close

Çağrı Merkezi
09:00 - 18.00

(850) 433-7397

En güncel kampanyalardan
ilk siz haberdar olun

Assembly Buildings Sanal Ofis Hizmetleri

Assembly Buildings, günümüz iş dünyasının geleceğinin sürekli gelişen, değişime ayak uydurabilen, yenilikçi bir anlayışa sahip işletmelerde olduğuna inanıyor. Bu işletmelerin açık fikirli liderleri olarak parçası olduğu ofis deneyimlerini paylaşma yöntemleri değişimine de ayak uyduruyor. Assembly Buildings; İstanbul, Londra ve New York lokasyonlarında tatmin edici bir hayat için çalışmanın vazgeçilmez olduğuna inanıyor, içinde yaşadığımız kültür ve toplumların iş yapma biçimlerinde belirleyici olduğunu düşünüyor. Bu yüzden Assembly; işlettiği yapılar bünyesinde konfor, üst düzey taleplere ve lüks zevklere hitap eden, gücünü ise benzersizliğinden ve kapsayıcılığından alan bir iş ortamı sunuyor.

Assembly Buildings Kiralık Ofis & Üyelik Modelleri

Assembly Buildings hizmet verdiği İstanbul Şişli şubesinde; Hazır Ofis, Sanal Ofis, Coworking Space ve Private Ofis olmak üzere dört (4) ana kategoride hizmet sunmaktadır.

Assembly Buildings Kiralık Ofis Tipleri

Assembly Buildings’de mevcut olan kiralık ofis seçenekleri arasında; tam donanımlı kullanıma hazır ve yüksek maliyet avantajı sunan hazır ofis, kullanıma açık paylaşımlı ofis (co-working space), maliyet minimumdayken ofis fırsatlarınızdan yararlanmanızı sağlayan sanal ofis ve kişiye özel optimize edilmiş özel oda veya tam kat seçenekleriyle private ofis seçenekleri gibi maliyete uygun ofis seçeneklerini sıralamaktadır.

Assembly Buildings Kiralık Hazır Ofis

Assembly Buildings kiralık hazır ofis kapsamında İstanbul Anadolu Yakası’nda işletmenizi profesyonel olarak temsil etmenize ve ofis kullanım ihtiyaçlarınıza yardımcı olmak için hazır ofis hizmetini isteğinize uygun sunmaktadır.

Assembly Buildings Hazır Ofis Paketleri

Assembly Buildings hazır ofis paketleri ihtiyacınız olan hizmetleri seçme esnekliği sunmaktadır. Assembly Buildings hazır ofis paketleri hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişim geçebilirsiniz.

Assembly Buildings Hazır Ofis Fiyatları

Assembly Buildings hazır ofis fiyatları paketin sunmuş olduğu hizmet kapsamına göre ve içerdiği özelliklere göre değişkenlik göstermektedir.

Assembly Buildings Hazır Ofis Sözleşmesi

Assembly Buildings hazır ofis sözleşmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Assembly Buildings Kiralık Sanal Ofis

Assembly Buildings kiralık sanal ofis kapsamında İstanbul Avrupa Yakası’nda işletmenizi profesyonel olarak temsil etmenize ve ofis kullanım ihtiyaçlarınıza yardımcı olmak için sanal ofis hizmetini isteğinize uygun sunmaktadır.

Assembly Buildings Sanal Ofis Paketleri

Assembly Buildings sanal ofis paketleri ihtiyacınız olan hizmetleri seçme esnekliği sunmaktadır. Assembly Buildings’ in müşterilerine sunmuş olduğu farklı sanal ofis paketi bulunmaktadır.

Assembly Buildings Sanal Ofis Fiyatları

Assembly Buildings sanal ofis fiyatları paketin sunmuş olduğu hizmet kapsamına göre ve içerdiği özelliklere göre değişkenlik göstermektedir.

Assembly Buildings Sanal Ofis Sözleşmesi

Assembly Buildings sanal ofis sözleşmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Assembly Buildings Kiralık Ortak Ofis Coworking Space

Assembly Buildings; coworking ortak ofis hizmetleri, bireysel kullanımlarınız ya da firma çalışanlarınıza kiralama için uygundur. Coworking alanlarından kiralayacağınız masa ile firmanız çalışanlarınıza ya da kendi ihtiyacınıza yönelik esnek çalışma ortamları yaratabilirsiniz. Assembly Buildings coworking alanları; etkinlikler ve grup çalışmalarınız için sizlere en uygun ortamı sağlar aynı zamanda birçok alanda değişik firmalarla iletişim ağlarınızı genişletme imkanı sağlar.

Assembly Buildings Ortak Ofis Coworking Space Paketleri

Assembly Buildings ortak ofis coworking space paketleri seçeceğiniz hizmetlere ve özelliklere göre değişkenlik göstermekle birlikte farklı maliyet seçenekleri ile isteğinize sunulmaktadır.

Assembly Buildings Ortak Ofis Coworking Space Fiyatları

Assembly Buildings ortak ofis coworking space fiyatları seçim yapacağınız ortak çalışma paketlerinin içerdiği özelliklere göre değişkenlik göstermektedir.

Assembly Buildings Ortak Ofis Coworking Space Sözleşmesi

Assembly Buildings Ortak Ofis (Coworking Space) sözleşmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Assembly Buildings Kiralık Toplantı & Seminer Salonları

Assembly Buildings; toplantı odası ihtiyaçlarınız, grup çalışma ve etkinliklerinizi, seminer, eğitim ve work-shoplarınız için modern ve teknik altyapısı tam, toplantı odası hizmetlerini sizlere sunar. Konforlu ve ihtiyaçlarınıza yönelik toplantı odalarıyla; saatlik ve günlük olarak kiralama imkânı bulunmaktadır.  Assembly Buildings, toplantınız boyunca sınırsız ve ücretsiz çay-kahve ve ikramı servislerimizle sizlere keyifli bir ortamı sizlere sunar.

Assembly Buildings Kiralık Toplantı Salonu

Assembly Buildings hizmet verdiği merkezlerde 4-6 kişilik görüşme odaları, 8-12 kişilik yönetim kurulu düzeninde toplantı salonu hizmetleri sunmaktadır.

Assembly Buildings Kiralık Seminer Salonu

Assembly Buildings; eğitim, etkinlik, lansman düzenleyebileceğiniz geniş salonlarda seminer salonu hizmeti vermektedir..

Assembly Buildings İstanbul Avrupa Yakası Lokasyonları

Assembly Buildings İstanbul Avrupa Yakası‘ nda Şişli ilçesinde hizmet vermektedir.

Assembly Buildings Şişli

Assembly Buildings İstanbul Şişli esentepe’ de, Ferko Signature’ da hizmet vermektedir.

Assembly Buildings Şişli Ferko Signature

Şişli Esentepe’de yer alan Ferko Signature, bölgenin en prestiji iş merkezleri arasında yer almaktadır. Şişli bölgesinde mobilyalı kiralık ofis arayışınıza farklı ofis seçenekleri ile alternatif çözümler sunan Assembly Buildings ile uygun maliyetler ile prestijli, stopajsız, KDV avantajlı, tüm giderler dahil ofis kiralayabilirsiniz.

Ferko Signature’ da kiralayabileceğiniz Assembly Buildings Ofis tipleri;

  • Hazır Ofis
  • Sanal Ofis
  • Private Ofis
  • Coworking Space
  • Toplantı Salonu