close

Çağrı Merkezi
09:00 - 18.00

(850) 433-7397

En güncel kampanyalardan
ilk siz haberdar olun

Sanal Ofis Kiralarken Dikkat Etmeniz Gereken Detaylar Nelerdir?

Sanal ofisler, fiziki bir ofis alanına ihtiyaç duymadan yasal olarak iş yeri adresinizi ibraz etmenize olanak sağlayan bir ofis kiralama modelidir. Çoğu şirket ve meslek grubunun rahatlıkla kullanabildiği sanal ofisler, minimum maliyet ile işini kurmak isteyen meslek grupları ve şirket sahipleri tercih edilmektedir. Sunduğu avantaj ve imkanlar ile talebin hızla arttığı sanal ofislerin seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı detaylar vardır.

Sanal ofis kiralarken, sanal ofis hizmeti alacağınız firmanızın güvenilir olması oldukça önemlidir. Sanal ofis kiralamadan önce sanal ofis firması hakkında önceden araştırma yapmanız, sürekli ve doğrudan iletişim halinde olmanız önemlidir.

Tarafınıza gelen çağrılarınızı ve misafirlerinizi güler yüzlü bir şekilde karşılayacak bir sekretarya hizmetinin olması, şirketiniz açısından olumlu bir izlenim bırakır. Kargolarınızın alınması ve tarafınıza anında bildirilmesi işlerinizin aksamaması için önemlidir. Bu nedenle kiralayacağınız sanal ofisi seçerken, ofiste olmadığınız zaman işlerinizin aksamamasınız sağlayan bir sekreterya hizmetinin olup olmadığına dikkat etmelisiniz.

Faks, yazıcı ve hızlı internetin bulunup bulunmaması işlerinizin devamlılığı için oldukça önemlidir. Sanal ofis kiralarken, sanal ofisinizin bulunduğu iş merkezinde teknolojik altyapının var olduğundan emin olmalısınız.

Sizi ve şirketinizi daha prestijli ve itibarlı gösterecek en önemli unsurlardan birisi de sanal ofisinizin konumudur. Sanal ofisiniz iş yeri adresiniz olacağından, tüm kargolarınız ve misafirleriniz sanal ofis adresinize gelecektir. Bu nedenle sanal ofisinizin konumunun prestijli ve ulaşım kanallarına bir lokasyonda olmasına dikkat etmelisiniz.

Sanal Ofisler Hakkında Bilinmeyenler

Ev adresinizi iş adresiniz olarak göstermek ve prestijli bir konumda iş adresinizin olması aynı değildir. İş adresiniz, belirttiğinizin çok daha ilerisinde güvenli olması açısından büyük bir öneme sahiptir. Sanal ofisler ile hem işiniz için gereken yasal adresi hem de kurumsal kimliğinizin prestijinizi sağlamış olursunuz.

Sanal ofislerin en önemli özelliklerden birisi de farklı sektörlerden kişiler veya şirketler ile bir araya gelmenizdir. Yapılan etkinlik ve tanışma toplantıları ile kendi sektörünüz dışında diğer sektörler ve meslek gruplarından insanlarla tanışabilirsiniz. Böylece müşteri ağınızı da genişletebilirsiniz.

Sanal ofisler sayesinde, adresiniz nerede olursa olsun dilediğiniz yerde çalışabilirsiniz. Böylece gün içerisindeki mesai saatlerinizi kendiniz belirleyebilir, trafikte geçirdiğiniz zamandan ve yol masraflarından kurtulabilirsiniz.

Sanal ofis ile güvenle dilediğiniz yerde çalışabileceğinizden dolayı, çalışma günlerinizi ve mesai saatlerinizi kendinize göre belirleyebilir, tek bir alanda toplanma zorunluluğunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Sanal ofis kiralama hizmeti sayesinde maliyetlerinizi minimize ederek marka bilinirliğinizi arttırabilir ve işlerinizi profesyonel ortamda yürütebilirsiniz.

Sanal Ofis Nasıl Kiralanır?

Sanal ofis kiralarken tüm mağazalara gitmenize gerek yok. Sanal ofis kiralamaları sanalofisler.net'te online olarak mevcuttur. Bu sayede ihtiyaçlarınıza en uygun sanal ofisi bulup şirket adresiniz olarak görüntüleyerek zamandan ve paradan tasarruf edebilirsiniz. Sanal ofis kiralama işleminizi online olarak hızlı bir şekilde tamamlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kimler Sanal Ofis Kiralayabilir?

Uygun tüm işletmeler ve tüccarlar, şirket adreslerini görmek ve bildirim almak için uygun fiyatlı bir sanal ofis kiralayabilir. Bu arada en ucuz sanal ofis ihtiyacı duyan serbest çalışanlar ve girişimciler de bu hizmetlerden faydalanabiliyor. İşletmeniz için ihtiyacınız olan ofisi sanal olarak kiralayabilirsiniz.

