close

Çağrı Merkezi
09:00 - 18.00

(850) 433-7397

En güncel kampanyalardan
ilk siz haberdar olun

Regus Sanal Ofis Hizmetleri

Regus, Dünya genelinde 3200 lokasyonda, Sanal Ofis, Coworking Space, Hazır Ofis, Toplantı Salonu hizmetleri sağlayan, en geniş ofis ağına sahip servisli ofis sağlayıcısıdır. Türkiye’ de 23 şubesi bulunan Regus, üyelerine global ofis imkanı sunması ile yerel rakiplerinden ayrışmaktadır.

Hizmet verdiği merkezlerin lokasyonları, genel olarak Merkezi İş Alanı (MİA) olarak adlandırılan, yerel ve global şirketlerin merkez ofislerinin yoğun olarak bulunduğu lokasyonlarda yer almaktadır. Regus, IWG ağını oluşturan küresel ve bölgesel çalışma alanı markalarından bir tanesidir. Bu markalara, Spaces, HQ, Signature by Regus ve No18 dahildir. Bu kapsamlı portföy sayesinde müşterilerine benzersiz tasarım, teçhizat, lokasyon ve bina seçenekleri sunarak ihtiyaçlarına en uygun çalışma alanını seçmelerine imkân tanımaktadır.

Bireysel girişimcilerden, global çapta hizmet veren şirketlere kadar geniş bir müşteri portföyü bulunan Regus, şirketlerin ofis ihtiyaçlarına göre özel çözümlerde sunabilmektedir.

Regus Kiralık Ofis & Üyelik Modelleri

Regus hizmet verdiği şubelerde, Sanal Ofis, Coworking Space, Hazır Ofis, Toplantı Salonu ve Membership olamak üzere dört (4) ana kategoride hizmet sunmaktadır.

Regus Kiralık Ofis Tipleri

Regus’da mevcut olan kiralık ofis seçenekleri arasında; taşınmaya hazır her şeyiyle tam ve özel kapasitede hazır ofis, kullanıma açık paylaşımlı ofis (co-working space), maliyet minimumdayken ofis fırsatlarınızdan yararlanmanızı sağlayan sanal ofis seçenekleri gibi pek çok maliyete uygun ofis seçeneklerini sıralamaktadır.

Regus Membership

Regus’ un Dünya genelinde hizmet verdiği tüm Tüm Regus business lounge’ larına erişim imkanı sunan membership üyeliği aynı zamanda toplantı salonu kiralamalarında %10 indirim avantajı sunmaktadır.

Regus Membership Paketleri

Regus Membership paketlerinde tek bir üyeklik tipi sunulmaktadır. 12 ve 24 aylık üyeliklerde indirim uygulanmaktadır.

Regus Membership Fiyatları

Regus Membership paket fiyatları aylık, 12 aylık ve 24 aylık olarak değişmektedir, güncel fiyat bilgisi ve teklif için iletişime geçebilirsiniz.

Regus Membership Sözleşmesi

Regus Membership üyelikleri online olarak kiralanmaktadır, online satın alma için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Regus Kiralık Sanal Ofis

Regus kiralık sanal ofis kapsamında dünyanın tüm büyük şehirlerinde işletmenizi profesyonel olarak temsil etmenize ve ofis kullanım ihtiyaçlarınıza yardımcı olmak için sanal ofis hizmetini isteğinize uygun sunmaktadır.

Regus Sanal Ofis Paketleri

Regus Sanal Ofis paketleri ihtiyacınız olan hizmetleri seçme esnekliği sunmaktadır. Regus’un müşterilerine sunmuş olduğu 3 farklı Sanal Ofis paketi bulunmaktadır. Bunlar: şirketiniz için gözde bir konumda iş adresi oluşturmanıza yardımcı olan İş Adresi, nerde olursanız olun seçkin iş lokasyonlarında varlık göstermenize yardımcı olan Sanal Ofisler, tüm çalışma alanlarına erişime yardımcı olan en kapsamlı paket olan Sanal Ofis Plus seçenekleridir.

