close

Çağrı Merkezi
09:00 - 18.00

(850) 433-7397

En güncel kampanyalardan
ilk siz haberdar olun

Plaza Cubes Sanal Ofis Hizmetleri

Plaza Cubes, Sanal Ofis, Coworking Space, Hazır Ofis, Toplantı Salonu hizmetleri sağlayan ofis sağlayıcısıdır. Türkiye’ de 13 şubesi bulunan Plaza Cubes, üyelerine Düsseldorf’ ta ofis imkanı sunması ile de öne çıkmaktadır.

Plaza Cubes, bulunduğu plazaların ofis alanlarını kurumsal hayatın ihtiyaçlarına göre dekore ederek hazır ofis ve sanal ofis konseptlerini cazip birer çalışma modeli haline getirmektedir. Geleneksel ofis alanları yerine dinamik, modern dekorasyonlu ve profesyonel bir ekip tarafından yönetilen çalışma ortamlarında, müşterilerimizin sadece işlerine konsantre olmalarını sağlamayı hedeflemektedir.

Plaza Cubes Kiralık Ofis & Üyelik Modelleri

Plaza Cubes hizmet verdiği şubelerde Hazır Ofis, Sanal Ofis, Coworking Space ve Toplantı Salonu olmak üzere dört (4) ana kategoride hizmet sunmaktadır.

Plaza Cubes Kiralık Ofis Tipleri

Plaza Cubes’ de mevcut olan kiralık ofis seçenekleri arasında; taşınmaya hazır her şeyiyle tam ve özel kapasitede hazır ofis, kullanıma açık paylaşımlı ofis (co-working space), maliyet minimumdayken ofis fırsatlarınızdan yararlanmanızı sağlayan sanal ofis seçenekleri gibi pek çok maliyete uygun ofis seçeneklerini sıralamaktadır.

Plaza Cubes Kiralık Sanal Ofis

Plaza Cubes kiralık sanal ofis kapsamında dünyanın tüm büyük şehirlerinde işletmenizi profesyonel olarak temsil etmenize ve ofis kullanım ihtiyaçlarınıza yardımcı olmak için sanal ofis hizmetini isteğinize uygun sunmaktadır.

Plaza Cubes Sanal Ofis Paketleri

Plaza Cubes Sanal Ofis paketleri ihtiyacınız olan hizmetleri seçme esnekliği sunmaktadır. Plaza Cubes’ un müşterilerine sunmuş olduğu 4 farklı sanal ofis paketi bulunmaktadır. Bunlar: şirketiniz için gözde bir konumda iş adresi oluşturmanıza yardımcı olan İş Adresi, nerde olursanız olun seçkin iş lokasyonlarının çalışma alanlarında çalışmanıza olana sağlayan Coworking alanları, ofis kullanım imkanı sunan Gold ve tüm çalışma alanlarına ve hizmetlere erişime yardımcı olan en kapsamlı paket olan Gold Plus seçenekleridir.

Plaza Cubes Sanal Ofis Fiyatları

Plaza Cubes Sanal Ofis fiyatları paketin sunmuş olduğu hizmet kapsamına göre ve içerdiği özelliklere göre değişkenlik göstermektedir. En uygundan en yükseğe sanal ofis paket fiyatları sırasıyla; İş adresi, Coworking, Gold ve Gold Plus paketleri şeklindedir.

Plaza Cubes Sanal Ofis Sözleşmesi

Plaza Cubes Sanal Ofis üyelikleri online olarak yapılmaktadır, Plaza Cubes sanal ofis sözleşmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Plaza Cubes Kiralık Ortak Ofis Coworking Space

Plaza Cubes kiralık ortak ofis coworking space kapsamında ortak çalışma alanlarında, açık planlı bir alanda veya paylaşımlı bir ofiste başkalarıyla çalışmayı seçmenize olanak sağlar. Plaza Cubes size uygun en beğeneceğiniz iş birliğine dayalı çalışma alanında özel bir masa rezerve imkanı sunmaktadır.

Plaza Cubes Ortak Ofis Coworking Space Paketleri

Plaza Cubes ortak ofis coworking space paketleri seçeceğiniz hizmetlere ve özelliklere göre değişkenlik göstermekle birlikte farklı  maliyet seçenekleri ile isteğinize sunulmaktadır.

