close

Çağrı Merkezi
09:00 - 18.00

(850) 433-7397

En güncel kampanyalardan
ilk siz haberdar olun

Levent Villa 13 Kiralık Sanal Ofis Hizmetleri

Levent Villa 13 sanal ofis; şirketinizin resmi adresini home office veya sıradan iş merkezinde olması yerine prestijli plazalara ve iş merkezlerine taşır. Uygun maliyetli ofis adresi ve hizmet kiralama modelidir. Levent Villa 13’te sanal ofis kiraladığınızda, müşteri ve misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz görüşme odaları, toplantı & seminer salonu gibi alanları kullanma imkanınız bulunmaktadır. Yasal olarak resmi işyeri adresi kullanımının yanı sıra, şirketiniz adına tahsis edilen telefon hattı üzerinden sekretarya hizmeti alabilir yine şirketinize gelen posta ve kargoların düzenli olarak takip edilmesini sağlayabilirsiniz. Home office veya geleneksel ofis kiralama göre %80′e varan maliyet avantajı sunan sanal ofis kiralama modelinden tüm sektörler yararlanabilmektedir.

Levent Villa 13 Kiralık İş Yeri & Ofisler

Levent Villa 13 kiralık iş yeri ve ofis kiralama ile ilgili detaylı bilgi ve ücretsiz kiralama danışmanlığı almak için sanalofisler.net ofis kiralama danışmanınız ile iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Beşiktaş bölgesinde kiralık ofis seçeneklerini incelemek için sanalofisler.net kiralık ofis ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Levent Villa 13 Kiralık Ofis Tipleri

Levent Villa 13 kiralık hazır ofis; modern mobilyalar ile döşenmiş, bir ofiste ihtiyaç duyabileceğiniz tüm teknik donanımlara sahip, aidat, elektrik, internet, mutfak (çay – kahve hizmetleri), sekreterya (telefon ve misafir karşılama), temizlik gibi hizmetlerin sabit aylık kira bedeline dahil olarak sunulduğu, ofis kiralama seçenekleri sunulmaktadır.

Levent Villa 13 iş merkezinde istediğiniz boyutta ve kişi kapasitesinde hazır ofis kiralayabilmek mümkündür. Hazır ofis kiraladığınızda, sunulan hizmetlerin yanı sıra, toplantı salonu, lounge alanı, coworking space alanlarından faydalanabilirsiniz.

İstanbul Beşiktaş bölgesinde Hazır Ofis kiralamak için sanalofisler.net’ ten ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.

Levent Villa 13 Sanal Ofis

Levent Villa 13 Sanal Ofis kiralayarak, şirketinizin resmi iş yeri adresini prestijli bir iş merkezinde barındırma imkanına sahip olabilirsiniz. Levent Villa 13 iş merkezinde sunulan sanal ofis paketleri içerisinde alabileceğiniz hizmetler;

 • Yasal İş Yeri Adresi Kullanımı (Vergi Dairesi Açılışı)
 • Telefon Sekreterya Hizmeti
 • Misafir Karşılama
 • Ortak Ofis Alanı Kullanımı
 • Görüşme Odası ve Toplantı Salonu Kullanım İmkanı
Levent Villa 13 Sanal Ofis Fiyatları

Levent Villa 13 Sanal Ofis fiyatları paketin sunmuş olduğu hizmet kapsamına göre ve içerdiği özelliklere göre değişkenlik göstermektedir. İstanbul Beşiktaş bölgesinde, en uygun fiyatlı sanal ofis paketi kiralamak için sanalofisler.net’ ten ücretsiz kiralama danışmanlığı hizmeti alabilirsiniz.

Levent Villa 13 Sanal Ofis Paketleri

Levent Villa 13 sanal ofis paketleri ihtiyacınız olan hizmetleri seçme esnekliği sunmaktadır. Levent Villa 13 müşterilerine sunmuş olduğu farklı sanal ofis paketlerini bünyesinde bulunmaktadır. Bunlar: şirketiniz için gözde bir konumda iş adresi oluşturmanıza yardımcı olan iş adresi ve prestijli iş lokasyonlarında varlık göstermenize yardımcı olan sanal ofislerdir.

İstanbul Beşiktaş bölgesinde, en uygun fiyatlı sanal ofis paketi kiralamak için sanalofisler.net’ ten ücretsiz kiralama danışmanlığı hizmeti alabilirsiniz.

Levent Villa 13 Hazır Ofis

Levent Villa 13 kiralık hazır ofis seçeneği ile tam donanımlı özel ofis alanlarında her büyüklükteki ekiplere, odaklanmak, iş birliği yapmak ve en iyi işi çıkarmak için ilham verici bir ortam sunmaktadır. Levent Villa 13, oluşturmuş olduğunuz çalışma alanınızı ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirip alanınızı genişletmenize imkan tanımaktadır.

Levent Villa 13 Coworking Space Paylaşımlı Ofis

Levent Villa 13 Coworking Space (Paylaşımlı Ofis) kiralayarak A sınıfı iş merkezlerinde uygun maliyet ile çalışma imkanının yanı sıra iş ağınızı büyütme imkanına sahip olabilirsiniz.

