close

Çağrı Merkezi
09:00 - 18.00

(850) 433-7397

En güncel kampanyalardan
ilk siz haberdar olun

Joker Ofis Sanal Ofis Hizmetleri

Joker Ofis; İstanbul’da Ataköy, Mecidiyeköy, Maltepe ve Ataşehir olmak üzere 4 lokasyonda Hazır & Sanal Ofis, Coworking Space (Paylaşımlı Ofis), Toplantı Salonu ve Özel Ofis hizmeti vermektedir.

Joker Ofis’ in hizmet verdiği plazaları ve kiralık Hazır & Sanal Ofis hizmetlerini aşağıda inceleyebilirsiniz. Ofis kiralama talebiniz ile ilgili teklif almak için iletişime geçebilirsiniz.

Joker Ofis Kiralık Ofis & Üyelik Modelleri

Joker Ofis hizmet verdiği Ataköy, Mecidiyeköy, Maltepe ve Ataşehir şubelerinde; Sanal Ofis, Hazır Ofis, Coworking Space, Toplantı Salonu ve Özel Ofis olmak üzere beş (5) ana kategoride hizmet sunmaktadır.

Joker Ofis Kiralık Ofis Tipleri

Joker Ofis’de mevcut olan kiralık ofis seçenekleri arasında; kullanıma açık paylaşımlı ofis (co-working space), maliyet minimumdayken ofis fırsatlarınızdan yararlanmanızı sağlayan sanal ofis,  konforlu ve minimum maliyetli çalışma alanı sunan hazır ofis ve kişiye özel optimize edilmiş özel ofis (private office) seçenekleri gibi maliyete uygun ofis seçeneklerini sıralamaktadır.

Joker Ofis Kiralık Sanal Ofis

Joker Ofis kiralık sanal ofis kapsamında İstanbul’da işletmenizi profesyonel olarak temsil etmenize ve ofis kullanım ihtiyaçlarınıza yardımcı olmak için sanal ofis hizmetini isteğinize uygun sunmaktadır.

Joker Ofis Sanal Ofis Paketleri

Joker Ofis Sanal Ofis paketleri ihtiyacınız olan hizmetleri seçme esnekliği sunmaktadır. Joker Ofis’in size sunduğu Sanal Ofis paketlerinden yararlanarak reel bir ofisin imkanlarından istediğiniz ölçüde ve çok düşük maliyetlerle yararlanabilirsiniz.

Joker Ofis Sanal Ofis Fiyatları

Joker Ofis Sanal Ofis fiyatları paketin sunmuş olduğu hizmet kapsamına göre ve içerdiği özelliklere göre değişkenlik göstermektedir.

Joker Ofis Sanal Ofis Sözleşmesi

Joker Ofis Sanal Ofis üyelikleri online olarak yapılmaktadır. Joker Ofis sanal ofis sözleşmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Joker Ofis Kiralık Hazır Ofis

Joker Ofis Kiralık Hazır Ofis seçeneği ile, tam donanımlı özel ofis alanlarında her büyüklükteki ekiplere, odaklanmak, iş birliği yapmak ve en iyi işi çıkarmak için ilham verici bir ortam sunmaktadır. Joker Ofis, oluşturmuş olduğunuz çalışma alanınızı ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirip, alanınızı genişletmenize veya farklı bir lokasyona taşıma imkanı tanımaktadır.

Joker Ofis Hazır Ofis Paketleri

Joker Ofis’in size sunduğu Hazır Ofis paketlerinden yararlanarak modern bir ofisin tüm imkanlarına ulaşmanız mümkün. İşinizi büyütmek veya küçültmek istediğinizde Joker Ofis’in esnek kiralama opsiyonlarından yararlanıp kadronuzu istediğiniz gibi azaltıp, çoğaltabilir ek masa veya oda kiralayabilirsiniz.

Joker Ofis Hazır Ofis Fiyatları

Joker Ofis Hazır Ofis fiyatları; lokasyon, kişi sayısı, kullanım süresine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Joker Ofis’ ten Hazır Ofis kiralamak için bizimle iletişime geçerek ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.

Joker Ofis Hazır Ofis Sözleşmesi

Joker Ofis Hazır Ofis sözleşme şartları kiraladığınız alana göre değişken maddeler içerebilir. Sözleşmede standart olarak sunulan hizmetler ve bunlara bağlı taahhütler yer almaktadır. Joker Ofis Hazır Ofis kiralama kontratı, hizmet içerikli bir sözleşme olduğu için hizmet sözleşmesi olarak da anılabilir. Bu sözleşme ile aynı zamanda vergi dairesine resmi adres (vergi açılışı) beyanında bulunabilirsiniz.

