close

Çağrı Merkezi
09:00 - 18.00

(850) 433-7397

En güncel kampanyalardan
ilk siz haberdar olun

E Ticaret Şirketleri İçin Sanal Ofis Kiralamak

Gelişen teknoloji ile e-ticaret şirketleri büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. E-ticaret ile marka bilincinizi daha kolay arttırabilir, stoklarınızı kolayca eritebilir, kampanyalar sunarak satışlarınızı arttırabilir, çeşitli kategoride yüzlerce ürün sunabilir ve kullanıcı ihtiyaçlarının ürünlerinize olan erişimini hızlıca sağlayabilirsiniz!

sanalofisler.net olarak e-ticaret şirketleri için optimize edilmiş sanal ofis hizmetleri ile beklentilerinizi daha yukarıya taşıyoruz. E-ticaret şirketleri için özelleştirilmiş sanal ofis hizmetleri ile iş verimliliğinizi arttırın, aynı zamanda uygun maliyetler ile prestijli bir adrese sahip olun.

E-ticaret Şirketleri İçin Sanal Ofis Avantajları

Sanal ofis, e-ticaret şirketleri için ekonomik açıdan çok büyük avantajlar sağlar. Günümüzde fiziki olarak bir alanda ürününüzün satışı ya da şirketinizin ihtiyaç duyduğu adres için bir ofise kira ödemek oldukça maliyetli. Fakat e-ticaret şirketleri için sanal ofis hizmetlerinden yararlandığınızda bu maliyetlerden kurtulmuş olursunuz. İhtiyacınızın olmadığı fiziki bir alana ödeme ya da yatırım yapmak yerine bu kaynakları e-ticaret sitenizin pazarlamasında değerlendirebilirsiniz. Dolayısıyla sadece işinize bütçe ayırmış olursunuz.

E-ticaret şirketleri için sanal ofis kullanımının bir diğer avantajı da sorumluluklarınızın azalmasıyla beraber tamamıyla işinize odaklanmış olursunuz. Eğer fiziki bir ofis alanında ürünlerinizin satışını yapmayı tercih etseydiniz kira dışında faturalara, tedariğe, diğer birçok genel gidere ve çalışanlara da belli bir bütçe ayırmanız gerekecekti. Sanal ofis sistemiyle birlikte zamanınızı verimli kullanabilir ve maliyetlerinizi minimize ederek tüm odağınızı işinizde toplayabilirsiniz.

E-ticaret şirketleri için sanal ofis kiraladığınızda yasal olarak resmi işyeri adresi kullanımının yanı sıra, e-ticaret şirketiniz adına tahsis edilen telefon hattı üzerinden sekretarya hizmeti alabilirsiniz. Böylece e-ticaret yaptığınız şirketinize gelen posta ve kargoların düzenli olarak takip edilmesini sağlayabilirsiniz. Sanal ofis kiralama hizmetinden yararlanarak müşterilerinizi ağırlayabileceğiniz görüşme odaları, toplantı ve seminer salonu gibi alanları kullanma imkanına da sahip olabilirsiniz. Bunun yanında emlak komisyonu, stopaj ve aidat ödemeyerek geleneksel ofis kiralamaya göre %80′e varan maliyet avantajı elde edebilirsiniz.

E-ticaret şirketleri için optimize edilmiş A+ plazalardaki ofislerimizde en uygun fiyatlar ile sanal ofis kiralamak için sanalofisler.net’in sunduğu avantajlı fiyatları inceleyin!

E-ticaret Şirketleri İçin Sanal Ofis Yasal Mı?

E-ticaret şirketleri için sanal ofis kiralamanın önünde yasal bir engel yoktur. Aksine yasal bir adrese sahip olmak, şirket kurmak için bir zorunluluktur.

E-ticaret Şirketleri Sanal Ofis Kullanabilir Mi?

E-ticaret şirketleri sanal ofis kiralama hizmetinden yararlanarak müşterilerini ağırlayabileceği görüşme odaları, toplantı ve seminer salonu gibi alanları kullanma imkanına da sahip olabilir. Aynı zamanda ortak alan kullanımından yararlanarak birçok şirket çalışanıyla ortak alanlarda çalışarak yeni network alanı sayesinde iş ağını da genişletebilir.

E-ticaret şirketleri Kısa Dönem Sanal Ofis Kiralayabilir Mi?

Şirket yasal adresinizi kiralamış olduğunuz sanal ofiste göstermek isterseniz minimum 6 (altı) ay süre ile sanal ofis kiralayabilirsiniz.

E-ticaret Şirketleri Şirketini Sanal Ofise Taşıyabilir Mi?

E-ticaret şirketleri için sanal ofis hizmeti kiralayarak şirketinizi sanal ofise taşıyabilirsiniz.

E-ticaret Şirketleri İçin Sanal Ofis Vergi Dairesi Süreci Nedir?

E-ticaret şirketleri, şirket kuruluşu veya adres taşıma işlemleri için sanal ofis hizmet kira sözleşmesini vergi dairesine beyan etmenizin ardından vergi denetim memuru, kiralama yaptığınız adrese gelerek açılış veya taşıma işlemini onaylamaktadır.

E-ticaret Şirketleri Sanal Ofis Kiraladığında Aidat Ödüyor Mu?

Geleneksel ofis kiralamalarında bulunan aidat, elektrik, su, yakıt gibi masraflar sanal ofis kiralarında söz konusu değildir. Bu nedenler sanal ofis kiralamak, e-ticaret şirketleri için ekonomik bir yöntemdir.

E-ticaret Şirketleri İçin Sanal Ofis Hizmetinde Stopaj Ödeniyor Mu?

E-ticaret şirketleri için sanal ofis hizmeti, firmalar tarafından sunulduğu için kira bedeline ek olarak +%18 KDV’li fatura kesilir. Bu sebeple KDV ödendiği için ayrıca stopaj vergisi ödenmez. E-ticaret şirketleri için sanal ofis fiyatları bireysel işletmeler için de uygun çözümler sunar.

E-ticaret Şirketleri İçin Sanal Ofis Kiralamasında Gereken Evraklar Neler?

E-ticaret şirketleri için sanal ofis kira sözleşmesi imzalayabilmeniz için gerekli olan belgeler şunlardır:
• İmza sirküleri / Şahıs şirketleri için imza beyannamesi
• Vergi levhası
• Faaliyet belgesi (Kurulu şirketler için)
• Şirket yetkilisi kimlik fotokopisi

E-ticaret Şirketleri İçin En Ucuz Sanal Ofis Hizmetleri Nelerdir?

Sanal ofis kiralamak isteyen E-ticaret şirketleri, bütçeleri doğrultusunda en ucuz sanal ofis seçeneklerini tercih eder. Sanal ofis firmaları, bulundukları lokasyon ve sundukları hizmetler doğrultusunda aylık belli bir ücret talep eder. Bu firmaları, sanal ofis konumlarını ve sunulan hizmetleri inceleyerek şirketiniz için en ucuz sanal ofis seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.