close

Çağrı Merkezi
09:00 - 18.00

(850) 433-7397

En güncel kampanyalardan
ilk siz haberdar olun

Sanal Ofis Hizmeti Alabileceğiniz İş Merkezleri

İş merkezi bir ofis veya açık ofis binasıdır. Boyutlarına göre düşük katlı bina, çok katlı bina ve gökdelen olabilir. İş merkezinin herhangi odaları, bazen de tüm katı herhangi bir şirketlere veya kuruluşlara kiralanır. İş merkezleri genellikle büyük şehirlerin ticaret bölgelerinde ve merkezi iş alanında bulunur. İş merkezleri lokasyon, teknik donanım ve sunmuş olduğu kaliteli hizmet ile müşteri ihtiyacına yönelik şekillenmektedir.

İş Yeri & Ofis Kiralayabileceğiniz İş Merkezleri & Plazalar

İş Yeri & Ofis kiralayabileceğiniz iş merkezleri & plazalar, dünyanın pek çok ülkesinde bulunan global iş merkezleri ile birlikte Türkiye’nin bazı şehirlerinde ve ticari merkezlerin çoğunlukta olduğu İstanbul’da konumlanmıştır. Bunlar dünyanın da pek çok yerinde yer alan global bir firma olan Regus, Plaza Cubes, Assembly Buildings gibi firmalar iş yeri ve ofis kiralayabileceğiniz markalar kategorisindedir. Bu global firmaların yanında BIZWorld, Kolektif House, Joker Ofis, Tnext Office, Daire.co, Galata Busıness Center, Workland, Flowy Office gibi iş yeri ve ofis kiralayabileceğiniz yerel markalarda bulunmaktadır.

İş Merkezleri & Plazalar, dünyanın birçok yerinde bulunan ve globalleşmiş Regus markasının kendine ait binaları ile birlikte İstanbul’da ofis ve iş yeri hizmetlerinden faydalanabileceğiniz her iki yakada da oldukça çeşitli iş merkezi ve plaza seçenekleri mevcuttur. Çoğu firmanın her iki yakada da farklı lokasyonlarda çeşitli plazalarda ofisleri bulunmaktadır. Bunların bazılarından bahsedecek olursak; Maslak Olive Plaza, Ferko Signature, Torun Center, Allıanz Tower, Kozyatağı AND Plaza, İz Plaza Giz, Orjin Plaza Maslak, Bomonti İTowers gibi İstanbul’ un her iki yakasından da çeşitli ticaret merkezleri ile geniş lokasyon seçeneklerinde plaza kompleksleri bulunmaktadır.

Kiralık Ofis Tipleri

Kiralık Ofis Tipleri, müşteri ihtiyacına ve isteğine göre şekillenerek ofis kapsamında çeşitlilik sunmaktadır. Bunların içerisinde günümüzde geçerliliğini yitirmeye başlayan ve daha çok kurumsallaşmış ve kalabalık bir çalışan kitlesine sahip şirket gereksinimini sağlayan geleneksel ofislerdir. Fakat zamanla dijitalleşmenin de etkisi ile yeni ofis seçenekleri/kavramları oluşmuştur. Bunlardan ilki kişilere özel optimize edilmiş mobilyalı hazır ofis, iş yerinin pek çok imkanından yararlanabileceğiniz co-working space (paylaşımlı) ortak ofis ve ofis seçenekleri arasında minimum maliyetle ofis sahibi olabileceğiniz sanal ofis seçenekleridir. Her bir ofis seçeneği müşteri istek ve ihtiyacına yönelik şekillenerek en uygun ve kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Geleneksel Ofis

Geleneksel Ofis, günümüzde tercih edilme sıralaması hem maliyetine istinaden hem de yeni şirket kurmak isteyenleri meşakkatli bir yola sürüklemesinden kaynaklı daha az tercih edilmektedir. Açık kapsamlı bakıldığında; ofis maliyeti, mobilya giderleri gibi pek çok ofis giderini geleneksel yollarda size sunmaktadır.

Hazır Ofis

Hazır Ofis, en baştan inşa edilmesi gereken ofislere göre çok daha avantajlıdır. Hazır ofisin en büyük avantajlarından biri zamandan tasarruf sağlamanızdır. Yeni ofisiniz için eşyalar, mobilyalar satın almanız ya da ofisinize tadilatlar yaptırmanıza gerek olmadan, ihtiyacınız olan her şey hazır olarak sunulur. Elektrik, su, doğalgaz, internet gibi ihtiyaçlarınız da ofislerde bulunur. Bu şekilde bir hazır ofis tercih ettiğinizde hiç zaman kaybetmeden çalışmaya başlamış olursunuz.

Co-working Space (Paylaşımlı) Ortak Ofis

Co-working Space (Paylaşımlı) Ortak Ofis, farklı iş alanlarında ve farklı şirketlerde çalışan insanların bir ofisi ya da çalışma alanını ortak şekilde kullanmasını ifade eder. Bu ofisler “ortak ofis” olarak da adlandırılır. Bu ofis tipi özellikle “freelancer” olarak isimlendirilen ve herhangi bir şirkete bağlı olmadan bir çalışma alanına, ofis ortamına ihtiyaç duyan serbest çalışanlar tarafından tercih edilir. Ayrıca paylaşımlı ofisler son yıllarda ofis maliyetini daha aza indirgemek isteyen firmalar tarafından da tercih edilmeye başlanmıştır.

Sanal Ofis

Sanal Ofis, fiziksel bir ofise ihtiyacı olmayan şirket, girişimci ya da kişilere şirket kurulumu için resmi adres sağlayan pratik bir ofis kiralama modelidir. Yasalar gereği ticari faaliyete sahip tüm kuruluşların ve vergi mükellefi olan serbest çalışanların resmi bir adrese sahip olması gerekir. Resmi adresler, aynı zamanda şirkete gelen postaların, faturaların ve ürün numunelerinin teslim alınabilmesi için büyük önem taşır. Bu sebeple birçok şirketin en büyük gider kalemleri arasında ofis kiralama ve aylık masrafları yer alır. Olmadık Ofis tarafından sunulan sanal ofis hizmeti, fiziksel olarak ofise ihtiyaç duymayan ticari kuruluşların ve mükellef şahısların yasal zorunluluktan doğan masrafları en aza indirmesine yardımcı olur.

 

Kiralık Ofis Hakkında Sık Sorulan Sorlar

Stopaj Nedir?

Kira stopajı kiraya verilen bir İş yeri / ofis’ in brüt kira bedeli üzerinden yapılan vergi kesintisidir.

Kira Stopaj Oranı Nedir?

Stopaj vergisi brüt kira bedelinin %20‘ sidir.