close

Çağrı Merkezi
09:00 - 18.00

(850) 433-7397

En güncel kampanyalardan
ilk siz haberdar olun

Galata Business Center Sanal Ofis Hizmetleri

Galata Business Center 2016 yılında İstiklal Caddesi Beyoğlu İş Merkezi’nde açtığı 400 m²’lik lokasyonuyla hizmet vermeye başladığı sanal ofis, hazır ofis, co-working ve toplantı odası hizmetleriyle gerek Türkiye’den gerek yurtdışından gelişmek için çalışan, çalışırken zevk alan, her gün yeni fikirler üreten üyeleriyle bir aile oluşturdu. Artık Taksim lokasyonuna sığmamaya başlayınca 2020 yılında 2400 m² alana sahip olan Levent şubesini açtı. Levent şubesinde üyeler, beraber daha keyifli zamanlar geçirebileceği ortak alanlara, terasa ve toplantı odalarına sahip.

Galata Business Center Kiralık Ofis & Üyelik Modelleri

Galata Business Center hizmet verdiği Taksim ve Levent şubelerinde; Hazır Ofis, Sanal Ofis, Coworking Space ve Toplantı Salonu olmak üzere dört (4) ana kategoride hizmet sunmaktadır.

Galata Business Center Kiralık Ofis Tipleri

Galata Business Center’da mevcut olan kiralık ofis seçenekleri arasında; tam donanımlı ve maliyet odaklı hazır ofis, kullanıma açık paylaşımlı ofis (co-working space), maliyet minimumdayken ofis fırsatlarınızdan yararlanmanızı sağlayan sanal ofis seçenekleri gibi maliyete uygun ofis seçeneklerini sıralamaktadır.

Galata Business Center Kiralık Hazır Ofis 

Galata Business Center kiralık hazır ofis seçeneği ile, tam donanımlı özel ofis alanlarında her büyüklükteki ekiplere, odaklanmak, iş birliği yapmak ve en iyi işi çıkarmak için ilham verici bir ortam sunmaktadır. Galata Business Center, oluşturmuş olduğunuz çalışma alanınızı ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirip, alanınızı genişletmenize veya farklı bir lokasyona taşıma imkanı tanımaktadır.

Galata Business Center Hazır Ofis Paketleri

Galata Business Center hazır ofis paketleri seçeceğiniz hizmetlere ve özelliklere göre değişkenlik göstermekle birlikte farklı  maliyet seçenekleri ile isteğinize sunulmaktadır.

Galata Business Center Hazır Ofis Fiyatları

Galata Business Center hazır ofis fiyatları seçim yapacağınız çalışma paketlerinin içerdiği özelliklere göre değişkenlik göstermektedir.

Galata Business Center Hazır Ofis Sözleşmesi

Galata Business Center Hazır Ofis sözleşmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Galata Business Center Kiralık Sanal Ofis

Galata Business Center kiralık sanal ofis kapsamında İstanbul Taksim ve Levent lokasyonlarında, işletmenizi profesyonel olarak temsil etmenize ve ofis kullanım ihtiyaçlarınıza yardımcı olmak için sanal ofis hizmetini isteğinize uygun sunmaktadır.

Galata Business Center Sanal Ofis Paketleri

Galata Business Center Sanal Ofis paketleri ihtiyacınız olan hizmetleri seçme esnekliği sunmaktadır. Galata Business Center’ın müşterilerine sunmuş olduğu 3 farklı Sanal Ofis paketi bulunmaktadır. Şirketiniz için gözde bir konumda iş adresi oluşturmanıza yardımcı olan Adres Paket, nerde olursanız olun seçkin iş lokasyonunda varlık göstermenize yardımcı olan Plus Paket ve tüm seçenekleri ve hizmetleri içinde barındıran Business Paket seçenekleridir.

Galata Business Center Sanal Ofis Fiyatları

Galata Business Center Sanal Ofis fiyatları paketin sunmuş olduğu hizmet kapsamına göre ve içerdiği özelliklere göre değişkenlik göstermektedir.

Galata Business Center Sanal Ofis Sözleşmesi

Galata Business Center sanal ofis sözleşmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Galata Business Center Kiralık Ortak Ofis Coworking Space

Galata Business Center; Taksim ve Levent lokasyonlu Co-working alanlarıyla size her gün çalışırken yeni ilhamlar edineceğiniz, her gün yeni insanlarla tanışma fırsatı yakalayabileceğiniz ve her geçen gün ofise gelirken daha hızlı adımlar atmanızı sağlayacak bir ortam yaratır.

Galata Business Center Ortak Ofis Coworking Space Paketleri

Galata Business Center ortak ofis coworking space paketleri seçeceğiniz hizmetlere ve özelliklere göre değişkenlik göstermekle birlikte farklı  maliyet seçenekleri ile isteğinize sunulmaktadır. Galata Business Center’ın kullanıcılarına sunduğu; First Paket, Gold Paket ve Platium Paket olmak üzere 3 farklı coworking paketi vardır.

Galata Business Center Ortak Ofis Coworking Space Fiyatları

Galata Business Center ortak ofis coworking space fiyatları seçim yapacağınız ortak çalışma paketlerinin içerdiği özelliklere göre değişkenlik göstermektedir.