Joker Ofis Kiralık Ortak Ofis Coworking Space

Sürekli olarak bir ofise ihtiyaç duymuyor ancak sabit bir ofisin imkanlarından faydalanmak istiyorsanız günlük haftalık ya da aylık sürelerle Joker Ofis’in sunduğu ortak çalışma alanlarını kullanabilirsiniz.

Joker Ofis Ortak Ofis Coworking Space Paketleri

Joker Ofis ortak ofis coworking space paketleri seçeceğiniz hizmetlere ve özelliklere göre değişkenlik göstermekle birlikte farklı maliyet seçenekleri ile isteğinize sunulmaktadır.

Joker Ofis Ortak Ofis Coworking Space Fiyatları

Joker Ofis ortak ofis coworking space fiyatları seçim yapacağınız ortak çalışma paketlerinin içerdiği özelliklere göre değişkenlik göstermektedir.

Joker Ofis Ortak Ofis Coworking Space Sözleşmesi

Joker Ofis Ortak Ofis (Coworking Space) sözleşmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Joker Ofis Kiralık Özel Ofis (Private Office)

Joker Ofis kiralık özel ofis (private office) kapsamında özel çalışma alanlarında, size özel sunulan esnek ofis çözümleri sayesinde modern bir ofisin tüm imkanlarına ulaşmanız mümkün.

Joker Ofis Özel Ofis Fiyatları

Joker Ofis özel ofis (private office) fiyatları seçim yapacağınız özel çalışma alanı paketlerinin içerdiği özelliklere göre değişkenlik göstermektedir.

Joker Ofis Özel Ofis Sözleşmesi

Joker Ofis Özel Ofis sözleşmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Joker Ofis Kiralık Toplantı & Seminer Salonları

Joker Ofis şubelerinin tamamında, teknolojinin tüm imkanlarına sahip toplantı odalarında, ihtiyacınıza göre, saatlik ya da tam günlük rezervasyonlarla müşteri toplantılarınızı ve sunumlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Joker Ofis Kiralık Toplantı Salonu

Joker Ofis toplantı salonlarını mesai günlerinde 09:00-18:00 saatleri arasında kiralayabilirsiniz.

Joker Ofis Kiralık Seminer Salonu

Joker Ofis İstanbul lokasyonunda seminer salonu hizmeti bulunmamaktadır.

Joker Ofis İstanbul Avrupa Yakası Lokasyonları

Joker Ofis İstanbul Avrupa Yakası‘ nda Ataköy ve Mecidiyeköy lokasyonlarında hizmet vermektedir.

Joker Ofis Ataköy 

Joker Ofis İstanbul Ataköy’de Ataköy Towers’ta hizmet vermektedir.

Joker Ofis Ataköy Towers

Joker Ofis, İstanbul’un ana ulaşım aksı olan E-5 karayolunun üzerinde ve Basın Ekspres Yolu’na 1 km mesafede, araç ulaşımı açısından oldukça avantajlı konumdaki Ataköy Towers’ta cazip fiyatlı hazır ve paylaşımlı ofis alternatifleri sunmaktadır. Metro ve metrobüs duraklarının hemen yanı başında yer alan Ataköy Towers, toplu taşımayla ulaşım açısından da oldukça avantajlı bir konumda bulunmaktadır.

Ataköy Towers’ta kiralayabileceğiniz Joker Ofis ofis tipleri;

 • Sanal Ofis
 • Hazır Ofis
 • Coworking Space
 • Toplantı Salonu
 • Private Office

Joker Ofis Mecidiyeköy

Joker Ofis İstanbul Mecidiyeköy’de Torun Center’da hizmet vermektedir.

Joker Ofis Mecidiyeköy Torun Center

Toplu taşıma ağlarının kesişme noktasında bulunan Mecidiyeköy’ün kalbindeki konumu ile Joker Ofis, metro istasyonlarına, metrobüs ve otobüs duraklarına yürüme mesafesinde ve hareketli bir şehir hayatının içindedir. Joker Ofis’te yeme-içme alanlarına, alışveriş merkezlerine yakınlığının keyfini ve modern, tam donanımlı bir ofiste çalışmanın konforunu birlikte yaşarsınız.

