close

Çağrı Merkezi
09:00 - 18.00

(850) 433-7397

En güncel kampanyalardan
ilk siz haberdar olun

Girişimciler İçin Sanal Ofis Kiralama ve Avantajları

Girişimcilik, günümüzde her ne kadar henüz bir meslek olarak tanımlanmamış olsa da son yıllarda çok konuşulan alanlardan biri haline gelmeyi başarmıştır. Girişimciler; ticaret, sanayi gibi alanlarda sermaye koyarak bir işi yapmaya girişen, kâr amacıyla riski üzerine alan kişidir. Girişimci mal ve hizmet üretebilmek için bütün üretim öğelerini en iyi koşullarda bir araya getirirler.

Sanal ofis hizmeti, girişimciler için prestijli bir lokasyon ve kurumsal bir prestijli bir kimlik imkanı sunar. Sanal ofisler; yasal bir iş adresi sağlanması, programlarınızı  takibi ve çağrılarınızın karşılanması, posta-kargo hizmeti verilmesi gibi birçok avantajı beraberinde getirir.

Girişimciler veya yeni bir bölgede şansını denemek isteyen kişiler için en düşük maliyetli ve pratik çözüm sanal ofis olarak karşınıza çıkıyor. Sanal ofisler sağladıkları avantajlar ile startuplar için kısa zamanda hızlı bir büyüme sağlıyor. 

Bir startup kurarak iş hayatına atılmaya kararlısınız ancak bütçeniz bir ofis kiralamanız, hatta paylaşımlı ofis seçeneğini değerlendirmenizin bile önüne geçiyor. Ya da yeni bir bölgede işinizi en düşük riskle büyütmeyi amaçlıyorsunuz. Bu aşamada en doğru adım sanal ofis ile şirket kurmak olacaktır.

Girişimciler İçin Sanal Ofis Avantajları

Girişimciler için sanal ofis hizmetleri, işlerinizi yürütürken mekan ve zaman esnekliği sunarak işlerinizi büyük ölçüde kolaylaştırır. Girişimcilere özel sanal ofis paketleri ile özel kurumsal bir adrese sahip olabilirsiniz. Böylece nerede çalışırsanız çalışın, iletişim adresiniz prestijli bir nitelik kazanır.

İş hayatına yeni atıldıysanız sanal ofisler sayesinde danışanlarınıza kurumsal bir adres sunabilir, prestijli plazalarda yasal adrese sahip olabilirsiniz. Girişimcilere özel sanal ofis hizmetleri; çağrı karşılama, kargo karşılama ve sekreterya gibi hizmetleri de içerisinde kapsar. 

Girişimciler için sanal ofis hizmetleri toplantı ve seminer salonu hizmetlerinden yararlanarak işlerinizi profesyonel bir ortamda gerçekleştirebilirsiniz. Sanal ofis kiralayarak size sunulan toplantı ve seminer salonlarını belirlediğiniz saatlerde kullanabilir ve danışanlarınızla görüşmelerinizi profesyonel bir ofis ortamında gerçekleştirebilirsiniz.

Girişimciler için optimize edilmiş A+ plazalardaki ofislerimizde en iyi sanal ofis seçenekleri için sanalofisler.net’ in sunduğu avantajlı fiyatları kaçırmayın!

Girişimciler İçin Sanal Ofis Yasal Mı?

Girişimciler için sanal ofis kiralamanın önünde yasal bir engel yoktur. Aksine yasal bir adrese sahip olmak, şirket kurmak için bir zorunluluktur.

Girişimciler Sanal Ofis Kullanabilir Mi?

Girişimciler sanal ofis kiralama hizmetinden yararlanarak misafirlerinizi ağırlayabileceği görüşme odaları, toplantı ve seminer salonu gibi alanları kullanma imkanına da sahip olabilir. Aynı zamanda ortak alan kullanımından yararlanarak birçok şirket çalışanıyla ortak alanlarda çalışarak yeni network alanı sayesinde iş ağını da genişletebilir.

Girişimciler Kısa Dönem Sanal Ofis Kiralayabilir Mi?

Şirket yasal adresinizi kiralamış olduğunuz sanal ofiste göstermek isterseniz minimum 6 (altı) ay süre ile sanal ofis kiralayabilirsiniz.

Girişimciler Şirketini Sanal Ofise Taşıyabilir Mi?

Girişimciler için sanal ofis hizmeti kiralayarak şirketinizi sanal ofise taşıyabilirsiniz.

Girişimciler İçin Sanal Ofis Vergi Dairesi Süreci Nedir?

Girişimciler, şirket kuruluşu veya adres taşıma işlemleri için sanal ofis hizmet kira sözleşmesini vergi dairesine beyan etmenizin ardından vergi denetim memuru, kiralama yaptığınız adrese gelerek açılış veya taşıma işlemini onaylamaktadır.

Girişimciler Sanal Ofis Kiraladığında Aidat Ödüyor Mu?

Geleneksel ofis kiralamalarında bulunan aidat, elektrik, su, yakıt gibi masraflar sanal ofis kiralarında söz konusu değildir. Bu nedenler sanal ofis kiralamak, girişimciler için ekonomik bir yöntemdir.

Girişimciler İçin Sanal Ofis Hizmetinde Stopaj Ödeniyor Mu?

Girişimciler için sanal ofis hizmeti, firmalar tarafından sunulduğu için kira bedeline ek olarak +%18 KDV’li fatura kesilir. Bu sebeple KDV ödendiği için ayrıca stopaj vergisi ödenmez. Girişimciler için sanal ofis fiyatları bireysel işletmeler için de uygun çözümler sunar.

Girişimciler İçin Sanal Ofis Kiralamasında Gereken Evraklar Neler?

Girişimciler için sanal ofis kira sözleşmesi imzalayabilmeniz için gerekli olan belgeler şunlardır:
• İmza sirküleri / Şahıs şirketleri için imza beyannamesi
• Vergi levhası
• Faaliyet belgesi (Kurulu şirketler için)
• Şirket yetkilisi kimlik fotokopisi

Girişimciler İçin En Ucuz Sanal Ofis Hizmetleri Nelerdir?

Sanal ofis kiralamak isteyen girişimciler, bütçeleri doğrultusunda en ucuz sanal ofis seçeneklerini tercih eder. Sanal ofis firmaları, bulundukları lokasyon ve sundukları hizmetler doğrultusunda aylık belli bir ücret talep eder. Bu firmaları, sanal ofis konumlarını ve sunulan hizmetleri inceleyerek şirketiniz için en ucuz sanal ofis seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.