Galata Business Center Ortak Ofis Coworking Space Sözleşmesi

Galata Business Center Ortak Ofis (Coworking Space) sözleşmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Galata Business Center Kiralık Toplantı & Seminer Salonları

Galata Business Center’ın Levent ve Taksimde bulunan 6 toplantı odasından istediğinizi toplantılarınız için kullanabilirsiniz. 8 kişiden 40 kişiye kadar farklı boyutlarda ve farklı toplantı şekillerine uygun odaları sizlere sunulmaktadır. Görüşme odası ve toplantı salonlarında asgari düzeyde ihtiyaç duyabileceğiniz donanımlar (yazı tahtası, sunum cihazları vs.) yer almaktadır. Galata Business Center’ ın İstanbul lokasyonunda seminer salonu hizmeti bulunmamaktadır.

Galata Business Center Kiralık Toplantı Salonu

Galata Business Center toplantı salonlarını kullanma saatleri esneklik göstermektedir. Toplantı salonu kiralama hizmeti ile, toplantı odaları istediğiniz şekilde sizler için düzenlenir. Eğitimleriniz için sınıf düzeni, etkinlikleriniz için masasız alanlar, toplantılarınız için U düzenli odaları kullanabilirsiniz.

Galata Business Center Kiralık Seminer Salonu

Galata Business Center İstanbul lokasyonlarında seminer salonu hizmeti bulunmamaktadır.

Galata Business Center İstanbul Avrupa Yakası Lokasyonları

Galata Business Center İstanbul Avrupa Yakası‘ nda Taksim ve Levent ilçelerinde hizmet vermektedir.

Galata Business Center Taksim

Galata Business Center İstanbul Taksim Beyoğlu İş Merkezi’nde hizmet vermektedir.

Galata Business Center Taksim Beyoğlu İş Merkezi

Taksim’de yer alan Beyoğlu İş Merkezi; tarihi dokusu ve kültürü ile büyüleyen İstiklal Caddesi üzerinde 400m2 alana sahiptir. Dilerseniz sizin ve ekibiniz için boğaz manzaralı bir hazır ofis, dilerseniz istediğiniz zaman gelip çalışabileceğiniz ve networking yapabileceğiniz co-working alanı veya şirketinize prestij katacak ve herkes tarafından bilinen İstiklal Caddesi’nde ofis sahibi olma imkanı sunan bir sanal ofis kiralayabilirsiniz.

Beyoğlu İş Merkezi kiralayabileceğiniz Galata Business Center Ofis tipleri;

  • Hazır Ofis
  • Sanal Ofis
  • Coworking Space
  • Toplantı Salonu

Galata Business Center Levent 

Galata Business Center İstanbul Levent’te, Duran İş Merkezi’nde hizmet vermektedir.

Galata Business Center Levent Duran İş Merkezi

Levent’te yer alan Duran İş Merkezi, iş hayatının merkezinde 7/24 gelişmek, üretmek ve öğrenmek için çalışan insanlarla beraber çalışma imkanı sunar. Günümüz iş hayatında başarı elde etmek için en önemli etkenlerden biri olan networkünüzü Levent lokasyonunda daha da genişletebilirsiniz.

Duran İş Merkezi’nde kiralayabileceğiniz Galata Business Center Ofis tipleri;

  • Hazır Ofis
  • Sanal Ofis
  • Coworking Space
  • Toplantı Salonu

Galata Business Center Hakkında Sorulan Sorular

Galata Business Center hakkında sık sorulan soruların cevaplarını burada bulabilirsiniz.

Galata Business Center ile sanal ofis kiralamak yasal mıdır?

Galata Business Center ile sanal ofis vergilendirmesi konusunda herhangi bir problem yaşanmamaktadır. Sanal ofis kiralama hizmeti, vergi daireleri tarafından resmi olarak tanınmaktadır. Bu yüzden sanal ofis kiralamada kanun yönünden bir engel bulunmaz.

Galata Business Center' dan hazır ofis nasıl kiralanır?

Galata Business Center kiralık büro, ofis arayışınızda sizlere hızlı ofis kiralama imkanı tanıyan sanalofisler.net üzerinden ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize uygun ofisi belirleyerek kiralayabilirsiniz. Farklı tarzlarda ve imkanlar sunan ofisler içerisinden iş ve işlemleriniz için en uygununu sistemimiz üzerinden karşılaştırma yaparak bulabilirsiniz.

Galata Business Center ile sanal ofis kiraladığımda stopaj ödüyor muyum?

Galata Business Center sanal ofis hizmeti, firmalar tarafından sunulduğu için kira bedeline ek olarak +%18 KDV’li fatura kesilir. Bu sebeple KDV ödendiği için ayrıca stopaj vergisi ödenmez. Galata Business Center sanal ofis fiyatları bireysel işletmeler için de uygun çözümler sunar.

Galata Business Center' dan sanal ofis kiralamanın avantajları nelerdir?

Galata Business Center ile sanal ofis kiralamak, geleneksel ofislere göre %80 oranında mali tasarruf yapmanızı sağlar. A sınıfı bir iş merkezi ya da plazada uygun maliyetlerle şirket adresini göstermek isteyenler için en ideal yöntemdir. İhtiyacınız olduğunda kullanabileceğiniz toplantı salonu sunar. Kargo ve postalarınız takip edilir. Aynı zamanda profesyonel sekreterya hizmeti sunulur.

Galata Business Center 'da coworking space kullanırken saat sınırlaması var mı?

Galata Business Center ‘ın üyelik kriterlerine ve modellerine göre ortak ofis kullanım saatleri değişiklik gösterebilir.

Galata Business Center ile coworking space kiralandığında vergi denetiminde sorun yaşanır mı?

Sanal ofis ile aynı sürece sahip olduğu için vergi denetiminde herhangi bir sorun yaşanmaz.