close

Çağrı Merkezi
09:00 - 18.00

(850) 433-7397

En güncel kampanyalardan
ilk siz haberdar olun

Yazılım Şirketleri İçin Sanal Ofis Kiralamak

Teknolojik ürün ve hizmetler denilince akıllara yazılım şirketleri gelmektedir.  İnternetin gelişimi, yazılım projelerinin hayata geçirilmesindeki sınırları da kaldırmıştır. Ürün ve hizmetlerin hayata geçirilmesini yazılım şirketleri üstlenmektedir. Yazılım şirketleri, müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerine uygun ürün ve hizmet üretmektedir. Yazılım şirketleri ürün ve hizmeti oluştururken gerekli olan teknolojileri de kullanmaktadırlar. Yazılım şirketlerine projeleri için bir sınır koymak yanlış olabilir. Çünkü yazılım şirketindeki yazılımcının bilgi, yetenek ve hayal gücüne bağlı olarak projeler yaratmak farklılık gösterebilir.

Yazılım şirketleri için geleneksel ofis açmak isteyen yazılımcılar için yasal adres olarak gösterilecek fiziki bir ofis, günümüz şartlarında ciddi bir maddi yükü beraberinde getiriyor.

Sanal ofis hizmeti, fiziki bir ofis alanına ihtiyaç duymayan yazılım şirketleri için prestijli bir lokasyon ve kurumsal bir iş kimliği imkanı sunar. Yazılım şirketleri için sanal ofisler; yasal bir iş adresi sağlanması, projelerinizin takibi ve müşterilerinizden gelen çağrıların karşılanması, posta-kargo hizmeti verilmesi gibi birçok avantajı beraberinde getirir.

Yazılım Şirketleri İçin Sanal Ofis Avantajları

Yazılım şirketi sahibiyseniz, sanal ofis kiraladığınızda yasal olarak resmi işyeri adresi kullanımının yanı sıra, şirketiniz adına tahsis edilen telefon hattı üzerinden sekreterya hizmeti alabilirsiniz. Böylece şirketinize gelen posta ve kargoların düzenli olarak takip edilmesini sağlayabilirsiniz. Sanal ofis kiralama hizmetinden yararlanarak müşterilerinizi ağırlayabileceğiniz görüşme odaları, toplantı & seminer salonu gibi alanları kullanma imkanına da sahip olabilirsiniz. Bunun yanında emlak komisyonu, stopaj ve aidat ödemeyerek geleneksel ofis kiralamaya göre %80′e varan maliyet avantajı elde edebilirsiniz.

Yazılım şirketleri için optimize edilmiş A+ plazalardaki ofislerimizde en uygun fiyatlar ile sanal ofis kiralamak için sanalofisler.net’in sunduğu avantajlı fiyatları kaçırmayın!

Yazılım Şirketleri İçin Sanal Ofis Yasal Mı?

Yazılım şirketleri için sanal ofis kiralamanın önünde yasal bir engel yoktur. Aksine yasal bir adrese sahip olmak, şirket kurmak için bir zorunluluktur.

Yazılım Şirketleri Sanal Ofis Kullanabilir Mi?

Yazılım şirketleri sanal ofis kiralama hizmetinden yararlanarak müşterilerini ağırlayabileceği görüşme odaları, toplantı ve seminer salonu gibi alanları kullanma imkanına da sahip olabilir. Aynı zamanda ortak alan kullanımından yararlanarak birçok şirket çalışanıyla ortak alanlarda çalışarak yeni network alanı sayesinde iş ağını da genişletebilir.

Yazılım şirketleri Kısa Dönem Sanal Ofis Kiralayabilir Mi?

Şirket yasal adresinizi kiralamış olduğunuz sanal ofiste göstermek isterseniz minimum 6 (altı) ay süre ile sanal ofis kiralayabilirsiniz.

Yazılım Şirketleri Şirketini Sanal Ofise Taşıyabilir Mi?

Yazılım şirketleri için sanal ofis hizmeti kiralayarak şirketinizi sanal ofise taşıyabilirsiniz.

Yazılım Şirketleri İçin Sanal Ofis Vergi Dairesi Süreci Nedir?

Yazılım şirketleri, şirket kuruluşu veya adres taşıma işlemleri için sanal ofis hizmet kira sözleşmesini vergi dairesine beyan etmenizin ardından vergi denetim memuru, kiralama yaptığınız adrese gelerek açılış veya taşıma işlemini onaylamaktadır.

Yazılım Şirketleri Sanal Ofis Kiraladığında Aidat Ödüyor Mu?

Geleneksel ofis kiralamalarında bulunan aidat, elektrik, su, yakıt gibi masraflar sanal ofis kiralarında söz konusu değildir. Bu nedenler sanal ofis kiralamak, yazılım şirketleri için ekonomik bir yöntemdir.

Yazılım Şirketleri İçin Sanal Ofis Hizmetinde Stopaj Ödeniyor Mu?

Yazılım şirketleri için sanal ofis hizmeti, firmalar tarafından sunulduğu için kira bedeline ek olarak +%18 KDV’li fatura kesilir. Bu sebeple KDV ödendiği için ayrıca stopaj vergisi ödenmez. Yazılım şirketleri için sanal ofis fiyatları bireysel işletmeler için de uygun çözümler sunar.

Yazılım Şirketleri İçin Sanal Ofis Kiralamasında Gereken Evraklar Neler?

Yazılım şirketleri için sanal ofis kira sözleşmesi imzalayabilmeniz için gerekli olan belgeler şunlardır:
• İmza sirküleri / Şahıs şirketleri için imza beyannamesi
• Vergi levhası
• Faaliyet belgesi (Kurulu şirketler için)
• Şirket yetkilisi kimlik fotokopisi

Yazılım Şirketleri İçin En Ucuz Sanal Ofis Hizmetleri Nelerdir?

Sanal ofis kiralamak isteyen yazılım şirketleri, bütçeleri doğrultusunda en ucuz sanal ofis seçeneklerini tercih eder. Sanal ofis firmaları, bulundukları lokasyon ve sundukları hizmetler doğrultusunda aylık belli bir ücret talep eder. Bu firmaları, sanal ofis konumlarını ve sunulan hizmetleri inceleyerek şirketiniz için en ucuz sanal ofis seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.