Plaza Cubes Ortak Ofis Coworking Space Fiyatları

Plaza Cubes ortak ofis coworking space fiyatları seçim yapacağınız ortak çalışma paketlerinin içerdiği özelliklere göre değişkenlik göstermektedir.

Coworking Standart Paket 700 TL + KDV, Coworking Kurumsal Paket 1800 ₺ + KDV’den başlayan fiyatlarla hizmete sunulmaktadır.

Plaza Cubes Ortak Ofis Coworking Space Sözleşmesi

Plaza Cubes Ortak Ofis (Coworking Space) sözleşmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Plaza Cubes Kiralık Hazır Ofis

Plaza Cubes Kiralık Hazır Ofis seçeneği ile, tam donanımlı özel ofis alanlarında her büyüklükteki ekiplere, odaklanmak, iş birliği yapmak ve en iyi işi çıkarmak için ilham verici bir ortam sunmaktadır. Plaza Cubes, oluşturmuş olduğunuz çalışma alanınızı ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirip, alanınızı genişletmenize veya farklı bir lokasyona taşıma imkanı tanımaktadır.

Plaza Cubes Hazır Ofis Paketleri

Plaza Cubes, kısa süreli veya usun dönem kullanımları için iş yapış şeklinize yada kullanım sürenize bağlı olarak ihtiyaçlarınıza özel hazır ofis ilanları sunmaktadır.

Plaza Cubes Hazır Ofis Fiyatları

Plaza Cubes Hazır Ofis fiyatları, lokasyon, kişi sayısı, kullanım süresine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Merkezi lokasyonlarda, harika tasarlanmış hazır ofisler 3000 TL + KDV’den başlayan fiyatlarla hizmete sunulmaktadır.

Plaza Cubes’ ten Hazır Ofis kiralamak için bizimle iletişime geçerek ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.

Plaza Cubes Hazır Ofis Sözleşmesi

Plaza Cubes Hazır Ofis sözleşme şartları kiraladığınız alana göre değişken maldeler içerebilir. Sözleşmede standart olarak sunulan hizmetler ve bunlara bağlı taahhütler yer almaktadır. Plaza Cubes Hazır Ofis kiralama kontratı, hizmet içerikli bir sözleşme olduğu için hizmet sözleşmesi olarakta anılabilir. Bu sözleşme ile aynı zamanda vergi dairesine resmi adres (vergi açılışı) beyanında bulunabilirsiniz.

Plaza Cubes Kiralık Toplantı & Seminer Salonları

Plaza Cubes şubelerinin tamamında 10-20 kişilik toplantı salonu ve 50 kişilik eğitim-seminer salonları bulunmaktadır. Görüşme odası ve toplantı salonlarında asgari düzeyde ihtiyaç duyabileceğiniz donanımlar (yazı tahtası, sunum cihazları vs.) yer almaktadır.

Plaza Cubes Kiralık Toplantı Salonu

Plaza Cubes toplantı salonlarını resmi mesai günlerinde 09:00-18:00 saatleri arasında kiralayabilirsiniz.

Plaza Cubes Kiralık Seminer Salonu

Plaza Cubes seminer salonu hizmeti sayesinde sunumlarınızı, eğitim ve konferanslarınızı kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Plaza Cubes Türkiye Lokasyonları

Plaza Cubes Türkiye‘ de İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere üç (3) lokasyonda hizmet vermektedir.

Plaza Cubes İstanbul Avrupa Yakası Lokasyonları

Plaza Cubes İstanbul Avrupa Yakası‘ nda, Levent, Maslak ve Kağıthane ilçelerinde hizmet vermektedir.

Plaza Cubes Levent

Plaza Cubes İstanbul Levent’te Ferko Signature, Metrocity İş Merkezi ve Nidakule Levent olmak üzere 3 merkezde hizmet vermektedir.

Plaza Cubes Levent Ferko Signature

Ferko Signature, bölgenin en prestiji iş merkezleri arasında yer almaktadır. Levent bölgesinde mobilyalı kiralık ofis arayışınıza, Hazır Ofis, Coworking Space (Paylaşımlı Ofis), Sanal Ofis seçenekleri ile alternatif ofis çözümleri sunulan Ferko Signature iş merkezinde uygun maliyetler ile prestijli, Stopajsız, KDV avantajlı, tüm giderler dahil ofis kiralayabilirsiniz.

