close

Çağrı Merkezi
09:00 - 18.00

(850) 433-7397

En güncel kampanyalardan
ilk siz haberdar olun

Workland Sanal Ofis Hizmetleri

Workland; sizler için tüm detaylarını düşünerek hazırladığı hazır ofis, sanal ofis ve toplantı odalarından birini seçerek işiniz için en iyi yatırımı, alanında en uygun fiyatlarla yapabilmenizi sağlar. Workland’in ofis çözümlerinden yararlandığınızda; ofis yönetmek, bilgi teknolojileri alt yapısı ile uğraşmak, yüksek kuruluş sermayesi ve kullanmadığınız alanlara para ödemek, asistan ve mutfak giderleri için düşünmek zorunda kalmazsınız. Çalışmaya hemen başlarsınız!

Anlaştığınız kiralama bedeli dışında sınırsız ve özgürce kullanacağınız internet bağlantısı, otopark, 7/24 ofis kullanımı, telefon, resepsiyon hizmeti, su, kahve gibi mutfak giderleri ve daha onlarca ayrıcalıklı hizmet için hiçbir ekstra ücret ödemezsiniz.

Workland’de seçkin markalardan seçerek oluşturduğumuz ofis ve lounge alanlarımızda konfor ve tasarımın en şık haliyle buluşacaksınız.

Workland Kiralık Ofis & Üyelik Modelleri

Workland hizmet verdiği şubelerde Sanal Ofis, Hazır Ofis ve Toplantı Salonu olmak üzere üç (3) ana kategoride hizmet sunmaktadır.

Workland Kiralık Ofis Tipleri

Workland’de mevcut olan kiralık ofis seçenekleri arasında; taşınmaya hazır her şeyiyle tam ve özel kapasitede hazır ofis, maliyet minimumdayken ofis fırsatlarınızdan yararlanmanızı sağlayan sanal ofis seçenekleri gibi pek çok maliyete uygun ofis seçeneklerini sıralamaktadır.

Workland Kiralık Sanal Ofis

Workland kiralık sanal ofis kapsamında İstanbul Avrupa Yakası’nda işletmenizi profesyonel olarak temsil etmenize ve ofis kullanım ihtiyaçlarınıza yardımcı olmak için sanal ofis hizmetini isteğinize uygun sunmaktadır.

Workland Sanal Ofis Paketleri

Workland Sanal Ofis paketleri ihtiyacınız olan hizmetleri seçme esnekliği sunmaktadır. Ofiste sekreter hizmeti ile telefonlarınız sizin yerinize yanıtlanır ve size yönlendirilir. Yasal adres olarak gösterebilirsiniz. Ayrıca stopaj ödemezsiniz, kira ödemeniz karşılığı alacağınız faturayı gider olarak gösterebilirsiniz. İster kendi hattınızı, ister size özel tahsis edilecek bizim hatlarımızdan birini kullanabilirsiniz. Aylık 1 saat ücretsiz toplantı odası kullanım hakkına sahip olursunuz. Posta ve kargolarınızın teslim alınıp muhafaza edilmesi, dilediğinizde farklı bir adrese yönlendirilmesiyle uğraşmazsınız. Tam donanımlı ve yüksek teknolojiye sahip toplantı odalarına sahip olursunuz. Sekreter-servis elemanı gibi ekstra personel istihdam etmez, bunun maliyetlerini üstlenmezsiniz. Şehrin merkezindeki lüks plaza adresinden faydalanır, müşterilerinize daima prestijli bir imaj sunabilirsiniz.

Workland Sanal Ofis Fiyatları

Workland Sanal Ofis fiyatları paketin sunmuş olduğu hizmet kapsamına göre ve içerdiği özelliklere göre değişkenlik göstermektedir.

Workland Sanal Ofis Sözleşmesi

Workland sanal ofis sözleşmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Workland Kiralık Hazır Ofis

Workland’in sizin için tüm detaylarını düşünerek hazırladığı çalışma alanlarından birini seçerek işiniz için en iyi yatırımı alanında en uygun fiyatlarla yapabilirsiniz. Workland ile hazır ofis kiraladığınızda; ofis yönetmek, bilgi teknolojileri alt yapısı ile uğraşmak, yüksek kuruluş sermayesi, kullanmadığınız alanlara para ödemek, asistan ve mutfak giderlerini düşünmek zorunda kalmazsınız.

Workland Hazır Ofis Paketleri

Workland, ihtiyaçlarınıza özel Hazır Ofis imkanları sunmaktadır.

Workland Hazır Ofis Fiyatları

Workland Hazır Ofis fiyatları, lokasyon, kişi sayısı, kullanım süresine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Workland’ den Hazır Ofis kiralamak için bizimle iletişime geçerek ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.