Regus Sanal Ofis Fiyatları

Regus Sanal Ofis fiyatları paketin sunmuş olduğu hizmet kapsamına göre ve içerdiği özelliklere göre değişkenlik göstermektedir. En uygundan en yükseğe sanal ofis paket fiyatları sırasıyla; İş adresi, Sanal Ofisler ve Sanal Ofis Plus paketi şeklindedir.

Regus Sanal Ofis Sözleşmesi

Regus Sanal Ofis üyelikleri online olarak yapılmaktadır, Regus sanal ofis sözleşmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Regus Kiralık Ortak Ofis Coworking Space

Regus kiralık ortak ofis coworking space kapsamında ortak çalışma alanlarında, açık planlı bir alanda veya paylaşımlı bir ofiste başkalarıyla çalışmayı seçmenize olanak sağlar. Regus size uygun en beğeneceğiniz iş birliğine dayalı çalışma alanında hot-desk kullanın veya özel bir masa rezerve imkanı sunmaktadır.

Regus Ortak Ofis Coworking Space Paketleri

Regus ortak ofis coworking space paketleri seçeceğiniz hizmetlere ve özelliklere göre değişkenlik göstermekle birlikte farklı  maliyet seçenekleri ile isteğinize sunulmaktadır. Ayda 5 gün, Ayda 10 gün veya Sınırsız olmak üzere 3 farklı Coworking Space (paylaşımlı ofis) paketi sunulmaktadır.

Regus Ortak Ofis Coworking Space Fiyatları

Regus ortak ofis coworking space fiyatları seçim yapacağınız ortak çalışma paketlerinin içerdiği özelliklere ve lokasyona göre değişkenlik göstermektedir.

Regus Ortak Ofis Coworking Space Sözleşmesi

Regus Ortak Ofis (Coworking Space) sözleşmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Regus Kiralık Hazır Ofis

Regus Kiralık Hazır Ofis seçeneği ile, tam donanımlı özel ofis alanlarında her büyüklükteki ekiplere, odaklanmak, iş birliği yapmak ve en iyi işi çıkarmak için ilham verici bir ortam sunmaktadır. Regus, oluşturmuş olduğunuz çalışma alanınızı ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirip, alanınızı genişletmenize veya farklı bir lokasyona taşıma imkanı tanımaktadır.

Regus Hazır Ofis Paketleri

Regus, kısa süreli veya usun dönem kullanımları için iş yapış şeklinize yada kullanım sürenize bağlı olarak ihtiyaçlarınıza özel Hazır Ofis lanları sunmaktadır.

Regus Hazır Ofis Fiyatları

Regus Hazır Ofis fiyatları, lokasyon, kişi sayısı, kullanım süresine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Regus’ tan Hazır Ofis kiralamak için bizimle iletişime geçerek ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.

Regus Hazır Ofis Sözleşmesi

Regus Hazır Ofis sözleşme şartları kiraladığınız alana göre değişken maldeler içerebilir. Sözleşmede standart olarak sunulan hizmetler ve bunlara bağlı taahhütler yer almaktadır. Regus Hazır Ofis kiralama kontratı, hizmet içerikli bir sözleşme olduğu için hizmet sözleşmesi olarakta anılabilir. Bu sözleşme ile aynı zamanda vergi dairesine resmi adres (vergi açılışı) beyanında bulunabilirsiniz.

Regus Kiralık Toplantı & Seminer Salonları

Regus şubelerinin tamamında 4-6 kişilik görüşme odaları ve 8-12 kişilik toplantı salonları bulunmaktadır. Görüşme odası ve toplantı salonlarında asgari düzeyde ihtiyaç duyabileceğiniz donanımlar (yazı tahtası, sunum cihazları vs.) yer almaktadır. Regus’ un Türkiye lokasyonlarında seminer salonu hizmeti bulunmamaktadır.

Regus Kiralık Toplantı Salonu

Regus toplantı salonlarını resmi mesai günlerinde 09:00-18:00 saatleri arasında kiralayabilirsiniz. Regus üyeleri toplantı salonlarından indirimli olarak yararlanabilmektedir.

