close

Çağrı Merkezi
09:00 - 18.00

(850) 433-7397

En güncel kampanyalardan
ilk siz haberdar olun

Mali Müşavirler İçin Sanal Ofis Hizmetleri

İşletmelerin sürekliliği ve devamlılığı için işletme sahipleriyle çok yakın çalışan mali müşavirlerin önemini günümüzde giderek artırıyor. Mali müşavirlik mesleği ile ilgilenenler gerçek ya da tüzel kişilerin ve kurumların hesap bilgilerini düzenlemekle kalmaz; analiz eder, varlık, borç ve sermaye hesabı girişlerini yaparlar.

Sanal ofis hizmeti, mali müşavirler için prestijli bir lokasyon ve kurumsal bir iş kimliği imkanı sunar. Sanal ofisler; yasal bir iş adresi sağlanması, dosyalarınızın takibi ve çağrılarınızın karşılanması, posta-kargo hizmeti verilmesi gibi birçok avantajı beraberinde getirir.

Mali müşavirler için sanal ofis hizmetleri, işlerinizi yürütürken mekan ve zaman esnekliği sunarak işlerinizi büyük ölçüde kolaylaştırır. Mali müşavirlere özel sanal ofis paketleri ile şirketinize özel kurumsal bir adrese sahip olabilirsiniz. Böylece nerede çalışırsanız çalışın, iletişim adresiniz kurumsal ve prestijli bir nitelik kazanır.

İş hayatına yeni atıldıysanız sanal ofisler sayesinde müşterilerinize kurumsal bir adres sunabilirsiniz. Vergi dairelerine, maliye binalarına ve ticaret binalarına yakın prestijli plazalarda yasal adrese sahip olabilirsiniz. Mali müşavirlere özel sanal ofis hizmetleri; çağrı karşılama, kargo karşılama, sekreterya gibi hizmetleri de içerisinde kapsar.

Mali müşavirler için sanal ofis hizmetleri toplantı ve seminer salonu hizmetlerinden yararlanarak işlerinizi profesyonel bir ortamda gerçekleştirebilirsiniz. Sanal ofis kiralayarak size sunulan toplantı ve seminer salonlarını belirlediğiniz saatlerde kullanabilir ve müşterilerinizle görüşmelerinizi profesyonel bir ofis ortamında gerçekleştirebilirsiniz.

Mali müşavirler için optimize edilmiş A+ plazalardaki ofislerimizde en iyi sanal ofis seçenekleri için sanalofisler.net’ in sunduğu avantajlı fiyatları kaçırmayın!

Mali Müşavirler İçin Sanal Ofis Yasal Mı?

Mali müşavirler için sanal ofis kiralamanın önünde yasal bir engel yoktur. Aksine yasal bir adrese sahip olmak, şirket kurmak için bir zorunluluktur.

Mali Müşavirler Sanal Ofis Kullanabilir Mi?

Mali müşavirler sanal ofis kiraladığında yasal olarak resmi işyeri adresi kullanımının yanı sıra, taraflarına tahsis edilen telefon hattı üzerinden sekreterya hizmeti alabilir yine size gelen posta ve kargoların düzenli olarak takip edilmesini sağlayabilir. Bunun yanında müşterileri ağırlayabilecekleri görüşme odaları, toplantı ve seminer salonu gibi alanları kullanma imkanına da sahip olabilir.

Mali Müşavirler Kısa Dönem Sanal Ofis Kiralayabilir Mi?

Şirket yasal adresinizi kiralamış olduğunuz sanal ofiste göstermek isterseniz minimum 6 (altı) ay süre ile sanal ofis kiralayabilirsiniz.

Mali Müşavirler Şirketini Sanal Ofise Taşıyabilir Mi?

Mali müşavirler için sanal ofis hizmeti kiralayarak şirketinizi sanal ofise taşıyabilirsiniz.

Mali Müşavirler İçin Sanal Ofis Vergi Dairesi Süreci Nedir?

Mali müşavirler, şirket kuruluşu veya adres taşıma işlemleri için sanal ofis hizmet kira sözleşmesini vergi dairesine beyan etmenizin ardından vergi denetim memuru, kiralama yaptığınız adrese gelerek açılış veya taşıma işlemini onaylamaktadır.

Mali Müşavirler Sanal Ofis Kiraladığında Aidat Ödüyor Mu?

Geleneksel ofis kiralamalarında bulunan aidat, elektrik, su, yakıt gibi masraflar sanal ofis kiralarında söz konusu değildir. Bu nedenler sanal ofis kiralamak, mali müşavirler için ekonomik bir yöntemdir.

Mali Müşavirler İçin Sanal Ofis Hizmetinde Stopaj Ödeniyor Mu?

Mali müşavirler için sanal ofis hizmeti, firmalar tarafından sunulduğu için kira bedeline ek olarak +%18 KDV’li fatura kesilir. Bu sebeple KDV ödendiği için ayrıca stopaj vergisi ödenmez. Mali müşavirler için sanal ofis fiyatları bireysel işletmeler için de uygun çözümler sunar.

Mali Müşavirler İçin Sanal Ofis Kiralamasında Gereken Evraklar Neler?

Mali müşavirler için sanal ofis kira sözleşmesi imzalayabilmeniz için gerekli olan belgeler şunlardır:
• İmza sirküleri / Şahıs şirketleri için imza beyannamesi
• Vergi levhası
• Faaliyet belgesi (Kurulu şirketler için)
• Şirket yetkilisi kimlik fotokopisi

Mali Müşavirler İçin En Ucuz Sanal Ofis Hizmetleri Nelerdir?

Sanal ofis kiralamak isteyen mali müşavirler, bütçeleri doğrultusunda en ucuz sanal ofis seçeneklerini tercih eder. Sanal ofis firmaları, bulundukları lokasyon ve sundukları hizmetler doğrultusunda aylık belli bir ücret talep eder. Bu firmaları, sanal ofis konumlarını ve sunulan hizmetleri inceleyerek şirketiniz için en ucuz sanal ofis seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.