close

Çağrı Merkezi
09:00 - 18.00

(850) 433-7397

En güncel kampanyalardan
ilk siz haberdar olun

E İhracat Yapanalar İçin Sanal Ofis Kiralamak

Dijital pazarlamanın yeni trendi e-ihracat! E-ihracat ile internet üzerinden ürünlerinizi yurt dışına yani yabancı müşterilere kolayca satabilir, zaman ve maliyet kaybını minimuma indirebilir ve ürün kategorinizi fazlasıyla genişletebilirsiniz.

sanalofisler.net olarak e-ihracat yapanlar için özelleştirilmiş sanal ofis hizmetleri ile beklentilerinizi daha yukarıya taşıyoruz. E-ihracat yapanlar için optimize edilmiş sanal ofis hizmetleri ile iş verimliliğinizi arttırın, aynı zamanda uygun maliyetler ile prestijli bir adrese sahip olun.

E-ihracat Yapanlar İçin Sanal Ofis Avantajları

E-ihracat yapıyorsanız sanal ofis kiraladığınızda yasal olarak resmi işyeri adresi kullanımının yanı sıra, şirketiniz adına tahsis edilen telefon hattı üzerinden sekreterya hizmeti alabilirsiniz. Böylece e-ihracat yaptığınız şirketinize gelen posta ve kargoların düzenli olarak takip edilmesini sağlayabilirsiniz. Sanal ofis kiralama hizmetinden yararlanarak müşterilerinizi ağırlayabileceğiniz görüşme odaları, toplantı & seminer salonu gibi alanları kullanma imkanına da sahip olabilirsiniz. Bunun yanında emlak komisyonu, stopaj ve aidat ödemeyerek geleneksel ofis kiralamaya göre %80′e varan maliyet avantajı elde edebilirsiniz.

E-ihracat yapanlar için optimize edilmiş A+ plazalardaki ofislerimizde en uygun fiyatlar ile sanal ofis kiralamak için sanalofisler.net’in sunduğu avantajlı fiyatları kaçırmayın!

E-ihracat Yapanlar İçin Sanal Ofis Yasal Mı?

E-ihracat yapanlar için sanal ofis kiralamanın önünde yasal bir engel yoktur. Aksine yasal bir adrese sahip olmak, şirket kurmak için bir zorunluluktur.

E-ihracat Yapanlar Sanal Ofis Kullanabilir Mi?

E-ihracat yapanlar sanal ofis kiralama hizmetinden yararlanarak müşterilerini ağırlayabileceği görüşme odaları, toplantı ve seminer salonu gibi alanları kullanma imkanına da sahip olabilir. Aynı zamanda ortak alan kullanımından yararlanarak birçok şirket çalışanıyla ortak alanlarda çalışarak yeni network alanı sayesinde iş ağını da genişletebilir.

E-ihracat Yapanlar Kısa Dönem Sanal Ofis Kiralayabilir Mi?

Şirket yasal adresinizi kiralamış olduğunuz sanal ofiste göstermek isterseniz minimum 6 (altı) ay süre ile sanal ofis kiralayabilirsiniz.

E-ihracat Yapanlar Şirketini Sanal Ofise Taşıyabilir Mi?

E-ihracat Yapanlar için sanal ofis hizmeti kiralayarak şirketinizi sanal ofise taşıyabilirsiniz.

E-ihracat Yapanlar İçin Sanal Ofis Vergi Dairesi Süreci Nedir?

E-ihracat yapanlar, şirket kuruluşu veya adres taşıma işlemleri için sanal ofis hizmet kira sözleşmesini vergi dairesine beyan etmenizin ardından vergi denetim memuru, kiralama yaptığınız adrese gelerek açılış veya taşıma işlemini onaylamaktadır.

E-ihracat Yapanlar Sanal Ofis Kiraladığında Aidat Ödüyor Mu?

Geleneksel ofis kiralamalarında bulunan aidat, elektrik, su, yakıt gibi masraflar sanal ofis kiralarında söz konusu değildir. Bu nedenler sanal ofis kiralamak, e-ihracat yapanlar için ekonomik bir yöntemdir.

E-ihracat Yapanlar İçin Sanal Ofis Hizmetinde Stopaj Ödeniyor Mu?

E-ihracat Yapanlar için sanal ofis hizmeti, firmalar tarafından sunulduğu için kira bedeline ek olarak +%18 KDV’li fatura kesilir. Bu sebeple KDV ödendiği için ayrıca stopaj vergisi ödenmez. E-ihracat yapanlar için sanal ofis fiyatları bireysel işletmeler için de uygun çözümler sunar.

E-ihracat Yapanlar İçin Sanal Ofis Kiralamasında Gereken Evraklar Neler?

E-ihracat yapanlar için sanal ofis kira sözleşmesi imzalayabilmeniz için gerekli olan belgeler şunlardır:
• İmza sirküleri / Şahıs şirketleri için imza beyannamesi
• Vergi levhası
• Faaliyet belgesi (Kurulu şirketler için)
• Şirket yetkilisi kimlik fotokopisi

E-ihracat Yapanlar İçin En Ucuz Sanal Ofis Hizmetleri Nelerdir?

Sanal ofis kiralamak isteyen E-ihracat yapanlar, bütçeleri doğrultusunda en ucuz sanal ofis seçeneklerini tercih eder. Sanal ofis firmaları, bulundukları lokasyon ve sundukları hizmetler doğrultusunda aylık belli bir ücret talep eder. Bu firmaları, sanal ofis konumlarını ve sunulan hizmetleri inceleyerek şirketiniz için en ucuz sanal ofis seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.