close

Çağrı Merkezi
09:00 - 18.00

(850) 433-7397

En güncel kampanyalardan
ilk siz haberdar olun

Tnext Office Sanal Ofis Hizmetleri

2021 yılında kurulan Tnext Office, Kadıköy Business İstanbul’da hizmet vermektedir. Tnext Office kullanıcılarına Hazır Ofis, Sanal Ofis, CoWorking Alanı ve Toplantı Odası hizmetlerini sunmaktadır. Tnext Office; İstanbul Anadolu Yakası’nın en işlek bölgesinde, ulaşım sorunu olmayan, iş dünyasının yükselen trendi Kadıköy- Göztepe Business İstanbul Plaza’da 370 metrekare alan içerisinde konforlu ve prestijli hazır ofis hizmetleri ve iş yeri adresi sunmaktadır.

Tnext Office Kiralık Ofis & Üyelik Modelleri

Tnext Office hizmet verdiği Kadıköy şubesinde; Hazır Ofis, Sanal Ofis, Coworking Space ve Toplantı Salonu olmak üzere dört (4) ana kategoride hizmet sunmaktadır.

Tnext Office Kiralık Ofis Tipleri

Tnext Office’de mevcut olan kiralık ofis seçenekleri arasında; tam donanımlı kullanıma hazır ve yüksek maliyet avantajı sunan hazır ofis, kullanıma açık paylaşımlı ofis (co-working space), maliyet minimumdayken ofis fırsatlarınızdan yararlanmanızı sağlayan sanal ofis seçenekleri gibi maliyete uygun ofis seçeneklerini sıralamaktadır.

Tnext Office Kiralık Hazır Ofis

Tnext Office kiralık hazır ofis kapsamında İstanbul Anadolu Yakası’nda işletmenizi profesyonel olarak temsil etmenize ve ofis kullanım ihtiyaçlarınıza yardımcı olmak için hazır ofis hizmetini isteğinize uygun sunmaktadır.

Tnext Office Hazır Ofis Paketleri

Tnext Office hazır ofis paketleri ihtiyacınız olan hizmetleri seçme esnekliği sunmaktadır. Tnext Office hazır ofis paketleri hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişim geçebilirsiniz.

Tnext Office Hazır Ofis Fiyatları

Tnext Office hazır ofis fiyatları paketin sunmuş olduğu hizmet kapsamına göre ve içerdiği özelliklere göre değişkenlik göstermektedir.

Tnext Office Hazır Ofis Sözleşmesi

Tnext Office hazır ofis sözleşmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tnext Office Kiralık Sanal Ofis

Tnext Office kiralık sanal ofis kapsamında İstanbul Anadolu Yakası’nda işletmenizi profesyonel olarak temsil etmenize ve ofis kullanım ihtiyaçlarınıza yardımcı olmak için sanal ofis hizmetini isteğinize uygun sunmaktadır.

Tnext Office Sanal Ofis Paketleri

Tnext Office sanal ofis paketleri ihtiyacınız olan hizmetleri seçme esnekliği sunmaktadır. Tnext Office’ in müşterilerine sunmuş olduğu 4 farklı sanal ofis paketi bulunmaktadır. Bunlar Adres Paket, Giriş Paket, Optimum Paket ve Her Şey Dahil Paket olmak üzere 4 ana hizmet paketinde kullanıcılara sunulmaktadır.

Tnext Office Sanal Ofis Fiyatları

Tnext Office sanal ofis fiyatları paketin sunmuş olduğu hizmet kapsamına göre ve içerdiği özelliklere göre değişkenlik göstermektedir.

Tnext Office Sanal Ofis Sözleşmesi

Tnext Office sanal ofis sözleşmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tnext Office Kiralık Ortak Ofis Coworking Space

Tnext Office; coworking paylaşımlı masa hizmetleri, bireysel kullanımlarınız ya da firma çalışanlarınıza günlük-haftalık-aylık kiralama için uygundur. Coworking alanlarından kiralayacağınız masa ile firmanız çalışanlarınıza ya da kendi ihtiyacınıza yönelik esnek çalışma ortamları yaratabilirsiniz. Tnext Office coworking alanları; work-shop etkinlikleri ve grup çalışmalarınız için sizlere en uygun ortamı sağlar aynı zamanda birçok alanda değişik firmalarla iletişim ağlarınızı genişletme imkanı sağlar.

Tnext Office Ortak Ofis Coworking Space Paketleri

Tnext Office ortak ofis coworking space paketleri seçeceğiniz hizmetlere ve özelliklere göre değişkenlik göstermekle birlikte farklı maliyet seçenekleri ile isteğinize sunulmaktadır.

Tnext Office Ortak Ofis Coworking Space Fiyatları

Tnext Office ortak ofis coworking space fiyatları seçim yapacağınız ortak çalışma paketlerinin içerdiği özelliklere göre değişkenlik göstermektedir.