Regus Kiralık Seminer Salonu

Regus Türkiye lokasyonlarında seminer salonu hizmeti bulunmamaktadır.

Regus Türkiye Lokasyonları

Regus Türkiye‘ de İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Gaziantep olmak üzere beş (5) lokasyonda toplamda 23 merkez ile hizmet vermektedir.

Regus İstanbul Avrupa Yakası Lokasyonları

Regus İstanbul Avrupa Yakası‘ nda, Beşiktaş, Kağıthane, Sarıyer, Şişli, Zeytinburnu ilçelerinde hizmet vermektedir.

Regus Beşiktaş

Regus İstanbul Beşiktaş’ ta, Selenium Plaza’ da 2 kat olmak üzere yaklaşık 2.000 m2 alanda hizmet vermektedir.

Regus Beşiktaş Selenium Plaza

Beşiktaş – Dikilitaş’ ta yer alan Selenium Plaza, Acıbadem Fulya Hastanesine bir (1) dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır.

Selenium Plaza’ da kiralayabileceğiniz Regus Ofis tipleri;

Regus Kağıthane

Regus İstanbul Kağıthane’ de, Kağıthane Ofispark’ ta hizmet vermektedir.

Regus Kağıthane Ofispark

Kağıthane – Merkez mahallesi’ nde yer alan Kağıthane Ofispark’ ta hizmet vermektedir.

Kağıthane Ofispark’ ta kiralayabileceğiniz ofis tipleri;

Regus Sarıyer

İstanbul’ un en yoğun iş merkezlerinden biri olan Sarıyer Maslak bölgesi, gökdelenleri ve büyük ölçekli firmaların yoğun olarak bulunduğu bir lokasyon olarak dikkat çekmektedir. Regus Maslak’ ta 3 farklı plaza’ da hizmet vermektedir. Hizmet verdiği plazalar şu şekildedir;

Regus Maslak Uniq İstanbul

Kültür – Sanat & Yeme – İçme alanları ile farklı bir konsept sunan Maslak Uniq İstanbul‘ da yatay ofisler yer almaktadır.

Uniq İstanbul’ da kiralayabileceğiniz ofis tipleri;

 • Membership
 • Sanal Ofis
 • Coworking Space
 • Hazır Ofis
Regus Maslak Beyligiz Plaza

Maslak Beybigiz Plaza, (İTÜ – Ayazağa) metro istasyonuna bir (1) dakikalık yürüme mesafesinde yer alan Beybigiz Plaza bölgenin en bilinen iş merkezlerindendir.

Beybigiz Plaza’ da kiralayabileceğiniz ofis tipleri;

 • Membership
 • Sanal Ofis
 • Coworking Space
 • Hazır Ofis
Regus Maslak Orjin Plaza

Maslak bölgesinde, en prestijli plazalardan biri olan Maslak Orjin Plaza, Maslak (İTÜ – Ayazağa) metro çıkışının hemen karşısında yer almaktadır, içerisinde cafe, restoranlar, market, ATM, kuru temizleme gibi, gündelik yaşamınızda ihtiyaç duyacağınız ticarethaneler yer almaktadır.

Maslak Orjin Plaza’ da kiralayabileceğiniz ofis tipleri;

 • Membership
 • Sanal Ofis
 • Coworking Space
 • Hazır Ofis

Regus Şişli

İstanbul’ un ticaret merkezi olarak anılan Şişli’ de Pardus Plaza (Zincirlikuyu), Kanyon Plaza, Levent 193 Plaza ve Trump Towers olmak üzere dört(4) farklı merkeze hizmet vermektedir.

Regus Şişli Pardus Plaza

Zincirlikuyu bölgesinde, çoğunlukla ajansların ve teknoloji şirketlerinin bulunduğu bir lokasyonda yer alan Pardus Plaza‘ nın tamamında Regus hizmetleri sunulmaktadır.