Workland Hazır Ofis Sözleşmesi

Workland hazır ofis sözleşme şartları kiraladığınız alana göre değişken maddeler içerebilir. Sözleşmede standart olarak sunulan hizmetler ve bunlara bağlı taahhütler yer almaktadır. Workland hazır ofis sözleşmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Workland Kiralık Toplantı & Seminer Salonları

Workland Vadistanbul’da 10 ile 80 m² arasında değişen 34 farklı çalışma alanı, 4 farklı toplantı odası ve 90 kişilik seminer salonu sizin için hazırlandı. Eclipse Maslak şubesinde ise 8, 10 veya 25 kişilik toplantı odaları bulunmaktadır.

Workland Kiralık Toplantı Salonu

Workland’daki toplantı odaları ve konferans salonları zamanın ötesindeki teknik altyapı ve verimliliği artıran donanım özellikleriyle anlık ve sürekli toplantı ihtiyaçlarınızı memnuniyetle karşılar.

Workland Kiralık Seminer Salonu

Workland İstanbul Avrupa Yakası şubelerinde 90 kişilik seminer salonu hizmeti vermektedir.

Workland Türkiye Lokasyonları

Workland Türkiye‘ de İstanbul Avrupa Yakası’nda ofis çözümleri ile hizmet vermektedir.

Workland İstanbul Avrupa Yakası Lokasyonları

Workland İstanbul Avrupa Yakası‘ nda, Sarıyer’in Ayazağa ve Maslak semtlerinde hizmet vermektedir.

Workland Sarıyer 

Workland İstanbul Sarıyer’de, Vadistanbul’ da hizmet vermektedir.

Workland Ayazağa Vadistanbul

Türkiye’nin en büyük karma yaşam projesi Vadistanbul’daki Workland, geniş ve ferah ofis seçenekleri, gece yarısına kadar açık Alışveriş Caddesi, Sadabad Deresi’yle Belgrad Ormanı’nın sükuneti, Vadistanbul’a özel Havaray hattı ve İstanbul’un ana bağlantı noktalarına iki adımda ulaşım imkanıyla çalışırken de hayatı kaçırmamanız için her detayı sunuyor.

Vadistanbul’ da kiralayabileceğiniz Workland Ofis tipleri;

Workland Maslak Eclipse Business

Workland Maslak şubesi; İstanbul’un prestijle tanıştığı noktada, Maslak’ın tam ortasında, iş dünyasının merkezinde yer alan Eclipse Maslak Business’da yer alıyor. Muhteşem konumu sayesinde iki adımda metroya ve toplu taşıma araçlarına ulaşabilirsiniz.

Eclipse Business Maslak’ ta kiralayabileceğiniz Workland Ofis tipleri;

Workland Hakkında Sorulan Sorular

Workland hakkında sık sorulan soruların cevaplarını burada bulabilirsiniz.

Workland ile sanal ofis kiralamak yasal mıdır?

Workland ile sanal ofis vergilendirmesi konusunda herhangi bir problem yaşanmamaktadır. Sanal ofis kiralama hizmeti, vergi daireleri tarafından resmi olarak tanınmaktadır. Bu yüzden sanal ofis kiralamada kanun yönünden bir engel bulunmaz.

Workland ile sanal ofis kiraladığımda stopaj ödüyor muyum?

Workland sanal ofis hizmeti, firmalar tarafından sunulduğu için kira bedeline ek olarak +%18 KDV’li fatura kesilir. Bu sebeple KDV ödendiği için ayrıca stopaj vergisi ödenmez. Workland sanal ofis fiyatları bireysel işletmeler için de uygun çözümler sunar.

Workland' dan sanal ofis kiralamanın avantajları nelerdir?

Workland ile sanal ofis kiralamak, geleneksel ofislere göre %80 oranında mali tasarruf yapmanızı sağlar. A sınıfı bir iş merkezi ya da plazada uygun maliyetlerle şirket adresini göstermek isteyenler için en ideal yöntemdir. İhtiyacınız olduğunda kullanabileceğiniz toplantı salonu sunar. Kargo ve postalarınız takip edilir. Aynı zamanda profesyonel sekreterya hizmeti sunulur.

Workland sanal ofis Vergi Dairesi süreci nedir?

Şirket kuruluşu veya adres taşıma işlemleri için Workland sanal ofis hizmet kira sözleşmesini Vergi dairesine beyan etmenizin ardından Vergi Denetim Memuru kiralama yaptığınız adrese gelerek açılış veya taşıma işlemini onaylamaktadır.

Workland ile hazır ofis kiraladığımda aidat ödüyor muyum?

Hazır ofislerde aidat bedeli yoktur. Workland, size sunulan paket içerisinde belirlenen hazır ofis fiyatları dışında bir ücret talep edilmez. Paket bedelini ödeyerek sizlere sunulan hizmet ve imkanlarda ek bir bedel ödemeden faydalanabilirsiniz.

Workland ile kiraladığım hazır ofisi mesai saatleri dışında kullanılabiliyor muyum?

Satın aldığınız pakete bağlı bir durumdur. Paketiniz için ödediğiniz hazır ofis ücretleri kapsamında böyle bir imkân yer alıyorsa kullanabilirsiniz. Anlaşma, sadece belirli gün ve saatler içinse kullanamazsınız.