Tnext Office Ortak Ofis Coworking Space Sözleşmesi

Tnext Office Ortak Ofis (Coworking Space) sözleşmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tnext Office Kiralık Toplantı & Seminer Salonları

Tnext Office; toplantı odası ihtiyaçlarınız, grup çalışma ve etkinliklerinizi, seminer, eğitim ve work-shoplarınız için modern ve teknik altyapısı tam, toplantı odası hizmetlerini sizlere sunar. Konforlu ve ihtiyaçlarınıza yönelik toplantı odalarıyla; saatlik ve günlük olarak kiralama imkânı bulunmaktadır.  Tnext Office, toplantınız boyunca sınırsız ve ücretsiz çay-kahve ve ikramı servislerimizle sizlere keyifli bir ortamı sizlere sunar.

Tnext Office Kiralık Toplantı Salonu

Tnext Office toplantı odası kullanımlarınız saatlik ve kişi başı olarak ücretlendirilmekte olup, yarım gün ve tam gün kullanımlar için cazip paketleri bulunmaktadır. İş ihtiyacınıza uygun olarak kullanabileceğiniz, toplantı odası paketleri ve rezervasyonları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tnext Office Kiralık Seminer Salonu

Tnext Office İstanbul lokasyonunda seminer salonu hizmeti bulunmamaktadır.

Tnext Office İstanbul Anadolu Yakası Lokasyonları

Tnext Office İstanbul Anadolu Yakası‘ nda Kadıköy ilçesinde hizmet vermektedir.

Tnext Office Kadıköy

Tnext Office İstanbul Kadıköy Merdivenköy’ de, Business İstanbul’ da hizmet vermektedir.

Tnext Office Kadıköy Business İstanbul

Kadıköy Merdivenköy’de yer alan Business İstanbul, İstanbul – E5 Göztepe köprüsünün hemen yanında bulunan bulunarak, İstanbul’un kalbinde prestijli bir ofis imkanı sunar. Business İstanbul; Göztepe Metro 100 metre, Uzunçayır Metrobüs 900 metre, Avrasya Tüneli 1,8 kilometre, Marmaray’a Metro ile 3 durak, Bağdat Caddesi 2,2 kilometre mesafede yer almaktadır.

Business İstanbul’da kiralayabileceğiniz Tnext Office Ofis tipleri;

  • Hazır Ofis
  • Sanal Ofis
  • Coworking Space
  • Toplantı Salonu

Tnext Office Hakkında Sorulan Sorular

Tnext Office hakkında sık sorulan soruların cevaplarını burada bulabilirsiniz.

Tnext Office ile sanal ofis kiralamak yasal mıdır?

Tnext Office ile sanal ofis vergilendirmesi konusunda herhangi bir problem yaşanmamaktadır. Sanal ofis kiralama hizmeti, vergi daireleri tarafından resmi olarak tanınmaktadır. Bu yüzden sanal ofis kiralamada kanun yönünden bir engel bulunmaz.

Tnext Office'den hazır ofis nasıl kiralanır?

Tnext Office kiralık büro, ofis arayışınızda sizlere hızlı ofis kiralama imkanı tanıyan sanalofisler.net üzerinden ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize uygun ofisi belirleyerek kiralayabilirsiniz. Farklı tarzlarda ve imkanlar sunan ofisler içerisinden iş ve işlemleriniz için en uygununu sistemimiz üzerinden karşılaştırma yaparak bulabilirsiniz.

Tnext Office ile sanal ofis kiraladığımda stopaj ödüyor muyum?

Tnext Office sanal ofis hizmeti, firmalar tarafından sunulduğu için kira bedeline ek olarak +%18 KDV’li fatura kesilir. Bu sebeple KDV ödendiği için ayrıca stopaj vergisi ödenmez. Tnext Office sanal ofis fiyatları bireysel işletmeler için de uygun çözümler sunar.

Tnext Office'den sanal ofis kiralamanın avantajları nelerdir?

Tnext Office ile sanal ofis kiralamak, geleneksel ofislere göre %80 oranında mali tasarruf yapmanızı sağlar. A sınıfı bir iş merkezi ya da plazada uygun maliyetlerle şirket adresini göstermek isteyenler için en ideal yöntemdir. İhtiyacınız olduğunda kullanabileceğiniz toplantı salonu sunar. Kargo ve postalarınız takip edilir. Aynı zamanda profesyonel sekreterya hizmeti sunulur.

Tnext Office'de coworking space kullanırken saat sınırlaması var mı?

Tnext Office’in üyelik kriterlerine ve modellerine göre ortak ofis kullanım saatleri değişiklik gösterebilir.

Tnext Office ile coworking space kiralandığında vergi denetiminde sorun yaşanır mı?

Sanal ofis ile aynı sürece sahip olduğu için vergi denetiminde herhangi bir sorun yaşanmaz.