Ferko Signature’ da kiralayabileceğiniz Plaza Cubes Ofis tipleri;

 • Hazır Ofis
 • Sanal Ofis
 • Coworking Space
 • Toplantı Salonu
Plaza Cubes Levent Metrocity İş Merkezi

Metrocity İş Merkezi, konumu gereği bölgenin işlek noktaları arasında yer almaktadır. Metrocity İş Merkezi; Levent metro durağına 1 dk, Kanyon AVM’ye 3 dk, Özdilek AVM’ye 2 dk yürüme mesafesindedir.

Metro City İş Merkezi’nde kiralayabileceğiniz Plaza Cubes Ofis tipleri;

 • Hazır Ofis
 • Sanal Ofis
 • Coworking Space
 • Toplantı Salonu
Plaza Cubes Nidakule Levent

Nidakule Levent, konumu gereği bölgenin en prestijli noktaları arasında yer almaktadır. Nidakule Levent; 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 5 km, Beşiktaş Vapur İskelesi’ne 5,2 km, TEM Otoyolu’na 3 km mesafede bulunmaktadır.

Nidakule Levent’te kiralayabileceğiniz Plaza Cubes Ofis tipleri;

 • Hazır Ofis
 • Sanal Ofis
 • Coworking Space
 • Toplantı Salonu

Plaza Cubes Maslak

Plaza Cubes İstanbul Maslak’ta, İz Plaza Giz ve Sun Plaza olmak üzere 2 merkezde hizmet vermektedir.

Plaza Cubes Maslak İz Plaza Giz

Maslak İz Plaza Giz; İTÜ Maslak istasyonuna sadece 5 dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Doğuş Power Center’a 10 dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Orjin Yaşam Merkezindeki restaurantlara ve Orjin GYM’e yürüyüş mesafesindedir. SteigenbergHotel’e 2 dakikalık yürüyüş mesafesindedir. İstinye Park AVM’ye Sun Plaza önünden ücretsiz servis.

İz Plaza Giz’ de kiralayabileceğiniz ofis tipleri;

 • Hazır Ofis
 • Sanal Ofis
 • Coworking Space
 • Toplantı Salonu
Plaza Cubes Maslak Sun Plaza

Maslak Sun Plaza’da; 50 araçlık misafir otoparkı bulunup, 600 kişiye özel otopark alanları da mevcuttur. İstenildiğinde temiz havanın içeri alınabilmesine olanak sağlayan açılabilir pencereleri, yüksek hız, güvenlik ve konforu birleştiren asansörleri, retina okumalı güvenlik sistemi ve kişiye özel otopark alanları ile İstanbul’un en prestijli plazasıdır. Sun Plaza İTÜ Ayazağa metro çıkışına 200 metre mesafede olup, yalnızca 3 dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Çok sayıda restaurant bulunan Orjin yaşam alanına 70 metre uzaklıktadır.

Sun Plaza’ da kiralayabileceğiniz ofis tipleri;

 • Hazır Ofis
 • Sanal Ofis
 • Coworking Space
 • Toplantı Salonu

Plaza Cubes Kağıthane

İstanbul Kağıthane; son yıllarda gelişen yapısı, ulaşım kolaylığı, gün geçtikçe artan ticari gayrimenkul projeleriyle İstanbul’un en önemli ofis bölgesinde yer almaktadır.

Plaza Cubes Kağıthane Papirüs Plaza

Papirüs Plaza; iş ve ticaret merkezlerinin kavşağında yer alması (Maslak-Büyükdere-Levent-Beşiktaş-Taksim), TEM ve E5 yollarının kesişiminde olması büyük avantajdır. Axis AVM’ye 3 dakikalık sürüş mesafesindedir. Metro ve Carrefour SA’ya 2 dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Kağıthane – Piyalepaşa tüneli Taksim – Beşiktaş hattına ulaşım kolaydır. Mecidiyeköy – Mahmutbey metro hattına  Kağıthane durağına yürüme mesafesindedir.

Papirüs Plaza’ da kiralayabileceğiniz ofis tipleri;

 • Hazır Ofis
 • Sanal Ofis
 • Coworking Space
 • Toplantı Salonu

Plaza Cubes İstanbul Anadolu Yakası Lokasyonları

Plaza Cubes İstanbul Anadolu Yakası’nda; Ataşehir, Kozyatağı ve Ümraniye olmak üzere 3 lokasyonda hizmet vermektedir.

