close

Çağrı Merkezi
09:00 - 18.00

(850) 433-7397

En güncel kampanyalardan
ilk siz haberdar olun

Danışmanlık Şirketleri İçin Sanal Ofis Kiralamak

Herhangi bir alanda uzman kişiler, deneyimleri ve bilgi birikimleri doğrultusunda, başvuran kişiye her noktada yardımcı olur. Danışmanlık şirketleri sayesinde muhasebe işlerinden pazarlama sektörüne kadar birçok alanda destek almak mümkündür. Günümüzde yoğun iş temposu sebebiyle süreç planlamasına yeterli vakit ayrılmaması gibi durumlarda danışmanlık şirketlerinden yardım almak işlerinizi büyük ölçüde hafifletebilir.

sanalofisler.net olarak danışmanlık şirketleri için özelleştirilmiş sanal ofis hizmetleri ile beklentilerinizi daha yukarıya taşıyoruz. Danışmanlık şirketleri için optimize edilmiş sanal ofis hizmetleri ile iş verimliliğinizi arttırın, aynı zamanda uygun maliyetler ile prestijli bir adrese sahip olun.

Danışmanlık Şirketleri İçin Sanal Ofis Avantajları

Danışmanlık şirketi sahibiyseniz, sanal ofis kiraladığınızda yasal olarak resmi işyeri adresi kullanımının yanı sıra, şirketiniz adına tahsis edilen telefon hattı üzerinden sekreterya hizmeti alabilirsiniz. Böylece danışmanlık yaptığınız şirketinize gelen posta ve kargoların düzenli olarak takip edilmesini sağlayabilirsiniz. Sanal ofis kiralama hizmetinden yararlanarak danışanlarınızı ağırlayabileceğiniz görüşme odaları, toplantı & seminer salonu gibi alanları kullanma imkanına da sahip olabilirsiniz. Bunun yanında emlak komisyonu, stopaj ve aidat ödemeyerek geleneksel ofis kiralamaya göre %80′e varan maliyet avantajı elde edebilirsiniz.

Danışmanlık şirketleri için optimize edilmiş A+ plazalardaki ofislerimizde en uygun fiyatlar ile sanal ofis kiralamak için sanalofisler.net’in sunduğu avantajlı fiyatları kaçırmayın!

Danışmanlık Şirketleri İçin Sanal Ofis Yasal Mı?

Danışmanlık şirketleri için sanal ofis kiralamanın önünde yasal bir engel yoktur. Aksine yasal bir adrese sahip olmak, şirket kurmak için bir zorunluluktur.

Danışmanlık Şirketleri Sanal Ofis Kullanabilir Mi?

Danışmanlık şirketleri sanal ofis kiralama hizmetinden yararlanarak müşterilerini ağırlayabileceği görüşme odaları, toplantı ve seminer salonu gibi alanları kullanma imkanına da sahip olabilir. Aynı zamanda ortak alan kullanımından yararlanarak birçok şirket çalışanıyla ortak alanlarda çalışarak yeni network alanı sayesinde iş ağını da genişletebilir.

Danışmanlık şirketleri Kısa Dönem Sanal Ofis Kiralayabilir Mi?

Şirket yasal adresinizi kiralamış olduğunuz sanal ofiste göstermek isterseniz minimum 6 (altı) ay süre ile sanal ofis kiralayabilirsiniz.

Danışmanlık Şirketleri Şirketini Sanal Ofise Taşıyabilir Mi?

Danışmanlık şirketleri için sanal ofis hizmeti kiralayarak şirketinizi sanal ofise taşıyabilirsiniz.

Danışmanlık Şirketleri İçin Sanal Ofis Vergi Dairesi Süreci Nedir?

Danışmanlık şirketleri, şirket kuruluşu veya adres taşıma işlemleri için sanal ofis hizmet kira sözleşmesini vergi dairesine beyan etmenizin ardından vergi denetim memuru, kiralama yaptığınız adrese gelerek açılış veya taşıma işlemini onaylamaktadır.

Danışmanlık Şirketleri Sanal Ofis Kiraladığında Aidat Ödüyor Mu?

Geleneksel ofis kiralamalarında bulunan aidat, elektrik, su, yakıt gibi masraflar sanal ofis kiralarında söz konusu değildir. Bu nedenler sanal ofis kiralamak, danışmanlık şirketleri için ekonomik bir yöntemdir.

Danışmanlık Şirketleri İçin Sanal Ofis Hizmetinde Stopaj Ödeniyor Mu?

Danışmanlık şirketleri için sanal ofis hizmeti, firmalar tarafından sunulduğu için kira bedeline ek olarak +%18 KDV’li fatura kesilir. Bu sebeple KDV ödendiği için ayrıca stopaj vergisi ödenmez. Danışmanlık şirketleri için sanal ofis fiyatları bireysel işletmeler için de uygun çözümler sunar.

Danışmanlık Şirketleri İçin Sanal Ofis Kiralamasında Gereken Evraklar Neler?

Danışmanlık şirketleri için sanal ofis kira sözleşmesi imzalayabilmeniz için gerekli olan belgeler şunlardır:
• İmza sirküleri / Şahıs şirketleri için imza beyannamesi
• Vergi levhası
• Faaliyet belgesi (Kurulu şirketler için)
• Şirket yetkilisi kimlik fotokopisi

Danışmanlık Şirketleri İçin En Ucuz Sanal Ofis Hizmetleri Nelerdir?

Sanal ofis kiralamak isteyen danışmanlık şirketleri, bütçeleri doğrultusunda en ucuz sanal ofis seçeneklerini tercih eder. Sanal ofis firmaları, bulundukları lokasyon ve sundukları hizmetler doğrultusunda aylık belli bir ücret talep eder. Bu firmaları, sanal ofis konumlarını ve sunulan hizmetleri inceleyerek şirketiniz için en ucuz sanal ofis seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.