close

Çağrı Merkezi
09:00 - 18.00

(850) 433-7397

En güncel kampanyalardan
ilk siz haberdar olun

Sanal Ofis Kiralama Hizmetleri ve Sanal Ofis Hizmeti Veren Firmalar

Sanal ofis, özellikle yatırımcılar ve girişimciler için günümüzün popüler ofis kiralama modeli arasında yer almaktadır. Günümüzde işletme maliyetlerinin yükselmesi ile birlikte birçok işletme sahibi ve girişimci sanal ofis kavramını araştırmaya başlamıştır. Sanal ofis kiralarken kriterlerinizi gözden geçirmeli ve hangi sanal ofis seçeneğinin sizler için daha uygun olduğunu seçmelisiniz.

Sanal ofis kiraladığınızda yasal adres tahsisinin yanı sıra, şirketiniz adına tahsis edilen telefon hattı üzerinden sekreterya hizmeti alabilirsiniz. Sanal ofis hizmetleri sayesinde müşterileriniz ile görüşme yapabileceğiniz toplantı ve seminer salonu gibi alanları kullanma imkanına da sahip olabilirsiniz. Sanal ofis kiraladığınızda emlak komisyonu, stopaj ve aidat ödemeyerek geleneksel ofis kiralama sistemine kıyasla %80′e varan maliyet avantajı elde edebilirsiniz.

Sanal ofis kiralamadan önce sizin için önemli olan avantajları göz önünde bulundurmalı, maliyet hesabını yapmalı ve sanal ofis seçeneklerinden sizin için en doğru olanı seçmeye özen göstermelisiniz. En ucuz sanal ofis seçeneğinden ziyade en avantajlı sanal ofis seçeneğini bulup karar vermek, size ve şirketinize uzun vadede kazanç sağlayacaktır.

Sanal Ofis Hizmeti Kiralarken Neler Dikkat Edilmelidir?

Sanal ofis kiralamaya karar verdiğinizde size çeşitli paketler halinde farklı sanal ofis seçenekleri sunulur. Sanal ofis seçenekleri, sunulan hizmetler açısından farklılık gösterebilir. Şirketinize ve size en uygun olan sanal ofis seçimini yapmak için öncelikle ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi belirlemeniz önemlidir.

Öncelikle bireysel olarak mı yoksa bir ekiple mi sanal ofis (büro) hizmetlerinden yararlanacağınıza karar vermeniz gerekmektedir. Hangi büyüklükte ve nasıl bir donanıma sahip bir ofise ihtiyacınız olduğuna karar vermeniz sanal ofis seçeneklerini değerlendirirken oldukça önemlidir. Çalışma esnasında ortak çalışma alanına, seminer salonu ve toplantı odasına ihtiyacınız olup olmayacağını göz önünde bulundurabilirsiniz. Sanal ofis kiralama modelinde posta ve kargo hizmeti tüm paketlerde ortak olarak sunulur. Buna ek olarak sekreterya hizmetinden yararlanmaya ihtiyacınız olabilir. Kiralayacağınız sanal ofisin donanımları, güvenilir internet bağlantısına sahip olması ve modern ofis mobilyalarının hazırlanması konfor ve rahatlık açısından belirleyici bir etkendir. Tüm bu etkenler doğrultusunda size ve ekibinize en uygun sanal ofis seçeneklerini değerlendirebilir ve çalışmalarınızı yürütme deneyimiyle iş hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Merkezi lokasyonlarda bulunan, prestijli plazalarda yer alan ve teknolojik çözümler sunan sanal ofis arayışınız için saanalofisler.net’e ulaşabilir ve en uygun sanal ofis seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Sanal Ofis Fiyat Teklifi Alın

Sanal ofis şirket kuruluşu ve fiyatlarını öğrenmek, en uygun sanal ofis seçeneklerini değerlendirmek için sanalofisler.net ile iletişime geçebilirsiniz.

Şirketimi Sanal Ofise Taşıyabilir Miyim?

