close

Çağrı Merkezi
09:00 - 18.00

(850) 433-7397

En güncel kampanyalardan
ilk siz haberdar olun

Diyetisyenler İçin Sanal Ofis Hizmetleri

Sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürebilmek isteyen veya sağlıkla ilgili belirli bir hedefe ulaşmayı amaçlayanların ihtiyaçlarına göre beslenme programı oluşturan diyetisyenler; günümüzde büyük bir öneme sahip. Klinik açmak isteyen diyetisyenler için yasal adres olarak gösterilecek fiziki bir ofis, günümüz şartlarında ciddi bir maddi yükü beraberinde getiriyor.

Sanal ofis hizmeti, fiziki bir ofis alanına ihtiyaç duymayan diyetisyenler için prestijli bir lokasyon ve kurumsal bir iş kimliği imkanı sunar. Diyetisyenler için sanal ofisler; yasal bir iş adresi sağlanması, randevularınızın takibi ve danışanlarınızdan gelen çağrıların karşılanması, posta-kargo hizmeti verilmesi gibi birçok avantajı beraberinde getirir.

Diyetisyenler İçin Sanal Ofis Avantajları

Diyetisyenler için sanal ofis hizmetleri, randevularınızı yürütürken mekan ve zaman esnekliği sunarak işlerinizi büyük ölçüde kolaylaştırır. Diyetisyenlere özel sanal ofis paketleri ile kliniğinize özel kurumsal bir adrese sahip olabilirsiniz. Böylece uzaktan çalışmayı tercih etseniz bile, iletişim adresiniz kurumsal ve prestijli bir nitelik kazanır.

İş hayatına yeni atıldıysanız sanal ofisler sayesinde danışanlarınıza kurumsal bir adres sunabilirsiniz. Diyetisyenlere özel sanal ofis hizmetleri; çağrı karşılama, kargo karşılama, sekreterya gibi hizmetleri de içerisinde kapsar. 

Diyetisyenler için sanal ofis hizmetleri toplantı ve seminer salonu hizmetlerinden yararlanarak randevularınızı profesyonel bir ortamda gerçekleştirebilirsiniz. Sanal ofis kiralayarak size sunulan toplantı ve seminer salonlarını belirlediğiniz saatlerde kullanabilir, danışanlarınızla görüşmelerinizi profesyonel bir ofis ortamında gerçekleştirebilirsiniz.

Diyetisyenler için optimize edilmiş A+ plazalardaki ofislerimizde en iyi sanal ofis seçenekleri için sanalofisler.net’ in sunduğu avantajlı fiyatları kaçırmayın!

Diyetisyenler İçin Sanal Ofis Yasal Mı?

Diyetisyenler için sanal ofis kiralamanın önünde yasal bir engel yoktur. Aksine yasal bir adrese sahip olmak, şirket kurmak için bir zorunluluktur.

Diyetisyenler Sanal Ofis Kullanabilir Mi?

Diyetisyenler sanal ofis kiralama hizmetinden yararlanarak danışanlarını ağırlayabileceği görüşme odaları, toplantı ve seminer salonu gibi alanları kullanma imkanına da sahip olabilir. Aynı zamanda ortak alan kullanımından yararlanarak birçok şirket çalışanıyla ortak alanlarda çalışarak yeni network alanı sayesinde iş ağını da genişletebilir.

Diyetisyenler Kısa Dönem Sanal Ofis Kiralayabilir Mi?

Şirket yasal adresinizi kiralamış olduğunuz sanal ofiste göstermek isterseniz minimum 6 (altı) ay süre ile sanal ofis kiralayabilirsiniz.

Diyetisyenler Şirketini Sanal Ofise Taşıyabilir Mi?

Diyetisyenler için sanal ofis hizmeti kiralayarak şirketinizi sanal ofise taşıyabilirsiniz.

Diyetisyenler İçin Sanal Ofis Vergi Dairesi Süreci Nedir?

Diyetisyenler, şirket kuruluşu veya adres taşıma işlemleri için sanal ofis hizmet kira sözleşmesini vergi dairesine beyan etmenizin ardından vergi denetim memuru, kiralama yaptığınız adrese gelerek açılış veya taşıma işlemini onaylamaktadır.

Diyetisyenler Sanal Ofis Kiraladığında Aidat Ödüyor Mu?

Geleneksel ofis kiralamalarında bulunan aidat, elektrik, su, yakıt gibi masraflar sanal ofis kiralarında söz konusu değildir. Bu nedenler sanal ofis kiralamak, diyetisyenler için ekonomik bir yöntemdir.

Diyetisyenler İçin Sanal Ofis Hizmetinde Stopaj Ödeniyor Mu?

Diyetisyenler için sanal ofis hizmeti, firmalar tarafından sunulduğu için kira bedeline ek olarak +%18 KDV’li fatura kesilir. Bu sebeple KDV ödendiği için ayrıca stopaj vergisi ödenmez. Diyetisyenler için sanal ofis fiyatları bireysel işletmeler için de uygun çözümler sunar.

Diyetisyenler İçin Sanal Ofis Kiralamasında Gereken Evraklar Neler?

Diyetisyenler için sanal ofis kira sözleşmesi imzalayabilmeniz için gerekli olan belgeler şunlardır:
• İmza sirküleri / Şahıs şirketleri için imza beyannamesi
• Vergi levhası
• Faaliyet belgesi (Kurulu şirketler için)
• Şirket yetkilisi kimlik fotokopisi

Diyetisyenler İçin En Ucuz Sanal Ofis Hizmetleri Nelerdir?

Sanal ofis kiralamak isteyen diyetisyenler, bütçeleri doğrultusunda en ucuz sanal ofis seçeneklerini tercih eder. Sanal ofis firmaları, bulundukları lokasyon ve sundukları hizmetler doğrultusunda aylık belli bir ücret talep eder. Bu firmaları, sanal ofis konumlarını ve sunulan hizmetleri inceleyerek şirketiniz için en ucuz sanal ofis seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.