close

Çağrı Merkezi
09:00 - 18.00

(850) 433-7397

En güncel kampanyalardan
ilk siz haberdar olun

Şahıs Şirketleri İçin Sanal Ofis Kiralamak

Sanal ofis kiralama sistemiyle şahıs şirketi kurmanın kolay oluşu akıllara sanal ofis kiralamanın yasal olup olmadığıyla ilgili sorular getirmektedir. Şirket ile sağlayıcı firma arasında resmi bir sözleşmeyle başlayan sanal ofis şirket kuruluşu tamamen yasaldır. Şahıs şirketi kurmak istediğinizde, tebligat adresi olarak kullanacağınız resmi bir adrese sahip olmanız gerekmektedir.

sanalofisler.net olarak şahıs şirketlerine özel sanal ofis hizmetleri ile sizlere eşsiz bir çalışma deneyimi sunuyoruz. Şahıs şirketleri için optimize edilmiş sanal ofis hizmetleri ile iş verimliliğinizi arttırmanızı, aynı zamanda uygun maliyet ile prestijli bir adrese sahip olmanızı sağlıyoruz.

Şahıs şirketleri genellikle küçük ölçekli işletmeler tarafından tercih edilir. Bir veya birden fazla kişi tarafından açılabilen şahıs şirketleri, genellikle tek bir kişi tarafından kurulur. Şahıs şirketi kuruluş masrafları da diğer şirket türlerine göre daha düşüktür. Şahıs şirketi yaklaşık 2 iş günü içerisinde açılabilir ve ihtiyaç olması durumunda 1 iş günü içerisinde de kapatılabilir. Şahıs şirketi kurarken belirli bir sermaye zorunluluğu yoktur. E-devlet aracılığı ile online olarak ya da Vergi Dairesine giderek şahıs şirketi kurulum işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Kimlik fotokopisi, tapu/kira kontratı, imza sirküleri / beyannamesi ve vesikalık fotoğraf; şahıs şirketinizi kurmanız için yeterli olacaktır.

Şahıs Şirketleri İçin Sanal Ofis Avantajları

Şahıs şirketleri için sanal ofis kiraladığınızda yasal olarak resmi işyeri adresi kullanma hakkına sahip olursunuz. Bunun yanında şahıs şirketiniz adına tahsis edilen telefon hattı üzerinden sekreterya hizmeti alabilir yine size gelen posta ve kargoların düzenli olarak takip edilmesini sağlayabilirsiniz. Şahıs şirketleri için sanal ofis kiralama hizmetinden yararlanarak müşterilerinizle belirli bir noktada buluşabilmek adına görüşme odaları, toplantı ve seminer salonu gibi alanları kullanma imkanına da sahip olabilirsiniz. Bunun yanında emlak komisyonu, stopaj ve aidat ödemeyerek geleneksel ofis kiralamaya göre %80′e varan maliyet avantajı elde edebilirsiniz.

Şahıs şirketleri için optimize edilmiş A+ plazalardaki ofislerimizde en uygun fiyatlar ile sanal ofis kiralamak için sanalofisler.net’in sunduğu fırsatları inceleyin!

Sanal Ofis İle Şahıs Şirketi Kurulumu Yapabilir Miyim?

Şahıs şirketinizin kuruluşunuzu kiralayacağınız sanal ofiste yapabilirsiniz, Şahıs şirketleri için sanal ofis hizmetleri vergi daireleri tarafından yasal olarak tanınan bir ofis kiralama modelidir.

Şahıs Şirketimi Sanal Ofise Taşıyabilir Miyim?

Sanal ofis hizmeti kiralayarak şahıs şirketinizi sanal ofise taşıyabilirsiniz.

Tasfiye Sürecindeki Şahıs Şirketimi Sanal Ofise Taşıyabilir Miyim?

Tasfiye sürecindeki şahıs şirketiniz için sanal ofis kiralayabilirsiniz.

Şahıs Şirketim İçin Kısa Dönem Sanal Ofis Kiralayabilir Miyim?