Pardus Plaza’ da kiralayabileceğiniz ofis tipleri;

 • Membership
 • Sanal Ofis
 • Coworking Space
 • Hazır Ofis
Regus Şişli Kanyon Plaza

AVM, Konut ve Ofislerin bulunduğu Kanyon Plaza bölgenin en prestijli plazaları arasında yer almaktadır. Regus Kanyon Plaza’ da bir(1) tam katta hizmet vermektedir.

Kanyon Plaza’ da kiralayabileceğiniz ofis tipleri;

 • Membership
 • Sanal Ofis
 • Coworking Space
 • Hazır Ofis
Regus Şişli Levent 193 Plaza

Şişli Kanyon Plaza’ nın hemen yanında yer alan Levent 193 Plaza, yüksek standartları ile bölgedeki iş merkezleri arasında öne çıkmaktadır.

Levent 193 Plaza’ da kiralayabileceğiniz ofis tipleri;

 • Membership
 • Sanal Ofis
 • Coworking Space
 • Hazır Ofis
Regus Şişli Trump Towers

Şişli Mecidiyeköy Metro ve Metrobüs bağlantısı ve E5 karayolu üzerinde bulunan Trump Towers; AVM, Residence ve Ofislerden oluşmaktadır. Yoğun olarak yerli ve yabancı üst düzey şirketlerin tercih ettiği Trump Towers ofis bloğunda Regus 2 katta hizmet vermektedir.

Trump Towers’ ta kiralayabileceğiniz ofis tipleri;

 • Membership
 • Sanal Ofis
 • Coworking Space
 • Hazır Ofis

Regus Zeytinburnu

İstanbul’ un tekstil ve ticaret merkezi olarak anılan Zeytinburnu’nda, bulunan Parima Merter’ de hizmet vermektedir.

Regus Parima Merter

Tekstil ve Ticaret merkezi olan Merter’de yer alan Parima Merter Plaza, E5 karayolu üzerinde metro ve metrobüse yakınlığı olması sebebi ile birçok kurumsal şirketin tercih ettiği A Sınıfı İş Merkezi’ dir.

Parima Merter’ de kiralayabileceğiniz ofis tipleri;

 • Membership
 • Sanal Ofis
 • Coworking Space
 • Hazır Ofis

Regus İstanbul Anadolu Yakası Lokasyonları

Regus İstanbul Anadolu Yakası’nda; Ataşehir, Kadıköy, Maltepe, Pendik, Ümraniye ve Üsküdar olmak üzere 6 lokasyonda hizmet vermektedir.

Regus Ataşehir

Regus; İstanbul Anadolu Yakası’nın iş merkezi olarak anılan Ataşehir’ de Palladium Residence, Varyap Business Center, Nidakule Göztepe Plaza, Maltepe Ofispark, Buyaka Plaza ve Avrupa İş Merkezi olmak üzere 6 merkezde hizmet vermektedir.

Regus Ataşehir Palladium Residence

Gelişen Ataşehir ticaret bölgesinde ekibinize şık bir çalışma alanı sunmaktadır. İstanbul’un doğusundaki en prestijli komplekslerden birinin ikinci ve üçüncü katlarında bulunan Palladium Residence‘ta bulunan çalışma alanları, işletmenize modern bir merkez sağlamaktadır.

Palladium Residence’ ta kiralayabileceğiniz ofis tipleri;

 • Membership
 • Sanal Ofis
 • Coworking Space
 • Hazır Ofis
Regus Ataşehir Varyap Business Center

Varyap Business Center; Uzunçayır metrobüs bağlantısı ve E5 karayolu üzerinde bulunan ofislerden oluşmaktadır. Yoğun olarak yerli ve yabancı üst düzey şirketlerin tercih ettiği Varyap Business Center bölgenin en prestijli iş merkezleri arasında yer almaktadır.

Varyap Business Center’ da kiralayabileceğiniz ofis tipleri;

 • Membership
 • Sanal Ofis
 • Coworking Space
 • Hazır Ofis

Regus Kadıköy

İstanbul Anadolu Yakası’nın ticaret merkezi olarak anılan Kadıköy’ de Nidakule Göztepe Plaza’ da hizmet vermektedir.

