close

Çağrı Merkezi
09:00 - 18.00

(850) 433-7397

En güncel kampanyalardan
ilk siz haberdar olun

Doktorlar İçin Sanal Ofis Hizmetleri

Doktorlar günümüzde herhangi bir hastanede tam zamanlı çalışmadan, ihtiyaç dahilinde özel hastanelerin muayene odalarını veya ameliyathanelerini kiralayarak kullanabiliyor ve hastalarına buralarda hizmet verebiliyor. Klinik veya muayenehane açmak isteyen doktorlar için yasal adres olarak gösterilecek fiziki bir ofis, günümüz şartlarında ciddi bir maddi yükü beraberinde getiriyor.

Sanal ofis hizmeti, fiziki bir ofis alanına ihtiyaç duymayan doktorlar için prestijli bir lokasyon ve kurumsal bir iş kimliği imkanı sunar. Doktorlar için sanal ofisler; yasal bir iş adresi sağlanması, dosyalarınızın takibi ve hastalarınızdan gelen çağrıların karşılanması, posta-kargo hizmeti verilmesi gibi birçok avantajı beraberinde getirir.

Doktorlar İçin Sanal Ofis Avantajları

Doktorlar için sanal ofis hizmetleri, randevularınızı yürütürken mekan ve zaman esnekliği sunarak işlerinizi büyük ölçüde kolaylaştırır. Doktorlara özel sanal ofis paketleri ile kliniğiniz veya muayenehanenize özel kurumsal bir adrese sahip olabilirsiniz. Böylece uzaktan çalışmayı tercih etseniz bile, iletişim adresiniz kurumsal ve prestijli bir nitelik kazanır.

İş hayatına yeni atıldıysanız sanal ofisler sayesinde hastalarınıza kurumsal bir adres sunabilirsiniz. Doktorlara özel sanal ofis hizmetleri; çağrı karşılama, kargo karşılama, sekreterya gibi hizmetleri de içerisinde kapsar. 

Doktorlar için sanal ofis hizmetleri toplantı ve seminer salonu hizmetlerinden yararlanarak randevularınızı profesyonel bir ortamda gerçekleştirebilirsiniz. Sanal ofis kiralayarak size sunulan toplantı ve seminer salonlarını belirlediğiniz saatlerde kullanabilir, diğer hekimlerle veya hastalarınızla görüşmelerinizi profesyonel bir ofis ortamında gerçekleştirebilirsiniz.

Doktorlar için optimize edilmiş A+ plazalardaki ofislerimizde en iyi sanal ofis seçenekleri için sanalofisler.net’ in sunduğu avantajlı fiyatları kaçırmayın!

Doktorlar İçin Sanal Ofis Yasal Mı?

Doktorlar için sanal ofis kiralamanın önünde yasal bir engel yoktur. Aksine yasal bir adrese sahip olmak, şirket kurmak için bir zorunluluktur.

Doktorlar Sanal Ofis Kullanabilir Mi?

Doktorlar sanal ofis kiralama hizmetinden yararlanarak hastalarını ağırlayabileceği görüşme odaları, toplantı ve seminer salonu gibi alanları kullanma imkanına da sahip olabilir. Aynı zamanda ortak alan kullanımından yararlanarak birçok şirket çalışanıyla ortak alanlarda çalışarak yeni network alanı sayesinde iş ağını da genişletebilir.

Doktorlar Kısa Dönem Sanal Ofis Kiralayabilir Mi?

Şirket yasal adresinizi kiralamış olduğunuz sanal ofiste göstermek isterseniz minimum 6 (altı) ay süre ile sanal ofis kiralayabilirsiniz.

Doktorlar Muayenehanesini Sanal Ofise Taşıyabilir Mi?

Doktorlar için sanal ofis hizmeti kiralayarak şirketinizi sanal ofise taşıyabilirsiniz.

Doktorlar İçin Sanal Ofis Vergi Dairesi Süreci Nedir?

Doktorlar, şirket kuruluşu veya adres taşıma işlemleri için sanal ofis hizmet kira sözleşmesini vergi dairesine beyan etmenizin ardından vergi denetim memuru, kiralama yaptığınız adrese gelerek açılış veya taşıma işlemini onaylamaktadır.

Doktorlar Sanal Ofis Kiraladığında Aidat Ödüyor Mu?

Geleneksel ofis kiralamalarında bulunan aidat, elektrik, su, yakıt gibi masraflar sanal ofis kiralarında söz konusu değildir. Bu nedenler sanal ofis kiralamak, doktorlar için ekonomik bir yöntemdir.

Doktorlar İçin Sanal Ofis Hizmetinde Stopaj Ödeniyor Mu?

Doktorlar için sanal ofis hizmeti, firmalar tarafından sunulduğu için kira bedeline ek olarak +%18 KDV’li fatura kesilir. Bu sebeple KDV ödendiği için ayrıca stopaj vergisi ödenmez. Doktorlar için sanal ofis fiyatları bireysel işletmeler için de uygun çözümler sunar.

Doktorlar İçin Sanal Ofis Kiralamasında Gereken Evraklar Neler?

Doktorlar için sanal ofis kira sözleşmesi imzalayabilmeniz için gerekli olan belgeler şunlardır:
• İmza sirküleri / Şahıs şirketleri için imza beyannamesi
• Vergi levhası
• Faaliyet belgesi (Kurulu şirketler için)
• Şirket yetkilisi kimlik fotokopisi

Doktorlar İçin En Ucuz Sanal Ofis Hizmetleri Nelerdir?

Sanal ofis kiralamak isteyen doktorlar, bütçeleri doğrultusunda en ucuz sanal ofis seçeneklerini tercih eder. Sanal ofis firmaları, bulundukları lokasyon ve sundukları hizmetler doğrultusunda aylık belli bir ücret talep eder. Bu firmaları, sanal ofis konumlarını ve sunulan hizmetleri inceleyerek şirketiniz için en ucuz sanal ofis seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.