close

Çağrı Merkezi
09:00 - 18.00

(850) 433-7397

En güncel kampanyalardan
ilk siz haberdar olun

BizWorld Sanal Ofis Hizmetleri

BizWorld, Beşiktaş (Levent) ve Sarıyer (Maslak) olmak üzere 2 lokasyonda Hazır & Sanal Ofis, Coworking Space (Paylaşımlı Ofis) ve Toplantı Salonu hizmeti vermektedir.

BizWorld’ ün hizmet verdiği plazaları ve kiralık Hazır & Sanal Ofis hizmetlerini aşağıda inceleyebilirsiniz. Ofis kiralama talebiniz ile ilgili teklif almak için iletişime geçebilirsiniz.

Bizworld Kiralık Ofis & Üyelik Modelleri

Bizworld hizmet verdiği Beşiktaş ve Sarıyer şubelerinde; Sanal Ofis, Hazır Ofis, Coworking Space ve Toplantı Salonu olmak üzere dört (4) ana kategoride hizmet sunmaktadır.

Bizworld Kiralık Ofis Tipleri

Bizworld’de mevcut olan kiralık ofis seçenekleri arasında; kullanıma açık paylaşımlı ofis (co-working space), maliyet minimumdayken ofis fırsatlarınızdan yararlanmanızı sağlayan sanal ofis seçenekleri gibi maliyete uygun ofis seçeneklerini sıralamaktadır.

Bizworld Kiralık Sanal Ofis

Bizworld kiralık sanal ofis kapsamında İstanbul’da işletmenizi profesyonel olarak temsil etmenize ve ofis kullanım ihtiyaçlarınıza yardımcı olmak için sanal ofis hizmetini isteğinize uygun sunmaktadır.

Bizworld Sanal Ofis Paketleri

Bizworld Sanal Ofis paketleri ihtiyacınız olan hizmetleri seçme esnekliği sunmaktadır. Bizworld’ün müşterilerine sunmuş olduğu farklı Sanal Ofis paketi bulunmaktadır. Şirketiniz için gözde bir konumda iş adresi oluşturmanıza yardımcı olan iş adresi, nerde olursanız olun seçkin iş lokasyonunda varlık göstermenize yardımcı olan sanal ofisler seçeneğidir.

Bizworld Sanal Ofis Fiyatları

Bizworld Sanal Ofis fiyatları paketin sunmuş olduğu hizmet kapsamına göre ve içerdiği özelliklere göre değişkenlik göstermektedir.

Bizworld Sanal Ofis Sözleşmesi

Bizworld Sanal Ofis üyelikleri online olarak yapılmaktadır. Bizworld sanal ofis sözleşmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizworld Kiralık Hazır Ofis

Bizworld Kiralık Hazır Ofis seçeneği ile, tam donanımlı özel ofis alanlarında her büyüklükteki ekiplere, odaklanmak, iş birliği yapmak ve en iyi işi çıkarmak için ilham verici bir ortam sunmaktadır. Bizworld, oluşturmuş olduğunuz çalışma alanınızı ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirip, alanınızı genişletmenize veya farklı bir lokasyona taşıma imkanı tanımaktadır.

Bizworld Hazır Ofis Paketleri

Bizworld, kısa süreli veya usun dönem kullanımları için iş yapış şeklinize yada kullanım sürenize bağlı olarak ihtiyaçlarınıza özel Hazır Ofis ilanları sunmaktadır.

Bizworld Hazır Ofis Fiyatları

Bizworld Hazır Ofis fiyatları, lokasyon, kişi sayısı, kullanım süresine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Bizworld’ ten Hazır Ofis kiralamak için bizimle iletişime geçerek ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.

Bizworld Hazır Ofis Sözleşmesi

Bizworld Hazır Ofis sözleşme şartları kiraladığınız alana göre değişken maddeler içerebilir. Sözleşmede standart olarak sunulan hizmetler ve bunlara bağlı taahhütler yer almaktadır. Bizworld Hazır Ofis kiralama kontratı, hizmet içerikli bir sözleşme olduğu için hizmet sözleşmesi olarak da anılabilir. Bu sözleşme ile aynı zamanda vergi dairesine resmi adres (vergi açılışı) beyanında bulunabilirsiniz.

Bizworld Kiralık Ortak Ofis Coworking Space

Bizworld kiralık ortak ofis coworking space kapsamında ortak çalışma alanlarında, açık planlı bir alanda veya paylaşımlı bir ofiste başkalarıyla çalışmayı seçmenize olanak sağlar. Bizworld size uygun en beğeneceğiniz iş birliğine dayalı çalışma alanında özel bir masa imkanı sunmaktadır.

Bizworld Ortak Ofis Coworking Space Paketleri

Bizworld ortak ofis coworking space paketleri seçeceğiniz hizmetlere ve özelliklere göre değişkenlik göstermekle birlikte farklı  maliyet seçenekleri ile isteğinize sunulmaktadır.