Şahıs şirketinizin yasal adresini, kiralamış olduğunuz sanal ofiste göstermek isterseniz minimum 6 ay süre ile sanal ofis kiralayabilirsiniz.

Şahıs Şirketim İçin Sanal Ofis Kiraladığımda Vergi Dairesi Süreci Nasıl Oluyor?

Şahıs şirketinizin kuruluşu veya adres taşıma işlemleri için sanal ofis hizmet kira sözleşmesini vergi dairesine beyan etmenizin ardından vergi denetim memuru kiralama yaptığınız adrese gelerek açılış veya taşıma işlemini onaylamaktadır.

Şahıs Şirketleri İçin Sanal Ofis Kiralamak Yasal Mıdır?

Şahıs şirketleri için sanal ofis vergilendirmesi konusunda herhangi bir problem yaşanmamaktadır. Sanal ofis kiralama hizmeti, vergi daireleri tarafından resmi olarak tanınmaktadır. Bu yüzden sanal ofis kiralamada kanun yönünden bir engel bulunmaz.

Şahıs Şirketleri İçin Sanal Ofislerde Stopaj Ödeniyor Mu?

Şahıs şirketleri için sanal ofis hizmeti, firmalar tarafından sunulduğu için kira bedeline ek olarak +%18 KDV’li fatura kesilir. Bu sebeple KDV ödendiği için ayrıca stopaj vergisi ödenmez.

Şahıs Şirketleri İçin Sanal Ofislerde Aidat Ödeniyor Mu?

Geleneksel ofis kiralamalarında bulunan aidat, elektrik, su, yakıt gibi masraflar sanal ofis kiralarında söz konusu değildir. Bu yüzden sanal ofisler, şahıs şirketleri için ekonomik bir yöntemdir.

Şahıs Şirketleri İçin En Ucuz Sanal Ofis Seçenekleri Nedir?

Sanal ofis kiralamak isteyen şahıs şirketi sahipleri, bütçeleri doğrultusunda en ucuz sanal ofis seçeneklerini tercih eder. Sanal ofis firmaları, bulundukları lokasyon ve sundukları hizmetler doğrultusunda aylık belli bir ücret talep eder. Bu firmaları, sanal ofis konumlarını ve sunulan hizmetleri inceleyerek şahıs şirketiniz için en ucuz sanal ofis seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Şahıs şirketleri için sanal ofis fiyatları bireysel işletmeler için de uygun çözümler sunar.

Şahıs Şirketleri İçin Sanal Ofis Sözleşmesi Nasıl Oluyor?

Şahıs şirketlerine yasal bir adres imkanı sağlayan sanal ofisleri kiralamak için belirli başlı standart prosedürleri de uygulamak gereklidir. Bu işlemler belirli yasal prosedürler çerçevesinde sanal ofis kira sözleşmesi ile yapılmaktadır. Sanal ofis kira sözleşmesini imzalarken yasal adresiniz ile birlikte sanal ofis için size sunulan hizmetleri inceleyerek sözleşmenize de ek yapabilirsiniz.

Şahıs Şirketleri İçin Sanal Ofislerde Adres Gösterme Nasıl Oluyor?

Şahıs şirketi sahiplerinin mekana bağlı olmadan ofis ve yerel adreslerini prestijli alanlarda konumlandırmaları işletme masraflarının azaltılması konusunda fırsat sunmaktadır. Şahıs şirketleri için sanal ofis adres gösterme  için öncelikle sanal ofis ile kurulacak şahıs şirketi sahipleri bir anlaşma yapmalıdır. Yapılan anlaşmadan sonra sanal ofis hizmeti veren firma, adresinin kullanılmasına izin verecek ve sanal ofis kurma sürecini başlatacaktır.

Şahıs Şirketleri İçin Sanal Ofis Kiralarken Hangi Evraklar Gerekir?

Şahıs şirketleri için sanal ofis kiralamada gerekli olan evraklar;

  • Kimlik fotokopisi
  • Tapu/kira kontratı
  • İmza sirküleri / beyannamesi
  • Vesikalık fotoğraf