close

Çağrı Merkezi
09:00 - 18.00

(850) 433-7397

En güncel kampanyalardan
ilk siz haberdar olun

Sanal Ofis Avantajlari Nelerdir? En Avantajlı Sanal Ofis Paketleri

Günümüz teknolojileri ve iş dünyası trendleri değişmesiyle beraber yeni iş modelleri hayatımıza girmiştir. Bu değişikliklerle beraber kullanımı giderek yaygınlaşan sanal ofisler, özellikle maliyetlerin düşürülmesi için günümüzün en etkili yollarından biri haline gelmiştir. Çoğu meslek grubunun ofis ihtiyacını en uygun şekilde karşılayan ve maliyet odaklı fırsatlar sunan sanal ofisler, birçok iş sahibi için oldukça popüler bir tercih sebebi haline gelmiştir.

Sanal ofisler yasal işyeri adresi tahsisinin yanında farklı birçok avantajı beraberinde getirir.

Sanal ofislerin maliyeti, geleneksel ofis maliyetine oranla %80 daha düşüktür. Sanal ofis kiraladığınızda; geleneksel ofis kiralarken katlandığınız tadilatlar, aidat, ofis eşyaları, ofis malzemeleri, elektrik-su-doğalgaz faturası, internet aboneliği, ofis temizliği gibi birçok genel giderden kurtulmuş olursunuz. İşiniz için sürekli olarak fiziken ofiste bulunmanız gerekmiyorsa iş hayatına atılırken sanal ofisleri tercih etmeniz ideal olacaktır.

Sanal ofislerde sekreterya hizmeti, toplantı odası, seminer salonu, müşteri karşılama, posta ve kargo takibi gibi hizmetler ücrete dahildir. Sanal ofis sisteminde siz ofiste değilken sizin yerinize telefonlara bakılır ve posta kargolarınız karşılanır. Sanal ofis kiraladığınızda farklı sektörlerden insanlarla tanışabilirsiniz. Ortak kullanım alanlarından yararlanarak iş ağınızı genişletebilirsiniz. A+ plaza ve iş merkezleri gibi prestijli lokasyonlarda sanal ofis hizmetinden yararlanarak şirketinizin kurumsal imajınızı güçlendirebilirsiniz.

Siz de şirket kuruluş sürecinde giderlerinizi minimize etmek ve sanal ofis hizmetinden yararlanmak istiyorsanız, sanalofisler.net’in sunduğu avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Sanal Ofis Hizmetleri Nelerdir?

Sanal ofis kiraladığınızda güler yüzlü resepsiyon personeli misafirlerinizi karşılar. Sekreterya hizmeti ise çağrılarınızın güvenli bir şekilde karşılanmasını sağlar ve tarafınıza bilgilendirme yapar. Gün içerisinde yoğun tempo halinde çalışan şirket sahipleri için posta ve kargo teslimindeki olumsuzluklar, zaman ve maliyet kaybına yol açabilir. Sanal ofis hizmetinden yararlananlar bu kaybı önlemiş olur. Modern ofis donanımı, sınırsız ve hızlı internet bağlantısı, işlerinizin takibi ve müşterilerinizle iletişiminiz; işiniz için önemli bir rol oynar. Sanal ofis sisteminden yararlandığınızda misafir veya müşterilerinizle görüşme yapmanız gerektiğinde kullanabileceğiniz toplantı odası imkanı bulunur. Görüşme ve toplantılarınızda çay-kahve-atıştırmalık ikramı da sanal ofis firması tarafından yapılır. Tüm bunların yanı sıra, sanal ofis sahibi olarak size sunulan ücretsiz etkinliklerden de yararlanabilirsiniz. Network olanağı sağlayan bu etkinliklerin bir parçası olarak iş hayatında pek çok kapının açılmasını sağlayarak iş ağınızı genişletebilirsiniz.

Sanal Ofis Yasal Adres Olur Mu?

