close

Çağrı Merkezi
09:00 - 18.00

(850) 433-7397

En güncel kampanyalardan
ilk siz haberdar olun

Freelancerlar İçin Sanal Ofis Kiralama

Günümüzde popülaritesi giderek artan freelance çalışma; herhangi bir kurumdan, ofis ortamından ve mesai saatleri sınırlamasından  bağımsız çalışma imkânı sunar. Sınırları olabildiğince geniş olan freelance işler, günümüz şartlarına son derece uygundur.

Freelance iş nedir sorusuna verilecek cevabın kapsamı son derece geniştir. Hemen hemen tüm sektörlerde freelance olarak çalışma imkânı bulunabilir. Freelancerlar, yeteneklerine ve uzmanlıklarına göre dünyanın her yerinden istedikleri işi sürdürme fırsatına sahip olur.

Freelancer olarak da adlandırılan freelance çalışanlar, mesai saatlerine bağlı kalmadan ve ofise gitme ihtiyacı duymadan işlerini yürütebilir. Freelance çalışanlar, işlerinin teslim tarihlerini aksatmadıkları sürece kendi çalışma saatlerini kendileri belirleyebilir. Freelance çalışanlar, yetenekleri ve deneyimleri doğrultusunda sevdikleri işlere yönelme fırsatını ofis çalışanlarına kıyasla daha kolay elde edebilir.

Serbest çalışanlar, iş yüklerini kendileri ayarlayabilir. Freelance çalışıyorsanız sizin için anlamlı ve yüksek katma değerli olan projeleri seçebilir, kendinize iş hayatının stresli koşullarından daha uzak bir kariyer inşa edebilirsiniz. Freelance çalışanlar, sağlam profesyonel bağlantılar kurabildikleri ve işlerini titizlikle yürüttükleri sürece geniş bir müşteri portföyü oluşturabilir. Bu sayede tek bir gelir kaynağına bağlı kalmadan kazançlarını artırabilir.

Freelancerlar İçin Sanal Ofis Avantajları

Freelancerlar  için sanal ofis hizmetleri, işlerinizi yürütürken mekan ve zaman esnekliği sunarak işlerinizi büyük ölçüde kolaylaştırır. Freelancerlara özel sanal ofis paketleri ile özel kurumsal bir adrese sahip olabilirsiniz. Böylece nerede çalışırsanız çalışın, iletişim adresiniz prestijli bir nitelik kazanır.

İş hayatına yeni atıldıysanız sanal ofisler sayesinde danışanlarınıza kurumsal bir adres sunabilir, prestijli plazalarda yasal adrese sahip olabilirsiniz. Freelancerlara özel sanal ofis hizmetleri; çağrı karşılama, kargo karşılama ve sekreterya gibi hizmetleri de içerisinde kapsar. 

Freelancerlar için sanal ofis hizmetleri toplantı ve seminer salonu hizmetlerinden yararlanarak işlerinizi profesyonel bir ortamda gerçekleştirebilirsiniz. Sanal ofis kiralayarak size sunulan toplantı ve seminer salonlarını belirlediğiniz saatlerde kullanabilir ve danışanlarınızla görüşmelerinizi profesyonel bir ofis ortamında gerçekleştirebilirsiniz.

Freelancerlar için optimize edilmiş A+ plazalardaki ofislerimizde en iyi sanal ofis seçenekleri için sanalofisler.net’ in sunduğu avantajlı fiyatları kaçırmayın!

Freelancerlar İçin Sanal Ofis Yasal Mı?

Freelancerlar için sanal ofis kiralamanın önünde yasal bir engel yoktur. Aksine yasal bir adrese sahip olmak, şirket kurmak için bir zorunluluktur.

Freelancerlar Sanal Ofis Kullanabilir Mi?

Freelancerlar sanal ofis kiralama hizmetinden yararlanarak danışanlarını ağırlayabileceği görüşme odaları, toplantı ve seminer salonu gibi alanları kullanma imkanına da sahip olabilir. Aynı zamanda ortak alan kullanımından yararlanarak birçok şirket çalışanıyla ortak alanlarda çalışarak yeni network alanı sayesinde iş ağını da genişletebilir.

Freelancerlar Kısa Dönem Sanal Ofis Kiralayabilir Mi?

Şirket yasal adresinizi kiralamış olduğunuz sanal ofiste göstermek isterseniz minimum 6 (altı) ay süre ile sanal ofis kiralayabilirsiniz.

Freelancerlar Şirketini Sanal Ofise Taşıyabilir Mi?

Freelancerlar için sanal ofis hizmeti kiralayarak şirketinizi sanal ofise taşıyabilirsiniz.

Freelancerlar İçin Sanal Ofis Vergi Dairesi Süreci Nedir?

Freelancerlar, şirket kuruluşu veya adres taşıma işlemleri için sanal ofis hizmet kira sözleşmesini vergi dairesine beyan etmenizin ardından vergi denetim memuru, kiralama yaptığınız adrese gelerek açılış veya taşıma işlemini onaylamaktadır.

Freelancerlar Sanal Ofis Kiraladığında Aidat Ödüyor Mu?

Geleneksel ofis kiralamalarında bulunan aidat, elektrik, su, yakıt gibi masraflar sanal ofis kiralarında söz konusu değildir. Bu nedenler sanal ofis kiralamak, freelancerlar için ekonomik bir yöntemdir.

Freelancerlar İçin Sanal Ofis Hizmetinde Stopaj Ödeniyor Mu?

Freelancerlar için sanal ofis hizmeti, firmalar tarafından sunulduğu için kira bedeline ek olarak +%18 KDV’li fatura kesilir. Bu sebeple KDV ödendiği için ayrıca stopaj vergisi ödenmez. Freelancerlar için sanal ofis fiyatları bireysel işletmeler için de uygun çözümler sunar.

Freelancerlar İçin Sanal Ofis Kiralamasında Gereken Evraklar Neler?

Freelancerlar için sanal ofis kira sözleşmesi imzalayabilmeniz için gerekli olan belgeler şunlardır:
• İmza sirküleri / Şahıs şirketleri için imza beyannamesi
• Vergi levhası
• Faaliyet belgesi (Kurulu şirketler için)
• Şirket yetkilisi kimlik fotokopisi

Freelancerlar İçin En Ucuz Sanal Ofis Hizmetleri Nelerdir?

Sanal ofis kiralamak isteyen freelancerlar, bütçeleri doğrultusunda en ucuz sanal ofis seçeneklerini tercih eder. Sanal ofis firmaları, bulundukları lokasyon ve sundukları hizmetler doğrultusunda aylık belli bir ücret talep eder. Bu firmaları, sanal ofis konumlarını ve sunulan hizmetleri inceleyerek şirketiniz için en ucuz sanal ofis seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.