close

Çağrı Merkezi
09:00 - 18.00

(850) 433-7397

En güncel kampanyalardan
ilk siz haberdar olun

En İyi Sanal Ofis Seçeneklerini Karşılaştırın

Sanal ofis kiraladığınızda yasal işyeri adresi kullanımının yanı sıra, şirketiniz adına tahsis edilen telefon hattı üzerinden sekretarya hizmetinden yararlanabilirsiniz. Sanal ofis hizmetinden yararlanarak müşteri ve danışanlarınızı ayarlayabileceğiniz görüşme odaları, toplantı ve seminer salonu gibi alanları kullanma imkanına da sahip olabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra emlak komisyonu, stopaj ve aidat ödemeyerek %80′e varan maliyet avantajı elde edebilirsiniz.

Sanal ofis kiralamak isteyenler, bütçeleri doğrultusunda en iyi sanal ofis seçeneklerini tercih eder. Sanal ofis firmaları, bulundukları lokasyon ve sundukları hizmetler doğrultusunda aylık belli bir ücret talep eder. Sanal ofis firmalarını, sanal ofis konumlarını ve sunulan sanal ofis hizmetlerini inceleyerek şirketiniz için en iyi sanal ofis seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Sanal Ofis Kiralamada Lokasyon Neden Önemlidir?

Sanal ofis; İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir gibi bir kalabalık şehirlerde tam olarak aradığınız esnekliği sağlar. Sanal ofis seçenekleri merkezi lokasyonlarda ve A+ plazalarda olması sebebiyle ilgi çeker. Aynı zamanda şirketinize prestijli bir kimlik sağlar. Şirketiniz için en iyi sanal ofis seçeneklerini değerlendirirken, karşınıza pek çok seçenek çıkacaktır. En iyi sanal ofis seçeneklerini değerlendirirken prestijli ve güvenli yasal bir iş yeri adresinizin olmasının yanı sıra gerektiğinde misafirlerinizin de kolayca ofisinize ulaşması önemli bir kriterdir. Bu bakımdan sanal ofisinizin merkezi ve ulaşım hatlarına yakın bir lokasyonda bulunması önceliğiniz olabilir. Bu sayede iş merkezlerinin yoğunlaştığı lokasyonlarda bulunan plazalarda yasal bir iş yeri adresiniz olur ve sıkça şehir içinde seyahat etmeniz gerektiğinde her yere kolayca ulaşabilirsiniz

sanalofisler.net ile sanal ofis kiraladığınızda, sanal ofisiniz toplu taşıma noktalarına yakındır ve trafik bakımından da avantajlı bir lokasyonda iş adresi sahibi olma imkanına sahip olursunuz. Böylece birçok imkanın size sunulduğu bu sanal ofis hizmeti, gerçek bir ofis sahibi olmanın ayrıcalıklarını iş hayatınızın bir parçası haline getirir.

Sizler için optimize edilmiş A+ plazalardaki ofislerimizde en iyi sanal ofis seçenekleri için sanalofisler.net’ in sunduğu avantajlı fiyatları kaçırmayın!

Sanal Ofis Fiyat Teklifi Alın

Sanal ofis şirket kuruluşu ve fiyatlarını öğrenmek, en uygun sanal ofis seçeneklerini değerlendirmek için sanalofisler.net ile iletişime geçebilirsiniz.

Şirketimi Sanal Ofise Taşıyabilir Miyim?

Sanal Ofis hizmeti kiralayarak şirketinizi sanal ofise taşıyabilirsiniz.

Tasfiye Sürecindeki Şirketimi Sanal Ofis' e Taşıyabilirmiyim?

Tasfiye sürecindeki şirketiniz için sanal ofis kiralayabilirsiniz.

Kısa Dönem Sanal Ofis Kiralayabilir Miyim?

Şirket yasal adresinizi kiralamış olduğunuz sanal ofiste göstermek isterseniz minimum 6 ay süre ile sanal ofis kiralayabilirsiniz.

Sanal Ofis Nasıl Kiralanır ve Nereden Kiralanır?

Sanal Ofis kiralamak için yapılması gerekenler oldukça basittir. Tamamen ücretsiz kullanım avantajı bulunan sanalofisler.net üzerinden bütçenize uygun sanal ofisleri tek tıkla kiralayabilirsiniz. sanalofisler.net sanal ofis hizmetleri sayesinde karşılaştırma yapıp en ideal sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Sanal Ofis Kiralamak Yasal Mıdır?

Sanal ofis vergilendirmesi konusunda herhangi bir problem yaşanmamaktadır. Sanal ofis kiralama hizmeti, vergi daireleri tarafından resmi olarak tanınmaktadır. Bu yüzden sanal ofis kiralamada kanun yönünden bir engel bulunmaz.