Regus Kadıköy Nidakule Göztepe Plaza

Kadıköy Göztepe bölgesinde, çoğunlukla teknoloji şirketlerinin bulunduğu bir lokasyonda yer alan LEED Gold sınıfı bir gökdelende bulunan Nidakuke Göztepe Plaza‘ da Regus hizmetleri sunulmaktadır.

Nidakule Göztepe Plaza’ da kiralayabileceğiniz ofis tipleri;

 • Membership
 • Sanal Ofis
 • Coworking Space
 • Hazır Ofis

Regus Maltepe

İstanbul Anadolu Yakası’nın iş merkezi olarak anılan Maltepe’ de Maltepe Ofispark Plaza’ da hizmet vermektedir.

Regus Maltepe Ofispark

Maltepe bölgesinde, prestijli bir lokasyonda yer alan Maltepe Ofispark‘ ta Regus hizmetleri sunulmaktadır. İstanbul’un Anadolu yakasındaki dikkat çekici bir binada bulunan ve ulaşım açısından elverişli bir konumda olan bu çalışma alanı sayesinde, şehir merkezinin canlılığına ve fırsatlarına 25 dakikalık bir araç yolculuğuyla ulaşabilirsiniz.

Maltepe Ofispark Plaza’ da kiralayabileceğiniz ofis tipleri;

 • Membership
 • Sanal Ofis
 • Coworking Space
 • Hazır Ofis

Regus Pendik

İstanbul Anadolu Yakası’nın kurumsal ilişkiler merkezi olarak anılan Pendik’ te Aeropark’ ta hizmet vermektedir.

Regus Pendik Aeropark

Etkileyici bir tasarıma sahip Aeropark‘ta bir çalışma alanı sunarak ekibinize ilham verebilirsiniz.. Sabiha Gökçen havaalanına yalnızca 10 dakikalık mesafede bulunan bu iş merkezi, İstanbul’daki işletmenizi büyütürken küresel ilişkiler kurmak için ideal lokasyondur.

Aeropark’ ta kiralayabileceğiniz ofis tipleri;

 • Membership
 • Sanal Ofis
 • Coworking Space
 • Hazır Ofis

Regus Ümraniye

İstanbul Anadolu Yakası’nın ticaret merkezi olarak anılan Ümraniye’ de Buyaka Plaza’da hizmet vermektedir.

Regus Ümraniye Buyaka Plaza

İstanbul’un gelişen ticaret bölgelerinden biri olan Ümraniye Buyaka Plaza‘da bir çalışma alanıyla işletmenizin yeni fırsatlara sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Çok çeşitli sektörlerden şirketlerin etrafını sardığı Buyaka Plaza; çalışma alanı ve ulaşım açısından oldukça elverişli bir noktada bulunan modern bir çok katlı binadır.

Buyaka Plaza’ da kiralayabileceğiniz ofis tipleri;

 • Membership
 • Sanal Ofis
 • Coworking Space
 • Hazır Ofis

Regus Üsküdar

İstanbul Anadolu Yakası’nın ticaret merkezi olarak anılan Üsküdar’ da Avrupa İş Merkezi’nde hizmet vermektedir.

Regus Altunizade Avrupa İş Merkezi

Modern ve kolayca erişilebilen Avrupa İş Merkezi‘nde Türkiye’deki iş dünyasına adımınızı atın. E-5 otoyolunun hemen yakınında bulunan bu çalışma alanı, müşterilerinizi ağırlamak ve şehrin farklı yerlerine seyahat etmek için ideal konumdadır.

Avrupa İş Merkezi’ nde kiralayabileceğiniz ofis tipleri;

 • Membership
 • Sanal Ofis
 • Coworking Space
 • Hazır Ofis

Regus Ankara Lokasyonları

Regus Ankara‘ da Çankaya ve Yenimahalle ilçelerinde hizmet vermektedir.

Regus Çankaya

Ankara’nın kurumsal iş merkezi olarak anılan Çankaya’ da Kavaklıdere Plaza 185’te hizmet vermektedir.