Torun Center’da kiralayabileceğiniz Joker Ofis ofis tipleri;

 • Sanal Ofis
 • Hazır Ofis
 • Coworking Space
 • Toplantı Salonu
 • Private Office

Joker Ofis İstanbul Anadolu Yakası Lokasyonları

Joker Ofis İstanbul Anadolu Yakası‘ nda Ataşehir ve Maltepe lokasyonlarında hizmet vermektedir.

Joker Ofis Ataşehir

Joker Ofis İstanbul Ataşehir’de Süleyman Başkan İş Merkezi’nde hizmet vermektedir.

Joker Ofis Ataşehir Süleyman Başkan İş Merkezi

Bostancı metro istasyonunun yanı başında, E-5 ve Bostancı Köprüsü’nün hemen yakınındaki avantajlı konumu ile Joker Ofis Ataşehir, hem toplu taşıma hem de özel araçla kolayca ulaşılabilir bir lokasyonda yer almaktadır. Metro, otobüs ve minibüs hatlarına ulaşım kolaylığının yanı sıra Bostancı Sahil’e yakınlığı da ayrıca bir konum avantajı sağlamakta.

Süleyman Başka İş Merkezi kiralayabileceğiniz Joker Ofis ofis tipleri;

 • Sanal Ofis
 • Hazır Ofis
 • Coworking Space
 • Toplantı Salonu
 • Private Office

Joker Ofis Maltepe

Joker Ofis İstanbul Maltepe’de Ofisim İstanbul’da hizmet vermektedir.

Joker Ofis Maltepe Ofisim İstanbul

Ofisim İstanbul Maltepe’de, ulaşım ağlarının kesişme noktasında, E-5’e ve Kartal Esenkent metro durağına 2 dk, sahil yoluna 3 dk mesafede avantajlı konumu ile Joker Ofis; hazır ofis, sanal ofis ve ortak ofis çözümleriyle her sektörden şirkete uygun bir çalışma ortamı sunmaktadır. Ofisim İstanbul Plazaları’nın 7/24 güvenlikli, prestijli ortamındaki ferah, konforlu ve tam donanımlı ofisler işinize odaklanmanızı kolaylaştıracak, molalarınızda loung alanlarında vakit geçirebilecek, açık mutfak alanından sınırsızca faydalanabileceksiniz.

Ofisim İstanbul’da kiralayabileceğiniz Joker Ofis ofis tipleri;

 • Sanal Ofis
 • Hazır Ofis
 • Coworking Space
 • Toplantı Salonu
 • Private Office

Joker Ofis Hakkında Sorulan Sorular

Joker Ofis hakkında sık sorulan soruların cevaplarını burada bulabilirsiniz.

Joker Ofis ile sanal ofis kiralamak yasal mıdır?

Joker Ofis ile sanal ofis vergilendirmesi konusunda herhangi bir problem yaşanmamaktadır. Sanal ofis kiralama hizmeti, vergi daireleri tarafından resmi olarak tanınmaktadır. Bu yüzden sanal ofis kiralamada kanun yönünden bir engel bulunmaz.

Joker Ofis ile sanal ofis kiraladığımda stopaj ödüyor muyum?

Joker Ofis sanal ofis hizmeti, firmalar tarafından sunulduğu için kira bedeline ek olarak +%18 KDV’li fatura kesilir. Bu sebeple KDV ödendiği için ayrıca stopaj vergisi ödenmez. Joker Ofis sanal ofis fiyatları bireysel işletmeler için de uygun çözümler sunar.

Joker Ofis' ten sanal ofis kiralamanın avantajları nelerdir?

Joker Ofis ile sanal ofis kiralamak, geleneksel ofislere göre %80 oranında mali tasarruf yapmanızı sağlar. A sınıfı bir iş merkezi ya da plazada uygun maliyetlerle şirket adresini göstermek isteyenler için en ideal yöntemdir. İhtiyacınız olduğunda kullanabileceğiniz toplantı salonu sunar. Kargo ve postalarınız takip edilir. Aynı zamanda profesyonel sekreterya hizmeti sunulur.

Joker Ofis' te coworking space kullanırken saat sınırlaması var mı?

Joker Ofis’ in üyelik kriterlerine ve modellerine göre ortak ofis kullanım saatleri değişiklik gösterebilir.

Joker Ofis ile coworking space kiralandığında vergi denetiminde sorun yaşanır mı?

Sanal ofis ile aynı sürece sahip olduğu için vergi denetiminde herhangi bir sorun yaşanmaz.