Levent Villa 13 ortak ofis kiraladığınızda, ödemiş olduğunuz aylık sabit kira bedeline dahil olarak, sekreterya, posta – kargo takibi, yasal işyeri adres kullanımı, sınırsız çay – kahve ve fiber internet kullanım imkanlarına sahip olursunuz.

İstanbul Beşiktaş bölgesinde komisyonsuz Coworking Space (Paylaşımlı Ofis) kiralamak için sanalofisler.net’ ten ücretsiz, ofis kiralama danışmanlığı alabilirsiniz.

Levent Villa 13 Toplantı & Seminer Salonu

Bir sonraki eğitim oturumunuzu, mülakatınızı veya satış görüşmenizi Levent Villa 13 lokasyonunun profesyonel, tam donanımlı toplantı salonlarında yapmak ister misiniz?

Levent Villa 13 iş merkezinde toplantı salonundan yararlanmak ve ücretsiz profesyonel danışmanlık hizmetlerimize erişmek için sanalofisler.net ile iletişime geçebilirsiniz.

Levent Villa 13 Sık Sorulan Sorular

Levent Villa 13 hakkında Sık sorulan soruların cevaplarını burada bulabilirsiniz.

Levent Villa 13'te ofis kiralama fiyatları nelerdir?

Hazır ofis fiyatları standarda göre değişiklik gösterebilir. Levent Villa 13’te ofis kiralarken, istenilen ofis tipine ve kiralama koşullarına göre fiyat değişiklik gösterebilir. Fiyat bilgisi ve tavsiye için lütfen bizimle iletişime geçin.

Levent Villa 13'te kiralama fiyatları neye göre değişkenlik gösterir?

Levent Villa 13’ün belirlediği kriterlere göre fiyatlar değişiklik gösterebilir. Fakat işletme bütçenize en uygun koşullarda ofis kiralayabilirsiniz. Kiralanan ofisin metrekare büyüklüğüne göre değişir Kiralık plaza ofis alanı metrekare başına kirayı doğrudan etkiler. Büyük ofisler için fiyatlar ortalamanın üzerinde olabilir. Tutulan süreye göre değişir Az masraflı ve ucuz hazır ofis için ekonomik ve uygun koşullar geçerlidir. Günlük ofis kiralama yerine uzun süreli ofis sözleşmesi imzalarsanız ek indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Levent Villa 13'te Kiralanan Ofisler mesai saatleri dışında kullanılabilir mi?

Levent Villa 13’te çalışma saatleri ve hazır ofis ücretleri hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

Levent Villa 13'te Kiralanan Ofis şirket arması, logo, tabela veya çeşitli görsellerle özelleştirilebilir mi?

Levent Villa 13’te sanal ofisleri, paylaşımlı ofisleri ve toplantı odaları arasından müsaitlik durumunuza göre seçim yapın. Daha fazla bilgi ve her türlü kiralık büro hizmetleri için bizimle iletişime geçin.

Levent Villa 13'te bina bilgileri nelerdir?
 • Resepsiyon
 • Toplantı Salonu
 • Seminer Salonu
 • Lounge
 • Bahçe
 • Teras
Levent Villa 13'te kiralanabilecek hazır ofisler kaç kişiliktir?
 • 1 Kişilik
 • 4 Kişilik
 • 6 Kişilik
 • 8 Kişilik
 • 10 Kişilik
Levent Villa 13'te ofis kiralamadan önce dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Levent Villa 13’te ofis kiralama hizmeti almadan önce iş ihtiyaçlarınızı net bir şekilde tanımlamanız gerekir. Ofis kiralarken, ofisin işinizin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacak şekilde hazırlanmış olması önemlidir. Lütfen bunun uzun süreli bir kiralama olabileceğini unutmayın. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Levent Villa 13'te ofis kiralamanın avantajları nelerdir?

Levent Villa 13, prestijli meydanın merkezinde göze çarpıyor. Bu, diğer büyük şirketlerin ofislerine ulaşımı kolaylaştırdığı için de önemlidir. Levent Villa 13’te hazır ofis kiralama hizmeti ile ihtiyacınız olan ofise sahip olabilirsiniz. Levent Villa 13 ortak çalışma alanları, toplantı odaları, sanal ofisler ve ofis kiralama hizmetleri sunmaktadır.

Levent Villa 13'te ofis kiralamak için neden sanalofisler.net'i tercih etmelisiniz? sanalofisler.net'in farkı nedir?

Levent Villa 13’te kiralık ofis hizmetlerini tek sayfada görüntülemek için sanalofisler.net’e giriş yapmanız yeterli olacaktır. Bu sayede aradığınız kaliteli ofise en iyi koşullarda ve iş ihtiyaçlarınıza en uygun ekipmanlarla ulaşabilirsiniz. Paylaşımlı ofis kiralama sürecinde ücretsiz profesyonel danışmanlık hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. sanalofisler.net web sitemize üye olun ve ücretsiz profesyonel danışmanlık hizmetlerimizden yararlanın.