Plaza Cubes Ataşehir

Plaza Cubes; İstanbul Anadolu Yakası’nın iş merkezi olarak anılan Ataşehir’ de Palladium T0wer’da hizmet vermektedir.

Plaza Cubes Ataşehir Palladium Tower

Palladium Tower içerisinde bulunan fitness salonu, market, lostra, kuaför, kırtasiye ve dua odası gibi tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere kullanıcılara hizmet veriyor. Palladium Tower, zeminden başlayarak gökyüzüne yükselen yeşil kat bahçeleri, akıllı bina sistemi tasarımıyla ziyaretçilerini büyülüyor. Her türlü toplantı, seminer, eğitim ve etkinlik ihtiyaçlarınız için toplantı odasına sahip olan Palladium Tower, ulaşım kolaylığı, mimarisi, havalandırması ve donanımsal özellikleriyle toplantılarınızı daha verimli kılıyor.

Palladium Residence’ ta kiralayabileceğiniz ofis tipleri;

 • Hazır Ofis
 • Sanal Ofis
 • Coworking Space
 • Toplantı Salonu

Plaza Cubes Kozyatağı

İstanbul Anadolu Yakası’nın ticaret merkezi olarak anılan Kozyatağı’ nda Quick Tower ve Allianz Tower olmak üzere 2 merkezde hizmet vermektedir.

Plaza Cubes Kozyatağı Quick Tower

Quick Tower’da (Eski AND Kozyatağı Binası) İstanbul Anadolu Yakası’nın en önemli ve prestijli ofis bölgesi olarak birçok uluslararası firmanın da bölgesel yönetim merkezidir. Quick Tower, Kozyatağı’nda kentin ana ulaşım aksı olan E-5 Karayolu’nun hemen bitişiğinde, Kadıköy-Kartal Metro hattının üzerinde, Kozyatağı Metro istasyonuna ise 80 metre mesafede bulunuyor. Merkezi konumu sayesinde, hem toplu taşımayla hem de özel araçla en rahat şekilde erişim sağlanabilen bir noktada yer alıyor.

Quick Tower’ da kiralayabileceğiniz ofis tipleri;

 • Hazır Ofis
 • Sanal Ofis
 • Coworking Space
 • Toplantı Salonu
Plaza Cubes Kozyatağı Allianz Tower

Anadolu Yakası’nın en önemli ve prestijli ofis bölgesi Kozyatağı’nda konumlu ve Dünyaca ünlü FxFowle Architects imzası taşıyan Allianz Tower ofislerinde A+ sınıfı ofis çözümleri sunuyor. Allianz Tower; E-5-TEM ve D-100 yolları bağlantısı bulunmaktadır. Cit’s Kozyatağı Alışveriş merkezi tam karşısında yer almaktadır. Kozyatağı Metro Durağı 5 dakikalık, Uzunçayır Metrobüs Durağı 12 dakikalık ve Sabiha Gökçen havalimanı 25 dakikalık sürüş mesafesinde yer almaktadır

Allianz Tower’ da kiralayabileceğiniz ofis tipleri;

 • Hazır Ofis
 • Sanal Ofis
 • Coworking Space
 • Toplantı Salonu

Plaza Cubes Ümraniye

İstanbul Anadolu Yakası’nın iş merkezi olarak anılan Ümraniye Cessas Plaza’da hizmet vermektedir.

Plaza Cubes Ümraniye Cessas Plaza

Ümraniye bölgesinde, prestijli bir lokasyonda yer alan Cessas Plaza’da Plaza Cubes hizmetleri sunulmaktadır. Cessas plaza; ana arterlere (E5 ve E6 Otobanlar) bağlantısı ile ulaşımı kolaydır. Sabiha Gökçen Havaliman’ına 30 dakikalık sürüş mesafesindedir. Buyaka, İkea ve Meydan AVM ve Akyaka AVM’ye kolay ulaşıma sahiptir.

Cessas Plaza’ da kiralayabileceğiniz ofis tipleri;

 • Hazır Ofis
 • Sanal Ofis
 • Coworking Space
 • Toplantı Salonu

Plaza Cubes Ankara Lokasyonları

Plaza Cubes Ankara‘ da Çankaya ilçesinde 2 merkezde hizmet vermektedir.

Plaza Cubes Çankaya

Ankara’nın kurumsal iş merkezi olarak anılan Çankaya’ da Paragon Tower ve Via Flat’te hizmet vermektedir.