Bizworld Ortak Ofis Coworking Space Fiyatları

Bizworld ortak ofis coworking space fiyatları seçim yapacağınız ortak çalışma paketlerinin içerdiği özelliklere göre değişkenlik göstermektedir.

Bizworld Ortak Ofis Coworking Space Sözleşmesi

Bizworld Ortak Ofis (Coworking Space) sözleşmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizworld Kiralık Toplantı & Seminer Salonları

Bizworld şubelerinin tamamında 4-6 kişilik görüşme odaları ve 8-12 kişilik toplantı salonları bulunmaktadır. Görüşme odası ve toplantı salonlarında asgari düzeyde ihtiyaç duyabileceğiniz donanımlar (yazı tahtası, sunum cihazları vs.) yer almaktadır. Bizworld’ ün İstanbul lokasyonunda seminer salonu hizmeti bulunmamaktadır.

Bizworld Kiralık Toplantı Salonu

Bizworld toplantı salonlarını mesai günlerinde 09:00-18:00 saatleri arasında kiralayabilirsiniz.

Bizworld Kiralık Seminer Salonu

Bizworld İstanbul lokasyonunda seminer salonu hizmeti bulunmamaktadır.

Bizworld İstanbul Avrupa Yakası Lokasyonları

Bizworld İstanbul Avrupa Yakası‘ nda Levent ve Maslak lokasyonlarında hizmet vermektedir.

Bizworld Levent

Bizworld İstanbul Levent’te bir villada ofis hizmetleri vermektedir.

Bizworld Levent Villa 13

Levent’te yer alan Villa 13, E-5 karayolu üzerinde yer almaktadır ve Levent metro istasyonuna üç (3) dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır.

Levent Villa 13 ‘te kiralayabileceğiniz Bizworld Ofis tipleri;

  • Sanal Ofis
  • Hazır Ofis
  • Coworking Space
  • Toplantı Salonu

Bizworld Maslak

Bizworld İstanbul Maslak’ ta, Olive Plaza’ da 2 katlı bir alanda hizmet vermektedir.

Bizworld Maslak Olive Plaza

Sarıyer Maslak’ta yer alan Olive Plaza, İTÜ – Ayazağa metro durağına yürüme mesafesinde yer almaktadır.

Maslak Olive Plaza’da kiralayabileceğiniz Bizworld Ofis tipleri;

  • Sanal Ofis
  • Hazır Ofis
  • Coworking Space
  • Toplantı Salonu

Bizworld Hakkında Sorulan Sorular

Bizworld hakkında sık sorulan soruların cevaplarını burada bulabilirsiniz.

Bizworld ile sanal ofis kiralamak yasal mıdır?

Bizworld ile sanal ofis vergilendirmesi konusunda herhangi bir problem yaşanmamaktadır. Sanal ofis kiralama hizmeti, vergi daireleri tarafından resmi olarak tanınmaktadır. Bu yüzden sanal ofis kiralamada kanun yönünden bir engel bulunmaz.

Bizworld' den hazır ofis nasıl kiralanır?

Bizworld kiralık büro, ofis arayışınızda sizlere hızlı ofis kiralama imkanı tanıyan sanalofisler.net üzerinden ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize uygun ofisi belirleyerek kiralayabilirsiniz. Farklı tarzlarda ve imkanlar sunan ofisler içerisinden iş ve işlemleriniz için en uygununu sistemimiz üzerinden karşılaştırma yaparak bulabilirsiniz.

Bizworld ile sanal ofis kiraladığımda stopaj ödüyor muyum?

Bizworld sanal ofis hizmeti, firmalar tarafından sunulduğu için kira bedeline ek olarak +%18 KDV’li fatura kesilir. Bu sebeple KDV ödendiği için ayrıca stopaj vergisi ödenmez. Bizworld sanal ofis fiyatları bireysel işletmeler için de uygun çözümler sunar.

Bizworld' den sanal ofis kiralamanın avantajları nelerdir?

Bizworld ile sanal ofis kiralamak, geleneksel ofislere göre %80 oranında mali tasarruf yapmanızı sağlar. A sınıfı bir iş merkezi ya da plazada uygun maliyetlerle şirket adresini göstermek isteyenler için en ideal yöntemdir. İhtiyacınız olduğunda kullanabileceğiniz toplantı salonu sunar. Kargo ve postalarınız takip edilir. Aynı zamanda profesyonel sekreterya hizmeti sunulur.

Bizworld' de coworking space kullanırken saat sınırlaması var mı?

Bizworld’ün üyelik kriterlerine ve modellerine göre ortak ofis kullanım saatleri değişiklik gösterebilir.

Bizworld ile coworking space kiralandığında vergi denetiminde sorun yaşanır mı?

Sanal ofis ile aynı sürece sahip olduğu için vergi denetiminde herhangi bir sorun yaşanmaz.