Sanal Ofislerde Stopaj Ödeniyor Mu?

Sanal ofis hizmeti, firmalar tarafından sunulduğu için kira bedeline ek olarak +%18 KDV’li fatura kesilir. Bu sebeple KDV ödendiği için ayrıca stopaj vergisi ödenmez. Sanal ofis fiyatları bireysel işletmeler için de uygun çözümler sunar.

Sanal Ofislerde Aidat Ödeniyor Mu?

Geleneksel ofis kiralamalarında bulunan aidat, elektrik, su, yakıt gibi masraflar sanal ofis kiralarında söz konusu değildir. Bu yüzden ekonomik bir yöntemdir.

Sanal Ofis Hizmetleri Nelerdir?
  • Sekreterlik hizmeti
  • Adres gösterme
  • Postaların ve kargoların karşılanması
  • Lounge alanı kullanımı
  • Toplantı / Seminer salonu kullanımı
  • Seçtiğiniz pakete göre belirli süreler ile özel ofis kullanımı
Kimler Sanal Ofis Kiralayabilir?

Vergi mükellefi bütün işletmeler, resmi şirket adresi göstermek için uygun maliyetlerle sanal ofis kiralama hizmetinden faydalanabilir. Kiralık ofis ihtiyacı olan freelance çalışanlar da kartvizitlerinde prestijli bir plazayı iş yeri adresi olarak gösterebilirler.

Limited ve Anonim Şirketleri

Hangi sektör olursa olsun tüm limited ve anonim şirketleri, sanal ofis kiralama avantajına sahiptir.

Şahıs Şirketleri

Kişiye ait şahıs şirketleri, uygun maliyetlerle şirket adresini göstermek için sanal ofis kiralayabilirler.

Girişimciler

Start – up başlatan girişimciler, sanal ofis kiralayarak işlerini resmi uygulamalara göre destekleyebilirler.

Freelancerlar

Bağımsız çalışan yazılımcı ve tasarımcılar da sanal ofis kiralama hakkına sahiptir.

Sanal Ofis Kiralarken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Sanal ofis kiralarken ofis sözleşmesinin kapsadığı hizmetler kontrol edilmelidir. Sözleşme yenilenmek istendiğinde ya da sözleşmenin revize edilmesi durumundaki şartlar göz önünde bulundurulmalıdır. Kiralama hizmetindeki firmanın güvenilir olmasına özen gösterilmeli ve bu şirketin birden fazla lokasyonda hizmet veriyor olmasına dikkat edilmelidir.

Sanal Ofis Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Sanal ofis kiralamak, geleneksel ofislere göre yüzde 80 oranında mali tasarruf yapmanızı sağlar. A sınıfı bir iş merkezi ya da plazada uygun maliyetlerle şirket adresini göstermek isteyenler için en ideal yöntemdir. İhtiyacınız olduğunda kullanabileceğiniz toplantı salonu sunar. Kargo ve postalarınız takip edilir. Aynı zamanda profesyonel sekreterya hizmeti sunulur.

Sanal Ofis Kiralayabilmek İçin Gereken Evraklar Neler?

Sanal ofis kira sözleşmesi imzalayabilmeniz için gerekli olan belgeler;
• İmza sirküleri / Şahıs şirketleri için imza beyannamesi
• Vergi levhası
• Faaliyet belgesi (Kurulu şirketler için)
• Şirket yetkilisi kimlik fotokopisi

Sanal Ofis Mi? Home Ofis Mi?

Güvenlik ve gizlilik, ofis tercihlerinde belirleyicidir. Özel alanınızı yasal iş adresiniz olarak profesyonel hayatınıza katan home ofis, bütün iş ortaklarınızın ve potansiyel müşterilerinizin evinizin açık adresini bilmesi demektir. Özellikle de söz konusu aile bireyleriyle birlikte yaşadığınız bir ev ise, gizlilik ve güvenlik konusunda bazı soru işaretlerini beraberinde getirebilir. Fakat sanal ofis, gizlilik ve güvenlik açısından herhangi bir risk ve şüphe taşımaz.

Sanal Ofislerde Vergilendirme Nasıl Oluyor?

Sanal ofislerde kira ve stopaj vergisi ödenmeye devam edilmez. Sanal ofis kullanılmaya başlandığı zaman kira stopaj vergisinden muaf olunur. Sanal Ofis kullanmadan önce imzalanan sözleşmede stopaj vergisi olmadığı beyan edilir. Maliyeye göre Sanal Ofis vergilendirmeleri %18 KDV oranına sahiptir. Sanal ofis kiralama hizmeti alırken bu vergi oranı gözden kaçırılmamalıdır.