Plaza Cubes Çukurambar Paragon Tower

Paragon Tower Yeşil Bina Sertifikasyonu “Gümüş” sertifikası adayı olarak birçok yeşil çözümler düşünülerek inşa edilmiştir. Enerji verimliliği ile öne çıkan binada ısı yalıtımı yüksek camlar ile verimli ısıtma ve soğutma sistemleri kullanılmıştır. Akıllı asansör sistemi ve sensörlü genel aydınlatmalar ile binanın daha az enerji;, verimli su rezervuarları ile de daha az su tüketmesi sağlanmıştır.

Paragon Tower’da kiralayabileceğiniz ofis tipleri;

 • Hazır Ofis
 • Sanal Ofis
 • Coworking Space
 • Toplantı Salonu
Plaza Cubes Söğütözü Via Flat

Via Flat; lokasyon avantajı ile birlikte sosyal yaşamın da merkezinde bulunan proje, iş dünyasının kalbinin attığı Başkent otellerine, metro istasyonuna yürüme mesafesinde bulunuyor.

Via Flat’te kiralayabileceğiniz ofis tipleri;

 • Hazır Ofis
 • Sanal Ofis
 • Coworking Space
 • Toplantı Salonu

Plaza Cubes İzmir Lokasyonları

Plaza Cubes İzmir‘ de Bayraklı’da ofis ihtiyaçlarınıza odaklı hizmet vermektedir.

Plaza Cubes Bayraklı

İzmir’in ticaret merkezi olarak anılan Bayraklı’ da Mistral İzmir’de hizmet vermektedir.

Plaza Cubes Bayraklı Mistral İzmir

Mistral İzmir; Altınyol, Anadolu Caddesi, Ozan Abay Caddesi ve Ankara Caddesi, yürüme mesafesindedir. Salhane Durağı’na 300 m, Stadyum istasyonuna 800 m uzaklıktadır. Havaalanına yaklaşık 20 km (araçla 25 dk, İzban ile 30 dk), iskeleye yaklaşık 5 km (araçla 12 dk, yürüyerek 30 dk) uzaklıktadır. Çeşme’ye ve Alaçatı’ya 1 saat, Urla’ya 40 dk mesafededir.

Mistral İzmir’ de kiralayabileceğiniz ofis tipleri;

 • Hazır Ofis
 • Sanal Ofis
 • Coworking Space
 • Toplantı Salonu

Plaza Cubes Hakkında Sorulan Sorular

Plaza Cubes hakkında sık sorulan soruların cevaplarını burada bulabilirsiniz.

Plaza Cubes ile sanal ofis kiralamak yasal mıdır?

Plaza Cubes ile sanal ofis vergilendirmesi konusunda herhangi bir problem yaşanmamaktadır. Sanal ofis kiralama hizmeti, vergi daireleri tarafından resmi olarak tanınmaktadır. Bu yüzden sanal ofis kiralamada kanun yönünden bir engel bulunmaz.

Plaza Cubes ile sanal ofis kiraladığımda stopaj ödüyor muyum?

Plaza Cubes sanal ofis hizmeti, firmalar tarafından sunulduğu için kira bedeline ek olarak +%18 KDV’li fatura kesilir. Bu sebeple KDV ödendiği için ayrıca stopaj vergisi ödenmez. Plaza Cubes sanal ofis fiyatları bireysel işletmeler için de uygun çözümler sunar.

Plaza Cubes' den sanal ofis kiralamanın avantajları nelerdir?

Plaza Cubes ile sanal ofis kiralamak, geleneksel ofislere göre %80 oranında mali tasarruf yapmanızı sağlar. A sınıfı bir iş merkezi ya da plazada uygun maliyetlerle şirket adresini göstermek isteyenler için en ideal yöntemdir. İhtiyacınız olduğunda kullanabileceğiniz toplantı salonu sunar. Kargo ve postalarınız takip edilir. Aynı zamanda profesyonel sekreterya hizmeti sunulur.

Plaza Cubes' de coworking space kullanırken saat sınırlaması var mı?

Plaza Cubes’ ün üyelik kriterlerine ve modellerine göre ortak ofis kullanım saatleri değişiklik gösterebilir.

Plaza Cubes ile coworking space kiralandığında vergi denetiminde sorun yaşanır mı?

Sanal ofis ile aynı sürece sahip olduğu için vergi denetiminde herhangi bir sorun yaşanmaz.