Regus Kavaklıdere Plaza 185

Merkezi lokasyon olan Çankaya’da bulunan Kavaklıdere Plaza 185 ile işletmenize prestij kazandırabilirsiniz. Tam donanımlı, modern ofisleri ve aydınlık, ferah toplantı odalarında çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Merkezdeki otopark, yakındaki otobüs durakları ve yürüme mesafesindeki metro istasyonu sayesinde kolayca işe gidip gelebilirsiniz.

Kavaklıdere Plaza 185′ te kiralayabileceğiniz ofis tipleri;

 • Membership
 • Sanal Ofis
 • Coworking Space
 • Hazır Ofis

Regus Yenimahalle

Ankara’nın ticaret merkezi olarak anılan Yenimahalle’ de Armada Plaza’da hizmet vermektedir.

Regus Yenimahalle Armada Plaza

Türkiye’nin en büyük 3.şehri olan ve sakinliğiyle bilinen Ankara, antik çağlara dayanan bir ticaret geçmişine sahiptir. Armada Plaza, bu trendi devam ettirerek birkaç büyük işletmeye ev sahipliği yapmaktadır. D200’ün hemen dışında kalan ve Söğütözü istasyonuna üç dakikalık yürüme mesafesinde olan elverişli bir konuma sahip ofise, metro veya arabayla hızlıca ulaşabilirsiniz.

Armada Plaza’ da kiralayabileceğiniz ofis tipleri;

 • Membership
 • Sanal Ofis
 • Coworking Space
 • Hazır Ofis

Regus İzmir Lokasyonları

Regus İzmir‘ de Bayraklı’da ofis ihtiyaçlarınıza odaklı hizmet vermektedir.

Regus Bayraklı

İzmir’in ticaret merkezi olarak anılan Bayraklı’ da Folkart Towers’ta hizmet vermektedir.

Regus Bayraklı Folkart Towers

31. katta bulunan bu seçkin çalışma alanı, sizlere unutamayacağınız körfez manzaraları sunar. Şehir merkezine kolay erişim sunan yollar ve düzenli bir şekilde binaya hizmet veren otobüslerle Folkart Towers‘a kolayca ulaşabilirsiniz. Yüksek kaliteli mobilyalara, konforlu koltuklara ve zeminden tavana uzanan pencerelere sahip parlak ve ferah alanlarla motivasyonu en üst düzeye çıkarın.

Folkart Towers’ ta kiralayabileceğiniz ofis tipleri;

 • Membership
 • Sanal Ofis
 • Coworking Space
 • Hazır Ofis

Regus Bursa Lokasyonları

Regus Bursa‘ da harika kara yolu bağlantılarına sahip stratejik konum olan Nilüfer’de ofis ihtiyaçlarınıza odaklı hizmet vermektedir.

Regus Nilüfer

Bursa’nın ticaret merkezi olarak anılan Nilüfer’ de Corner Plus İş Merkezi’nde hizmet vermektedir.

Regus Nilüfer Corner Plus İş Merkezi

Türkiye’nin en ikonik şehrine kolay erişimin keyfini çıkarırken Bursa’nın çeşitlilik barındıran iş topluluğunun bir parçası olabilirsiniz. 0-5’in yakınında bulunan Fatih Sultan Mehmet Bulvarı’nda bulunan Corner Plus sayesinde, İstanbul’un tüm canlılığına ve fırsatlarına birkaç saatlik yolculukla ulaşabilirsiniz.

Corner Plus İş Merkezi’ nde kiralayabileceğiniz ofis tipleri;

 • Membership
 • Sanal Ofis
 • Coworking Space
 • Hazır Ofis

Regus Adana Lokasyonları

Regus Adana‘ da Seyhan ilçesinde ofis ihtiyaçlarınıza odaklı hizmet vermektedir.

Regus Seyhan

Adana’nın ticaret merkezi olarak anılan Seyhan’ da Mimar Semih Rüstem İş Merkezi’nde hizmet vermektedir.

