close

Çağrı Merkezi
09:00 - 18.00

(850) 433-7397

En güncel kampanyalardan
ilk siz haberdar olun

Daire-Co Sanal Ofis Hizmetleri

Daire.co, İstanbul Beşiktaş lokasyonda Sanal Ofis, Coworking (Paylaşımlı Ortak Ofis) ve Toplantı Salonu hizmeti vermektedir. Beşiktaş meydanında toplu taşımaya kolay ulaşım imkanı ve merkezi lokasyonda bulunmaktadır.

Daire.co Kiralık Ofis & Üyelik Modelleri

Daire.co hizmet verdiği Beşiktaş şubesinde; Sanal Ofis, Coworking Space ve Toplantı Salonu olmak üzere üç (3) ana kategoride hizmet sunmaktadır.

Daire.co Kiralık Ofis Tipleri

Daire.co’da mevcut olan kiralık ofis seçenekleri arasında; kullanıma açık paylaşımlı ofis (co-working space), maliyet minimumdayken ofis fırsatlarınızdan yararlanmanızı sağlayan sanal ofis seçenekleri gibi maliyete uygun ofis seçeneklerini sıralamaktadır.

Daire.co Kiralık Sanal Ofis

Daire.co kiralık sanal ofis kapsamında İstanbul’da işletmenizi profesyonel olarak temsil etmenize ve ofis kullanım ihtiyaçlarınıza yardımcı olmak için sanal ofis hizmetini isteğinize uygun sunmaktadır.

Daire.co Sanal Ofis Paketleri

Daire.co Sanal Ofis paketleri ihtiyacınız olan hizmetleri seçme esnekliği sunmaktadır. Daire.co’nun müşterilerine sunmuş olduğu farklı Sanal Ofis paketi bulunmaktadır. Şirketiniz için gözde bir konumda iş adresi oluşturmanıza yardımcı olan iş adresi, nerde olursanız olun seçkin iş lokasyonunda varlık göstermenize yardımcı olan sanal ofisler seçeneğidir.

Daire.co Sanal Ofis Fiyatları

Daire.co Sanal Ofis fiyatları paketin sunmuş olduğu hizmet kapsamına göre ve içerdiği özelliklere göre değişkenlik göstermektedir.

Daire.co Sanal Ofis Sözleşmesi

Daire.co Sanal Ofis üyelikleri online olarak yapılmaktadır, Daire.co sanal ofis sözleşmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Daire.co Kiralık Ortak Ofis Coworking Space

Daire.co kiralık ortak ofis coworking space kapsamında ortak çalışma alanlarında, açık planlı bir alanda veya paylaşımlı bir ofiste başkalarıyla çalışmayı seçmenize olanak sağlar. Daire.co size uygun en beğeneceğiniz iş birliğine dayalı çalışma alanında özel bir masa imkanı sunmaktadır.

Daire.co Ortak Ofis Coworking Space Paketleri

Daire.co ortak ofis coworking space paketleri seçeceğiniz hizmetlere ve özelliklere göre değişkenlik göstermekle birlikte farklı  maliyet seçenekleri ile isteğinize sunulmaktadır.

Daire.co Ortak Ofis Coworking Space Fiyatları

Daire.co ortak ofis coworking space fiyatları seçim yapacağınız ortak çalışma paketlerinin içerdiği özelliklere göre değişkenlik göstermektedir.

Daire.co Ortak Ofis Coworking Space Sözleşmesi

Daire.co Ortak Ofis (Coworking Space) sözleşmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Daire.co Kiralık Toplantı & Seminer Salonları

Daire.co şubelerinin tamamında 4-6 kişilik görüşme odaları ve 8-12 kişilik toplantı salonları bulunmaktadır. Görüşme odası ve toplantı salonlarında asgari düzeyde ihtiyaç duyabileceğiniz donanımlar (yazı tahtası, sunum cihazları vs.) yer almaktadır. Daire.co’ un İstanbul lokasyonunda seminer salonu hizmeti bulunmamaktadır.

Daire.co Kiralık Toplantı Salonu

Daire.co toplantı salonlarını resmi mesai günlerinde 10:00-16:00 saatleri arasında kiralayabilirsiniz.

Daire.co Kiralık Seminer Salonu

Daire.co İstanbul lokasyonunda seminer salonu hizmeti bulunmamaktadır.

Daire.co İstanbul Avrupa Yakası Lokasyonları

Daire.co İstanbul Avrupa Yakası‘ nda Beşiktaş ilçesinde hizmet vermektedir.

Daire.co Beşiktaş

Daire.co İstanbul Beşiktaş’ ta, Barabaros Bulvarı 30/A’ da 2 katlı bir alanda hizmet vermektedir.

Daire.co Beşiktaş Barbaros Bulvarı 30/A

Beşiktaş Cihannüma’da yer alan Barbaros Bulvarı 30/A, Beşiktaş Meydanı’na bir (1) dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır.

Barbaros Bulvarı 30/A kiralayabileceğiniz Daire.co Ofis tipleri;

Daire.co Hakkında Sorulan Sorular

Daire.co hakkında sık sorulan soruların cevaplarını burada bulabilirsiniz.

Daire.co ile sanal ofis kiralamak yasal mıdır?

Daire.co ile sanal ofis vergilendirmesi konusunda herhangi bir problem yaşanmamaktadır. Sanal ofis kiralama hizmeti, vergi daireleri tarafından resmi olarak tanınmaktadır. Bu yüzden sanal ofis kiralamada kanun yönünden bir engel bulunmaz.

Daire.co ile sanal ofis kiraladığımda stopaj ödüyor muyum?

Daire.co sanal ofis hizmeti, firmalar tarafından sunulduğu için kira bedeline ek olarak +%18 KDV’li fatura kesilir. Bu sebeple KDV ödendiği için ayrıca stopaj vergisi ödenmez. Daire.co sanal ofis fiyatları bireysel işletmeler için de uygun çözümler sunar.

Daire.co' dan sanal ofis kiralamanın avantajları nelerdir?

Daire.co ile sanal ofis kiralamak, geleneksel ofislere göre %80 oranında mali tasarruf yapmanızı sağlar. A sınıfı bir iş merkezi ya da plazada uygun maliyetlerle şirket adresini göstermek isteyenler için en ideal yöntemdir. İhtiyacınız olduğunda kullanabileceğiniz toplantı salonu sunar. Kargo ve postalarınız takip edilir. Aynı zamanda profesyonel sekreterya hizmeti sunulur.

Daire.co' da coworking space kullanırken saat sınırlaması var mı?

Daire.co’nun üyelik kriterlerine ve modellerine göre ortak ofis kullanım saatleri değişiklik gösterebilir.

Daire.co ile coworking space kiralandığında vergi denetiminde sorun yaşanır mı?

Sanal ofis ile aynı sürece sahip olduğu için vergi denetiminde herhangi bir sorun yaşanmaz.