close

Çağrı Merkezi
09:00 - 18.00

(850) 433-7397

En güncel kampanyalardan
ilk siz haberdar olun

Emlak Danışmanları İçin Sanal Ofis Hizmetleri

Günümüz dünyasında iş hayatı da sürekli değişiyor ve emlak danışmanlarının rolü de giderek büyüyor. Emlak danışmanlığı mesleği ile ilgilenen bireyler, müşterilerin isteklerini dinleyerek, istek ve ihtiyaçları doğrultusunda araştırmalar yapar ya da ilgili internet sitelerine ilan vermek gibi birçok işlemi gerçekleştirirler.

Sanal ofis hizmeti, fiziki bir ofis alanına ihtiyaç duymayan emlak danışmanları için prestijli bir lokasyon ve prestijli bir iş kimliği imkanı sunar. Sanal ofisler; yasal bir iş adresi sağlanması, portföylerinizin takibi ve çağrılarınızın karşılanması, posta-kargo hizmeti verilmesi gibi birçok avantajı beraberinde getirir.

Emlak Danışmanları İçin Sanal Ofis Avantajları

Emlak danışmanları için sanal ofis hizmetleri, işlerinizi yürütürken mekan ve zaman esnekliği sunarak işlerinizi kolaylaştırır. Emlak danışmanlarına özel sanal ofis paketleri ile şirketinize özel kurumsal bir adrese sahip olabilirsiniz. Böylece home office ya da uzaktan çalışmayı tercih etseniz bile, iletişim adresiniz kurumsal nitelik kazanır.

İş hayatına yeni atıldıysanız sanal ofisler sayesinde müşterilerinize ev adresi yerine kurumsal bir adres sunabilirsiniz. Emlak danışmanlarına özel sanal ofis hizmetleri; çağrı karşılama, kargo karşılama, sekreterya gibi hizmetleri de içerisinde kapsar.

Emlak danışmanları için sanal ofis hizmetleri toplantı ve seminer salonu hizmetleri sayesinde sizlere profesyonellik sağlar. Sanal ofis kiralayarak size sunulan toplantı ve seminer salonlarını belirlediğiniz saatlerde kullanabilir ve danışanlarınızla görüşmelerinizi profesyonel bir ofis ortamında gerçekleştirebilirsiniz.

Emlak danışmanları için optimize edilmiş A+ plazalardaki ofislerimizde en iyi sanal ofis seçenekleri için sanalofisler.net’ in sunduğu avantajlı fiyatları kaçırmayın!

Emlak Danışmanları İçin Sanal Ofis Yasal Mı?

Emlak Danışmanları için sanal ofis kiralamanın önünde yasal bir engel yoktur. Aksine yasal bir adrese sahip olmak, şirket kurmak için bir zorunluluktur.

Emlak Danışmanları Sanal Ofis Kullanabilir Mi?

Emlak danışmanları sanal ofis kiralama hizmetinden yararlanarak müşterilerini ağırlayabileceği görüşme odaları, toplantı ve seminer salonu gibi alanları kullanma imkanına da sahip olabilir. Aynı zamanda ortak alan kullanımından yararlanarak birçok şirket çalışanıyla ortak alanlarda çalışarak yeni network alanı sayesinde iş ağını da genişletebilir.

Emlak Danışmanları Kısa Dönem Sanal Ofis Kiralayabilir Mi?

Ofisinizi yasal adresinizi kiralamış olduğunuz sanal ofiste göstermek isterseniz minimum 6 (altı) ay süre ile sanal ofis kiralayabilirler.

Emlak Danışmanları Ofislerini Sanal Ofise Taşıyabilir Mi?

Emlak danışmanları için sanal ofis hizmeti kiralayarak ofisinizi sanal ofise taşıyabilirsiniz.

Emlak Danışmanları İçin Sanal Ofis Vergi Dairesi Süreci Nedir?

Emlak danışmanları, şirket kuruluşu veya adres taşıma işlemleri için sanal ofis hizmet kira sözleşmesini vergi dairesine beyan etmesinin  ardından vergi denetim memuru, kiralamanın yapıldığı adrese gelerek açılış veya taşıma işlemini onaylamaktadır.

Emlak Danışmanları Sanal Ofis Kiraladığında Aidat Ödüyor Mu?

Geleneksel ofis kiralamalarında bulunan aidat, elektrik, su, yakıt gibi masraflar sanal ofis kiralarında söz konusu değildir. Bu nedenle sanal ofis kiralamak, emlak danışmanları için ekonomik bir yöntemdir.

Emlak Danışmanları İçin Sanal Ofis Hizmetinde Stopaj Ödeniyor Mu?

Emlak danışmanları için sanal ofis hizmeti, firmalar tarafından sunulduğu için kira bedeline ek olarak +%18 KDV’li fatura kesilir. Bu sebeple KDV ödendiği için ayrıca stopaj vergisi ödenmez. Emlak danışmanları için sanal ofis fiyatları bireysel işletmeler için de uygun çözümler sunar.

Emlak Danışmanları İçin Sanal Ofis Kiralamasında Gereken Evraklar Neler?

Emlak danışmanları için sanal ofis kira sözleşmesi imzalayabilmeniz için gerekli olan belgeler şunlardır:
• İmza sirküleri / Şahıs şirketleri için imza beyannamesi
• Vergi levhası
• Faaliyet belgesi (Kurulu şirketler için)
• Şirket yetkilisi kimlik fotokopisi

Emlak Danışmanları İçin En Ucuz Sanal Ofis Hizmetleri Nelerdir?

Sanal ofis kiralamak isteyen emlak danışmanları, bütçeleri doğrultusunda en ucuz sanal ofis seçeneklerini tercih eder. Sanal ofis firmaları, bulundukları lokasyon ve sundukları hizmetler doğrultusunda aylık belli bir ücret talep eder. Bu firmaları, sanal ofis konumlarını ve sunulan hizmetleri inceleyerek şirketiniz için en ucuz sanal ofis seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.