close

Çağrı Merkezi
09:00 - 18.00

(850) 433-7397

En güncel kampanyalardan
ilk siz haberdar olun

Yaşam Koçları İçin Sanal Ofis Hizmetleri

Yaşam koçları, günümüzde her ne kadar henüz bir meslek olarak tanımlanmamış olsa da son yıllarda çok konuşulan uzmanlık alanlarından biri haline gelmeyi başarmıştır. Yaşam koçları; danışanlarıyla birebir ilgilenerek potansiyellerini keşfetmesi, geliştirmesi, kişisel hedeflerin tanımlanması üzerine doğru soruları sorar ve danışanlarını harekete geçirmek için uygun stratejiler geliştirir. 

Sanal ofis hizmeti, yaşam koçları için prestijli bir lokasyon ve kurumsal bir prestijli bir kimlik imkanı sunar. Sanal ofisler; yasal bir iş adresi sağlanması, programlarınızı  takibi ve çağrılarınızın karşılanması, posta-kargo hizmeti verilmesi gibi birçok avantajı beraberinde getirir.

Yaşam Koçları İçin Sanal Ofis Avantajları

Yaşam koçları için sanal ofis hizmetleri, işlerinizi yürütürken mekan ve zaman esnekliği sunarak işlerinizi büyük ölçüde kolaylaştırır. Yaşam koçlarına özel sanal ofis paketleri ile özel kurumsal bir adrese sahip olabilirsiniz. Böylece nerede çalışırsanız çalışın, iletişim adresiniz prestijli bir nitelik kazanır.

İş hayatına yeni atıldıysanız sanal ofisler sayesinde danışanlarınıza kurumsal bir adres sunabilir, prestijli plazalarda yasal adrese sahip olabilirsiniz. Yaşam koçlarına özel sanal ofis hizmetleri; çağrı karşılama, kargo karşılama ve sekreterya gibi hizmetleri de içerisinde kapsar. 

Yaşam koçları için sanal ofis hizmetleri toplantı ve seminer salonu hizmetlerinden yararlanarak işlerinizi profesyonel bir ortamda gerçekleştirebilirsiniz. Sanal ofis kiralayarak size sunulan toplantı ve seminer salonlarını belirlediğiniz saatlerde kullanabilir ve danışanlarınızla görüşmelerinizi profesyonel bir ofis ortamında gerçekleştirebilirsiniz.

Yaşam koçları için optimize edilmiş A+ plazalardaki ofislerimizde en iyi sanal ofis seçenekleri için sanalofisler.net’ in sunduğu avantajlı fiyatları kaçırmayın!

Yaşam Koçları İçin Sanal Ofis Yasal Mı?

Yaşam koçları için sanal ofis kiralamanın önünde yasal bir engel yoktur. Aksine yasal bir adrese sahip olmak, şirket kurmak için bir zorunluluktur.

Yaşam Koçları Sanal Ofis Kullanabilir Mi?

Yaşam koçları sanal ofis kiralama hizmetinden yararlanarak danışanlarını ağırlayabileceği görüşme odaları, toplantı ve seminer salonu gibi alanları kullanma imkanına da sahip olabilir. Aynı zamanda ortak alan kullanımından yararlanarak birçok şirket çalışanıyla ortak alanlarda çalışarak yeni network alanı sayesinde iş ağını da genişletebilir.

Yaşam Koçları Kısa Dönem Sanal Ofis Kiralayabilir Mi?

Şirket yasal adresinizi kiralamış olduğunuz sanal ofiste göstermek isterseniz minimum 6 (altı) ay süre ile sanal ofis kiralayabilirsiniz.

Yaşam Koçları Şirketini Sanal Ofise Taşıyabilir Mi?

Yaşam koçları için sanal ofis hizmeti kiralayarak şirketinizi sanal ofise taşıyabilirsiniz.

Yaşam Koçları İçin Sanal Ofis Vergi Dairesi Süreci Nedir?

Yaşam koçları, şirket kuruluşu veya adres taşıma işlemleri için sanal ofis hizmet kira sözleşmesini vergi dairesine beyan etmenizin ardından vergi denetim memuru, kiralama yaptığınız adrese gelerek açılış veya taşıma işlemini onaylamaktadır.

Yaşam Koçları Sanal Ofis Kiraladığında Aidat Ödüyor Mu?

Geleneksel ofis kiralamalarında bulunan aidat, elektrik, su, yakıt gibi masraflar sanal ofis kiralarında söz konusu değildir. Bu nedenler sanal ofis kiralamak, yaşam koçları için ekonomik bir yöntemdir.

Yaşam Koçları İçin Sanal Ofis Hizmetinde Stopaj Ödeniyor Mu?

Yaşam koçları için sanal ofis hizmeti, firmalar tarafından sunulduğu için kira bedeline ek olarak +%18 KDV’li fatura kesilir. Bu sebeple KDV ödendiği için ayrıca stopaj vergisi ödenmez. Yaşam koçları için sanal ofis fiyatları bireysel işletmeler için de uygun çözümler sunar.

Yaşam Koçları İçin Sanal Ofis Kiralamasında Gereken Evraklar Neler?

Yaşam koçları için sanal ofis kira sözleşmesi imzalayabilmeniz için gerekli olan belgeler şunlardır:
• İmza sirküleri / Şahıs şirketleri için imza beyannamesi
• Vergi levhası
• Faaliyet belgesi (Kurulu şirketler için)
• Şirket yetkilisi kimlik fotokopisi

Yaşam Koçları İçin En Ucuz Sanal Ofis Hizmetleri Nelerdir?

Sanal ofis kiralamak isteyen yaşam koçları, bütçeleri doğrultusunda en ucuz sanal ofis seçeneklerini tercih eder. Sanal ofis firmaları, bulundukları lokasyon ve sundukları hizmetler doğrultusunda aylık belli bir ücret talep eder. Bu firmaları, sanal ofis konumlarını ve sunulan hizmetleri inceleyerek şirketiniz için en ucuz sanal ofis seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.