close

Çağrı Merkezi
09:00 - 18.00

(850) 433-7397

En güncel kampanyalardan
ilk siz haberdar olun

Avukatlar İçin Sanal Ofis Hizmetleri

İş hayatının giderek değiştiği günümüz dünyasında avukatların rolü de giderek büyüyor ve önemi artıyor. Bununla birlikte, avukatlık mesleğinin gerektirdiği nitelikler dışında sağlıklı bir çalışma ortamı da önemli hususlardan biri oluyor.

Yapılan bir araştırmalara göre geçtiğimiz pandemi döneminde hukuk firmalarının %56’sı akıllı teknolojik çözümlere çok daha fazla ihtiyaç duymaya başladı. Bu ihtiyaç ve isteklerin başında e-imza, e-toplantı, e-oylama gibi çözümler geldi, Bu durum avukatların işlerinin çoğunu uzaktan yönetilebilir olması talebini doğurdu. Pandemiyle birlikte popüler hale gelen hibrit çalışma sistemi, pandemi bittikten sonra bile devam etti. Gününün tamamını ofiste geçirmek istemeyen, fiziki olarak ofiste bulunmak istemeyen avukatlar da bu sistemi kullandı ve uzaktan sisteme geçişi de desteklediler.

Çoğu sektörde olduğu gibi meslek sahiplerinin işlerini yürütebilmesi için yasal adrese ihtiyacı vardır. Bu durum avukatlar için de geçerlidir. Yasal adres tahsis edildiği takdirde sunulan hizmet için fatura kesilebilmektedir. Bunun önünde yasal bir engel yoktur. Aksine yasal bir adrese sahip olmak, şirket kurmak için bir zorunluluktur.

Sanal ofis hizmeti, fiziki bir ofis alanına ihtiyaç duymayan avukatlar için prestijli bir lokasyon ve prestijli bir kimlik sunar. Sanal ofisler; yasal bir iş adresi sağlanması, evraklarının takibi ve çağrılarınızın karşılanması, posta-kargo hizmeti verilmesi gibi birçok avantaj sağlar.

Avukatlar İçin Sanal Ofis Avantajları

Avukatlar için sanal ofis hizmetleri, işlerinizi yürütürken mekan ve zaman esnekliği sunarak işlerinizi kolaylaştırır. Avukatlara özel sanal ofis paketleri ile şirketinize özel kurumsal bir adrese sahip olabilirsiniz. Böylece home office çalışmayı tercih etseniz bile, iletişim adresiniz kurumsal nitelik kazanır.

İş hayatına yeni atıldıysanız sanal ofisler sayesinde müşterilerinize ev adresi yerine kurumsal bir adres sunabilirsiniz. Avukatlara sanal ofis hizmetleri, çağrı karşılama, kargo karşılama gibi sekreterlik hizmetlerini de içerisinde kapsar. Avukatlar için sanal ofis hizmetleri toplantı ve seminer salonu hizmetleri sayesinde sizlere profesyonellik sağlar. Sanal ofis kiralayarak size sunulan toplantı ve seminer salonlarını belirlediğiniz saatlerde kullanabilir ve müvekkillerinizle görüşmelerinizi profesyonel bir büro ortamında gerçekleştirebilirsiniz.

Avukatlar için optimize edilmiş A+ plazalardaki ofislerimizde en iyi sanal ofis seçenekleri için sanalofisler.net’ in sunduğu avantajlı fiyatları kaçırmayın!

Avukatlar İçin Sanal Ofis Yasal Mı?

Avukatlar için sanal ofis kiralamanın önünde yasal bir engel yoktur. Aksine yasal bir adrese sahip olmak, şirket kurmak için bir zorunluluktur.

Avukatlar Sanal Ofis Kullanabilir Mi?

Avukatlar sanal ofis kiralama hizmetinden yararlanarak müvekkillerini ağırlayabileceği görüşme odaları, toplantı ve seminer salonu gibi alanları kullanma imkanına da sahip olabilir. Aynı zamanda ortak alan kullanımından yararlanarak birçok şirket çalışanıyla ortak alanlarda çalışarak yeni network alanı sayesinde iş ağını da genişletebilir.

Avukatlar Kısa Dönem Sanal Ofis Kiralayabilir Mi?

Şirket yasal adresinizi kiralamış olduğunuz sanal ofiste göstermek isterseniz minimum 6 (altı) ay süre ile sanal ofis kiralayabilirsiniz.

Avukatlar Şirketini Sanal Ofise Taşıyabilir Mi?

Avukatlar için sanal ofis hizmeti kiralayarak şirketinizi sanal ofise taşıyabilirsiniz.

Avukatlar İçin Sanal Ofis Vergi Dairesi Süreci Nedir?

Avukatlar, şirket kuruluşu veya adres taşıma işlemleri için sanal ofis hizmet kira sözleşmesini vergi dairesine beyan etmenizin ardından vergi denetim memuru, kiralama yaptığınız adrese gelerek açılış veya taşıma işlemini onaylamaktadır.

Avukatlar Sanal Ofis Kiraladığında Aidat Ödüyor Mu?

Geleneksel ofis kiralamalarında bulunan aidat, elektrik, su, yakıt gibi masraflar sanal ofis kiralarında söz konusu değildir. Bu nedenler sanal ofis kiralamak, avukatlar için ekonomik bir yöntemdir.

Avukatlar İçin Sanal Ofis Hizmetinde Stopaj Ödeniyor Mu?

Avukatlar için sanal ofis hizmeti, firmalar tarafından sunulduğu için kira bedeline ek olarak +%18 KDV’li fatura kesilir. Bu sebeple KDV ödendiği için ayrıca stopaj vergisi ödenmez. Avukatlar için sanal ofis fiyatları bireysel işletmeler için de uygun çözümler sunar.

Avukatlar İçin Sanal Ofis Kiralamasında Gereken Evraklar Neler?

Avukatlar için sanal ofis kira sözleşmesi imzalayabilmeniz için gerekli olan belgeler şunlardır:
• İmza sirküleri / Şahıs şirketleri için imza beyannamesi
• Vergi levhası
• Faaliyet belgesi (Kurulu şirketler için)
• Şirket yetkilisi kimlik fotokopisi

Avukatlar İçin En Ucuz Sanal Ofis Hizmetleri Nelerdir?

Sanal ofis kiralamak isteyen avukatlar, bütçeleri doğrultusunda en ucuz sanal ofis seçeneklerini tercih eder. Sanal ofis firmaları, bulundukları lokasyon ve sundukları hizmetler doğrultusunda aylık belli bir ücret talep eder. Bu firmaları, sanal ofis konumlarını ve sunulan hizmetleri inceleyerek şirketiniz için en ucuz sanal ofis seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.