Limited ve Anonim Şirketleri

Sektör ne olursa olsun sanal ofis ihtiyacı olan kurum ve kuruluşlar en iyi sanal ofisi sanalofisler.net’te bulabilirler. İşyerinizi tanıtmak istediğiniz sanal ofis kiralama hizmeti ile şehrin en işlek ve en popüler meydanında iş yerinizi oluşturabilirsiniz.

Şahıs Şirketleri

Düşük maliyet, özel şirketlerin sanal kiralık ofis ve büyük alışveriş merkezlerindeki çalışmaları raporlamasına olanak tanır. Özel şirketler sanal ofisler kiralayarak sermayeyi daha verimli kullanabilirler.

Girişimciler

Yeni bir işe başlayan bir girişimci, sanal bir kiralama ofisi açıp adresi sunarak işi resmileştirebilir. Yeni bir işletmeye yatırım yapmak için en iyi sanal veya sanal ofis seçeneklerini değerlendirerek işletmenizin popüler yerlerde nerede olduğunu da görebilirsiniz.

Freelancerlar

Serbest çalışanlar, tasarımcılar ve içerik oluşturucular, şirketlerinin adresini doğrulamak için sanal bir ofis de kiralayabilirler.

Sanal Ofis Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Tüm girişimciler sanal ofis kiralayabilir. Sanal ofisler için vergi teşvikleri ile tasarruf edin ve sanal ofis kampanya hakkında bilgi edinin. Geleneksel ofis giderleri için bütçe ayırmak yerine, paradan tasarruf edebilir ve bu sermayeyi işinizi büyütmek için kullanabilirsiniz. Web sitemizden bilgi alabilir, lüks ve kaliteli iş merkezlerine ulaşabilirsiniz.

En iyi Sanal Ofisi sanalofisler.net Üzerinden Kiralamak İçin İzleyeceğiniz Adımlar Nelerdir?

Özel bir şirket için sanal iş yeri veya virtual office kiralanabilir. Hayalinizdeki ofisi uygun fiyata kiralamak için yapmanız gerekenler:

•sanalofisler.net web sitesine giriş yapın.
• Kiralamak istediğiniz sanal ofis kategorisini, il, ilçe ve mahalle seçeneklerini doldurun.
• Listelenen lokasyonlar arasında inceleme yapın.
• Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun lokasyon için deneyimli ekibimizle iletişime geçin.
• Fiyat teklifi alın ve randevu oluşturarak ofis turumuza katılın.

Sanal Ofis Kiralayabilmek İçin Gereken Evraklar Nelerdir?

Kiralık ofis için yasal olarak sanal ofis kiralama sözleşmesi imzalayabilir ve bunu gerçeğe dönüştürmek için gerekli adımları atabilirsiniz. Sanal ofis kiralamak için ofis kiralamak isteyen girişimcilerin sözleşme imzalama sürecinde şu belgeleri göndermeleri gerekmektedir;

• İmza sirküleri / Şahıs şirketleri için imza beyannamesi
• Vergi levhası
• Faaliyet belgesi (Kurulu şirketler için)
• Şirket yetkilisi kimlik fotokopisi

Sanal Ofis Kampanyalarından sanalofisler.net ile Nasıl Yararlanılabilir?

sanalofisler.net’e giriş yaptıktan sonra bültenimize abone olabilirsiniz. Sitemizin bir üyesi olarak, iş ihtiyaçlarınıza bağlı olarak bir sanal ofis kampanyası için ideal koşulları bulabilirsiniz.

sanalofisler.net’te 7/24 Kullanabileceğimiz Ofis Kiralayabilir Miyiz?

Sanal ofis hizmeti, şirketinizin işyerini görselleştirmek için kullanabileceğiniz bir hizmettir. Bu nedenle günün her saatinde bir sanal ofise erişmeniz ve kiralamanız mümkün olmayabilir. Daha fazla bilgi için sanalofisler.net web sitesini ziyaret edin.

Sanal Ofis Kiralamak İçin Neden sanalofisler.net'i Tercih Etmelisiniz? sanalofisler.net'in Farkı Nedir?

Sanal ofis kiralama uzmanının yardımına ihtiyacınız varsa sanalofisler.net web sitesini tavsiye ederiz. Bazı duyurulara göre cebinize ve diğer şartlara en uygun maliyetle bulunduğunuz bölgede sanal ofis kiralayabilirsiniz. Sanal ofis şirketleri, belirli standartları aşan platformlarda yüksek kaliteli hizmetler sunar, bu nedenle güvenle seçim yapabilirsiniz. Web sitemizi ziyaret edin ve profesyonel danışmanlık hizmetlerimizden ücretsiz destek alın.

Sanal Ofis Kiralamada Ofis, Büro ve/veya İş Yeri Hizmetlerinden Yararlanılabiliyor mu?

Sanal iş yeri hizmeti, herhangi bir alışveriş merkezinde veya lokasyonda şirketinizin resmi adresini bulmanızı sağlar. Sanal ofis firmaları ile de profesyonel ofis hizmetlerinden yararlanabilirsiniz;

• Sekreterya hizmeti
• Kargo ve posta takibi
• Toplantı salonu kullanımı
• Diğer ofis hizmetleri