close

Çağrı Merkezi
09:00 - 18.00

(850) 433-7397

En güncel kampanyalardan
ilk siz haberdar olun

Psikologlar İçin Sanal Ofis Hizmetleri

İş hayatının giderek karmaşıklaştığı günümüz dünyasında psikologların rolü giderek büyüyor. Psikolog mesleğinin getirdiği niteliklerden dolayı sağlıklı bir çalışma ortamı da önemli hususlardan biri haline geliyor. 

Sanal ofis hizmeti, fiziki bir ofis alanına ihtiyaç duymayan psikologlar için prestijli bir lokasyon ve kurumsal bir iş kimliği imkanı sunar. Psikologlar için sanal ofisler; yasal bir iş adresi sağlanması, randevularınızın takibi ve danışanlarınızdan gelen çağrıların karşılanması, posta-kargo hizmeti verilmesi gibi birçok avantajı beraberinde getirir.

Psikologlar İçin Sanal Ofis Avantajları

Sanal ofis kiralamak isteyen psikologlar, bütçeleri doğrultusunda en ucuz sanal ofis seçeneklerini tercih eder. Sanal ofis firmaları, bulundukları lokasyon ve sundukları hizmetler doğrultusunda aylık belli bir ücret talep eder. Bu firmaları, sanal ofis konumlarını ve sunulan hizmetleri inceleyerek şirketiniz için en ucuz sanal ofis seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Psikologlar için sanal ofis hizmetleri, randevularınızı yürütürken mekan ve zaman esnekliği sunarak işlerinizi büyük ölçüde kolaylaştırır. Psikologlara özel sanal ofis paketleri ile kliniğinize özel kurumsal bir adrese sahip olabilirsiniz. Böylece uzaktan çalışmayı tercih etseniz bile, iletişim adresiniz kurumsal ve prestijli bir nitelik kazanır.

İş hayatına yeni atıldıysanız sanal ofisler sayesinde danışanlarınıza kurumsal bir adres sunabilirsiniz. Psikologlara özel sanal ofis hizmetleri; çağrı karşılama, kargo karşılama, sekreterya gibi hizmetleri de içerisinde kapsar. 

Psikologlar için sanal ofis hizmetleri toplantı ve seminer salonu hizmetlerinden yararlanarak randevularınızı profesyonel bir ortamda gerçekleştirebilirsiniz. Sanal ofis kiralayarak size sunulan toplantı ve seminer salonlarını belirlediğiniz saatlerde kullanabilir, danışanlarınızla görüşmelerinizi profesyonel bir ofis ortamında gerçekleştirebilirsiniz.

Psikologlar için optimize edilmiş A+ plazalardaki ofislerimizde en iyi sanal ofis seçenekleri için sanalofisler.net’ in sunduğu avantajlı fiyatları kaçırmayın!

Psikologlar İçin Sanal Ofis Yasal Mı?

Psikologlar için sanal ofis kiralamanın önünde yasal bir engel yoktur. Aksine yasal bir adrese sahip olmak, şirket kurmak için bir zorunluluktur.

Psikologlar Sanal Ofis Kullanabilir Mi?

Psikologlar sanal ofis kiralama hizmetinden yararlanarak danışanlarını ağırlayabileceği görüşme odaları, toplantı ve seminer salonu gibi alanları kullanma imkanına da sahip olabilir. Aynı zamanda ortak alan kullanımından yararlanarak birçok şirket çalışanıyla ortak alanlarda çalışarak yeni network alanı sayesinde iş ağını da genişletebilir.

Psikologlar Kısa Dönem Sanal Ofis Kiralayabilir Mi?

Şirket yasal adresinizi kiralamış olduğunuz sanal ofiste göstermek isterseniz minimum 6 (altı) ay süre ile sanal ofis kiralayabilirsiniz.

Psikologlar Şirketini Sanal Ofise Taşıyabilir Mi?

Psikologlar için sanal ofis hizmeti kiralayarak şirketinizi sanal ofise taşıyabilirsiniz.

Psikologlar İçin Sanal Ofis Vergi Dairesi Süreci Nedir?

Psikologlar, şirket kuruluşu veya adres taşıma işlemleri için sanal ofis hizmet kira sözleşmesini vergi dairesine beyan etmenizin ardından vergi denetim memuru, kiralama yaptığınız adrese gelerek açılış veya taşıma işlemini onaylamaktadır.

Psikologlar Sanal Ofis Kiraladığında Aidat Ödüyor Mu?

Geleneksel ofis kiralamalarında bulunan aidat, elektrik, su, yakıt gibi masraflar sanal ofis kiralarında söz konusu değildir. Bu nedenler sanal ofis kiralamak, psikologlar için ekonomik bir yöntemdir.

Psikologlar İçin Sanal Ofis Hizmetinde Stopaj Ödeniyor Mu?

Psikologlar için sanal ofis hizmeti, firmalar tarafından sunulduğu için kira bedeline ek olarak +%18 KDV’li fatura kesilir. Bu sebeple KDV ödendiği için ayrıca stopaj vergisi ödenmez. Psikologlar için sanal ofis fiyatları bireysel işletmeler için de uygun çözümler sunar.

Psikologlar İçin Sanal Ofis Kiralamasında Gereken Evraklar Neler?

Psikologlar için sanal ofis kira sözleşmesi imzalayabilmeniz için gerekli olan belgeler şunlardır:
• İmza sirküleri / Şahıs şirketleri için imza beyannamesi
• Vergi levhası
• Faaliyet belgesi (Kurulu şirketler için)
• Şirket yetkilisi kimlik fotokopisi

Psikologlar İçin En Ucuz Sanal Ofis Hizmetleri Nelerdir?

Sanal ofis kiralamak isteyen psikologlar, bütçeleri doğrultusunda en ucuz sanal ofis seçeneklerini tercih eder. Sanal ofis firmaları, bulundukları lokasyon ve sundukları hizmetler doğrultusunda aylık belli bir ücret talep eder. Bu firmaları, sanal ofis konumlarını ve sunulan hizmetleri inceleyerek şirketiniz için en ucuz sanal ofis seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.