Regus Reşatbey Mimar Semih Rüstem İş Merkezi

Adana’nın iş ve ticaret bölgesinin kalbinde bulunan Mimar Semih Rüstem İş Merkezi‘nde, işletmeniz için prestijli bir çalışma alanı oluşturun. Önemli bir otoyola ve uluslararası havaalanına yalnızca birkaç dakika mesafede bulunan bölgenin elverişli ulaşım bağlantıları sayesinde ziyaretçilerinizi kolayca ağırlayabilirsiniz.

Mimar Semih Rüstem İş Merkezi’ nde kiralayabileceğiniz ofis tipleri;

 • Membership
 • Sanal Ofis
 • Coworking Space
 • Hazır Ofis

Regus Gaziantep Lokasyonları

Regus Gaziantep‘ te Şehitkamil ilçesinde ofis ihtiyaçlarınıza odaklı hizmet vermektedir.

Regus Şehitkamil

Gaziantep’in iş ve ticaret merkezi olarak anılan Şehitkamil’ de Tekinalp Plaza’da hizmet vermektedir.

Regus Şehitkamil Tekinalp Plaza

Tekinalp Plaza‘da ofis çözümlerinden yaralanarak modern ofis alanlarıyla Gaziantep’in tüm güzelliklerinden faydalanabilirsiniz. Heyecan ve ilham verici bir çalışma alanıyla, şehrin en önemli ticaret, eğlence ve lüks yerleşim bölgesinde iş ağınızı genişletebilirsiniz.

Tekinalp Plaza’ da kiralayabileceğiniz ofis tipleri;

 • Membership
 • Sanal Ofis
 • Coworking Space
 • Hazır Ofis

Regus Hakkında Sorulan Sorular

Regus hakkında Sık sorulan soruların cevaplarını burada bulabilirsiniz.

Regus ile sanal ofis kiralamak yasal mıdır?

Regus ile sanal ofis vergilendirmesi konusunda herhangi bir problem yaşanmamaktadır. Sanal ofis kiralama hizmeti, vergi daireleri tarafından resmi olarak tanınmaktadır. Bu yüzden sanal ofis kiralamada kanun yönünden bir engel bulunmaz.

Regus'tan hazır ofis nasıl kiralanır?

Regus kiralık büro, ofis arayışınızda sizlere hızlı ofis kiralama imkanı tanıyan sanalofisler.net üzerinden ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize uygun ofisi belirleyerek kiralayabilirsiniz. Farklı tarzlarda ve imkanlar sunan ofisler içerisinden iş ve işlemleriniz için en uygununu sistemimiz üzerinden karşılaştırma yaparak bulabilirsiniz.

Regus ile sanal ofis kiraladığımda stopaj ödüyor muyum?

Regus sanal ofis hizmeti, firmalar tarafından sunulduğu için kira bedeline ek olarak +%18 KDV’li fatura kesilir. Bu sebeple KDV ödendiği için ayrıca stopaj vergisi ödenmez. Regus sanal ofis fiyatları bireysel işletmeler için de uygun çözümler sunar.

Regus'tan sanal ofis kiralamanın avantajları nelerdir?

Regus ile sanal ofis kiralamak, geleneksel ofislere göre %80 oranında mali tasarruf yapmanızı sağlar. A sınıfı bir iş merkezi ya da plazada uygun maliyetlerle şirket adresini göstermek isteyenler için en ideal yöntemdir. İhtiyacınız olduğunda kullanabileceğiniz toplantı salonu sunar. Kargo ve postalarınız takip edilir. Aynı zamanda profesyonel sekreterya hizmeti sunulur.

Regus'ta coworking space kullanırken saat sınırlaması var mı?

Regus’un üyelik kriterlerine ve modellerine göre ortak ofis kullanım saatleri değişiklik gösterebilir.

Regus ile coworking space kiralandığında vergi denetiminde sorun yaşanır mı?

Sanal ofis ile aynı sürece sahip olduğu için vergi denetiminde herhangi bir sorun yaşanmaz.