Türk Ticaret Kanunu’nda yer alan maddelere göre, sanal ofisler ülkemizde tamamen yasaldır. Vergi numarasına sahip olarak yaptığınız işin, yasal olarak bir adres ve iletişim adreslerine sahip olması gerekir. Bu bağlamda sanal ofisler, devletin size ulaşabileceği bir aracı görevi görür. Siz de bir şirket kurmak istiyorsanız ve ilk aşamada kurulum maliyetlerini ve genel giderleri minimize etmek istiyorsanız, sanal ofis hizmetini tercih edebilirsiniz.

Sanal Ofis Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Sanal ofis kiralamak, geleneksel ofislere göre yüzde 80 oranında mali tasarruf yapmanızı sağlar. A sınıfı bir iş merkezi ya da plazada uygun maliyetlerle şirket adresini göstermek isteyenler için en ideal yöntemdir. İhtiyacınız olduğunda kullanabileceğiniz toplantı salonu sunar. Kargo ve postalarınız takip edilir. Aynı zamanda profesyonel sekreterya hizmeti sunulur.

Sanal Ofis ile Şirket Kurulumu Yapabilir Miyim?

Resmi şirket kuruluşunuzu kiralayacağınız sanal ofiste yapabilirsiniz, sanal ofis hizmetleri vergi daireleri tarafından yasal olarak tanınan bir ofis / hizmet kiralama modelidir.

Şirketimi Sanal Ofise Taşıyabilir Miyim?

Sanal ofis hizmeti kiralayarak şirketinizi sanal ofise taşıyabilirsiniz.

Tasfiye Sürecindeki Şirketimi Sanal Ofise Taşıyabilir Miyim?

Tasfiye sürecindeki şirketiniz için sanal ofis kiralayabilirsiniz.

Kısa Dönem Sanal Ofis Kiralayabilir Miyim?

Şirket yasal adresinizi kiralamış olduğunuz sanal ofiste göstermek isterseniz minimum 6 ay süre ile sanal ofis kiralayabilirsiniz.

Sanal Ofis Vergi Dairesi Süreci Nedir?

Şirket kuruluşu veya adres taşıma işlemleri için sanal ofis hizmet kira sözleşmesini Vergi dairesine beyan etmenizin ardından vergi denetim memuru kiralama yaptığınız adrese gelerek açılış veya taşıma işlemini onaylamaktadır.

Sanal Ofis Nasıl Kiralanır ve Nereden Kiralanır?

Sanal ofis kiralamak için yapılması gerekenler oldukça basittir. Tamamen ücretsiz kullanım avantajı bulunan sanalofisler.net üzerinden bütçenize uygun sanal ofisleri tek tıkla kiralayabilirsiniz. sanalofisler.net sanal ofis hizmetleri sayesinde karşılaştırma yapıp en ideal sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Sanal Ofis Yasal Adres Gösterme Amaçlı Kiralanabilir Mi?

Sahibinden sanal ofis kiralama hizmetindeki temel amaç, işletmeler için gerekli olan iş yeri adres bilgilerinin gösterilmesidir.

Sanal Ofislerde Stopaj Ödeniyor Mu?

Sanal ofis hizmeti, firmalar tarafından sunulduğu için kira bedeline ek olarak +%18 KDV’li fatura kesilir. Bu sebeple KDV ödendiği için ayrıca stopaj vergisi ödenmez. Sanal ofis fiyatları bireysel işletmeler için de uygun çözümler sunar.

Sanal Ofislerde Aidat Ödeniyor Mu?

Geleneksel ofis kiralamalarında bulunan aidat, elektrik, su, yakıt gibi masraflar sanal ofis kiralarında söz konusu değildir. Bu yüzden ekonomik bir yöntemdir.

Sanal Ofis Fiyatları Hangi Şartlara Göre Değişiklik Gösterebilir?

Sanal ofis kiralama fiyatları, alınan hizmet içeriği ve lokasyona göre değişiklik gösterir.

Hangi Plazada Olduğunuza Göre Değişir

Hangi iş merkezi veya plazadan sanal ofis kiralarsanız, oranın fiyat standartları farklılık gösterebilir. Örneğin yüksek prestijli bir plazadan sanal ofis kiraladığınızda fiyatların ortalama üzerinde olması gayet normaldir.