Sanal Ofis hizmeti kiralayarak şirketinizi sanal ofise taşıyabilirsiniz.

Tasfiye Sürecindeki Şirketimi Sanal Ofise Taşıyabilir Miyim?

Tasfiye sürecindeki şirketiniz için sanal ofis kiralayabilirsiniz.

Kısa Dönem Sanal Ofis Kiralayabilir Miyim?

Şirket yasal adresinizi kiralamış olduğunuz sanal ofiste göstermek isterseniz minimum 6 ay süre ile sanal ofis kiralayabilirsiniz.

Sanal Ofis Nasıl Kiralanır ve Nereden Kiralanır?

Sanal Ofis kiralamak için yapılması gerekenler oldukça basittir. Tamamen ücretsiz kullanım avantajı bulunan sanalofisler.net üzerinden bütçenize uygun sanal ofisleri tek tıkla kiralayabilirsiniz. sanalofisler.net sanal ofis hizmetleri sayesinde karşılaştırma yapıp en ideal sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Sanal Ofis Kiralamak Yasal Mıdır?

Sanal ofis vergilendirmesi konusunda herhangi bir problem yaşanmamaktadır. Sanal ofis kiralama hizmeti, vergi daireleri tarafından resmi olarak tanınmaktadır. Bu yüzden sanal ofis kiralamada kanun yönünden bir engel bulunmaz.

Sanal Ofislerde Stopaj Ödeniyor Mu?

Sanal ofis hizmeti, firmalar tarafından sunulduğu için kira bedeline ek olarak +%18 KDV’li fatura kesilir. Bu sebeple KDV ödendiği için ayrıca stopaj vergisi ödenmez. Sanal ofis fiyatları bireysel işletmeler için de uygun çözümler sunar.

Sanal Ofislerde Aidat Ödeniyor Mu?

Geleneksel ofis kiralamalarında bulunan aidat, elektrik, su, yakıt gibi masraflar sanal ofis kiralarında söz konusu değildir. Bu yüzden ekonomik bir yöntemdir.

Kimler Sanal Ofis Kiralayabilir?

Vergi mükellefi bütün işletmeler, resmi şirket adresi göstermek için uygun maliyetlerle sanal ofis kiralama hizmetinden faydalanabilir. Kiralık ofis ihtiyacı olan freelance çalışanlar da kartvizitlerinde prestijli bir plazayı iş yeri adresi olarak gösterebilirler.

Limited ve Anonim Şirketleri

Hangi sektör olursa olsun tüm limited ve anonim şirketleri, sanal ofis kiralama avantajına sahiptir.

Şahıs Şirketleri

Kişiye ait şahıs şirketleri, uygun maliyetlerle şirket adresini göstermek için sanal ofis kiralayabilirler.

Girişimciler

Start – up başlatan girişimciler, sanal ofis kiralayarak işlerini resmi uygulamalara göre destekleyebilirler.

Freelancerlar

Bağımsız çalışan yazılımcı ve tasarımcılar da sanal ofis kiralama hakkına sahiptir.

Sanal Ofis Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Sanal ofis kiralamak, geleneksel ofislere göre yüzde 80 oranında mali tasarruf yapmanızı sağlar. A sınıfı bir iş merkezi ya da plazada uygun maliyetlerle şirket adresini göstermek isteyenler için en ideal yöntemdir. İhtiyacınız olduğunda kullanabileceğiniz toplantı salonu sunar. Kargo ve postalarınız takip edilir. Aynı zamanda profesyonel sekreterya hizmeti sunulur.

Sanal Ofis Kiralayabilmek İçin Gereken Evraklar Neler?

Sanal ofis kira sözleşmesi imzalayabilmeniz için gerekli olan belgeler;
• İmza sirküleri / Şahıs şirketleri için imza beyannamesi
• Vergi levhası
• Faaliyet belgesi (Kurulu şirketler için)
• Şirket yetkilisi kimlik fotokopisi