Tutulan Süreye Göre Değişir

Sanal ofis fiyatlarını belirleyen diğer unsur da kira süresidir. En uygun sanal ofis kiralarında da tutulan süreye bakılır.

Sanal Ofis Kiralamadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Sanal ofis kiralarken ofis sözleşmesinin kapsadığı hizmetler kontrol edilmelidir. Sözleşme yenilenmek istendiğinde ya da sözleşmenin revize edilmesi durumundaki şartlar göz önünde bulundurulmalıdır. Kiralama hizmetindeki firmanın güvenilir olmasına özen gösterilmeli ve bu şirketin birden fazla lokasyonda hizmet veriyor olmasına dikkat edilmelidir.

En İyi Sanal Ofisi Kiralamak İçin İzleyeceğiniz Adımlar Nelerdir?

• sanalofisler.net web sitesine giriş yapın.
• Kiralamak istediğiniz sanal ofis kategorisini, il, ilçe ve mahalle seçeneklerini doldurun.
• Listelenen lokasyonlar arasında inceleme yapın.
• Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun lokasyon için deneyimli ekibimizle iletişime geçin.
• Fiyat teklifi alın ve randevu oluşturarak ofis turumuza katılın.

Sanal Ofis Kiralayabilmek İçin Gereken Evraklar Neler?

Sanal ofis kira sözleşmesi imzalayabilmeniz için gerekli olan belgeler;
• İmza sirküleri / Şahıs şirketleri için imza beyannamesi
• Vergi levhası
• Faaliyet belgesi (Kurulu şirketler için)
• Şirket yetkilisi kimlik fotokopisi

Sanal Ofis Kampanyalarından Nasıl Yararlanılabilir?

Sanal ofis kampanya ve detayları hakkında bilgi sahibi olmak istediğinizde sanalofisler.net web sitesi üzerinden bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Sanal Ofis Kiralamak İçin Neden sanalofisler.net'i Tercih Etmelisiniz?

Sanal ofis kiralama hizmetlerinde birden fazla firmanın hizmet içeriklerini karşılaştırmak için sanalofisler.net kullanabilirsiniz. Ayrıca burada belirli bir hizmet standardı olan güvenilir firmalar listelenir. Bunun yanı sıra ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun koşullarda sanal ofis kiralayabilmek için ücretsiz profesyonel danışmanlık hizmetinden de yararlanabilirsiniz.

En Ucuz Sanal Ofis Seçenekleri Nelerdir?

Sanal ofis kiralamak isteyenler, bütçeleri doğrultusunda en ucuz sanal ofis seçeneklerini tercih eder. Sanal ofis firmaları, bulundukları lokasyon ve sundukları hizmetler doğrultusunda aylık belli bir ücret talep eder. Bu firmaları, sanal ofis konumlarını ve sunulan hizmetleri inceleyerek şirketiniz için en ucuz sanal ofis seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Sanal Ofis Mi? Home Ofis Mi?

Güvenlik ve gizlilik, ofis tercihlerinde belirleyicidir. Özel alanınızı yasal iş adresiniz olarak profesyonel hayatınıza katan home ofis, bütün iş ortaklarınızın ve potansiyel müşterilerinizin evinizin açık adresini bilmesi demektir. Özellikle de söz konusu aile bireyleriyle birlikte yaşadığınız bir ev ise, gizlilik ve güvenlik konusunda bazı soru işaretlerini beraberinde getirebilir. Fakat sanal ofis, gizlilik ve güvenlik açısından herhangi bir risk ve şüphe taşımaz.

Şirketime En Uygun Sanal Ofisi Nasıl Bulabilirim?

Sanal ofis kiralamak isteyenler, bütçeleri doğrultusunda en uygun sanal ofis seçeneklerini tercih eder. Sanal ofis firmaları, bulundukları lokasyon ve sundukları hizmetler doğrultusunda aylık belli bir ücret talep eder. Bu firmaları, sanal ofis konumlarını ve sunulan hizmetleri inceleyerek şirketiniz için en uygun sanal ofis seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.