close

Çağrı Merkezi
09:00 - 18.00

(850) 433-7397

En güncel kampanyalardan
ilk siz haberdar olun

Arabulucular İçin Sanal Ofis Kiralamak

Günümüz hukuk dünyasında arabulucuların rolü de giderek büyüyor ve önemi artıyor. Bununla birlikte, arabuluculuk mesleğinin gerektirdiği nitelikler dışında sağlıklı bir çalışma ortamı da önemli hususlardan biri oluyor. 

Arabulucular, tarafların iletişimini kolaylaştırarak onları masada tutan arabuluculuk yöntemleri uygular. Tarafların kendi çözümlerini kendilerinin bulmalarına yardımcı olur. Bunu yaparken arabulucu konuyu çözümleyen bir karar vermez, taraflara çözüm seçeneği sunmaz. Arabulucunun tarafsız ve bağımsız bir kişi olması gerekir. Arabulucunun taraflardan birisiyle ciddi bir bağı olması halinde arabuluculuk yapmaması gerekir.

Çoğu sektörde olduğu gibi meslek sahiplerinin işlerini yürütebilmesi için yasal adrese ihtiyacı vardır. Bu durum arabulucular için de geçerlidir. Yasal adres tahsis edildiği takdirde sunulan hizmet için fatura kesilebilmektedir. Bunun önünde yasal bir engel yoktur. Aksine yasal bir adrese sahip olmak, şirket kurmak için bir zorunluluktur.

Sanal ofis hizmeti, fiziki bir ofis alanına ihtiyaç duymayan arabulucular için prestijli bir lokasyon ve prestijli bir kimlik sunar. Sanal ofisler; yasal bir iş adresi sağlanması, evraklarının takibi ve çağrılarınızın karşılanması, posta-kargo hizmeti verilmesi gibi birçok avantaj sağlar.

Arabulucular İçin Sanal Ofis Avantajları

Arabulucular için sanal ofis hizmetleri, işlerinizi yürütürken mekan ve zaman esnekliği sunarak işlerinizi kolaylaştırır. Arabuluculara özel sanal ofis paketleri ile şirketinize özel kurumsal bir adrese sahip olabilirsiniz. Böylece home office çalışmayı tercih etseniz bile, iletişim adresiniz kurumsal nitelik kazanır.

İş hayatına yeni atıldıysanız sanal ofisler sayesinde müşterilerinize ev adresi yerine kurumsal bir adres sunabilirsiniz. Arabuluculara sanal ofis hizmetleri, çağrı karşılama, kargo karşılama gibi sekreterlik hizmetlerini de içerisinde kapsar. Arabulucular için sanal ofis hizmetleri toplantı ve seminer salonu hizmetleri sayesinde sizlere profesyonellik sağlar. Sanal ofis kiralayarak size sunulan toplantı ve seminer salonlarını belirlediğiniz saatlerde kullanabilir ve müvekkillerinizle görüşmelerinizi profesyonel bir büro ortamında gerçekleştirebilirsiniz.

Arabulucular için optimize edilmiş A+ plazalardaki ofislerimizde en iyi sanal ofis seçenekleri için sanalofisler.net’ in sunduğu avantajlı fiyatları kaçırmayın!

Arabulucular İçin Sanal Ofis Yasal Mı?

Arabulucular için sanal ofis kiralamanın önünde yasal bir engel yoktur. Aksine yasal bir adrese sahip olmak, şirket kurmak için bir zorunluluktur.

Arabulucular Sanal Ofis Kullanabilir Mi?

Arabulucular sanal ofis kiralama hizmetinden yararlanarak müvekkillerini ağırlayabileceği görüşme odaları, toplantı ve seminer salonu gibi alanları kullanma imkanına da sahip olabilir. Aynı zamanda ortak alan kullanımından yararlanarak birçok şirket çalışanıyla ortak alanlarda çalışarak yeni network alanı sayesinde iş ağını da genişletebilir.

Arabulucular Kısa Dönem Sanal Ofis Kiralayabilir Mi?

Şirket yasal adresinizi kiralamış olduğunuz sanal ofiste göstermek isterseniz minimum 6 (altı) ay süre ile sanal ofis kiralayabilirsiniz.

Arabulucular Şirketini Sanal Ofise Taşıyabilir Mi?

Arabulucular için sanal ofis hizmeti kiralayarak şirketinizi sanal ofise taşıyabilirsiniz.

Arabulucular İçin Sanal Ofis Vergi Dairesi Süreci Nedir?

Arabulucular, şirket kuruluşu veya adres taşıma işlemleri için sanal ofis hizmet kira sözleşmesini vergi dairesine beyan etmenizin ardından vergi denetim memuru, kiralama yaptığınız adrese gelerek açılış veya taşıma işlemini onaylamaktadır.

Arabulucular Sanal Ofis Kiraladığında Aidat Ödüyor Mu?

Geleneksel ofis kiralamalarında bulunan aidat, elektrik, su, yakıt gibi masraflar sanal ofis kiralarında söz konusu değildir. Bu nedenler sanal ofis kiralamak, arabulucular için ekonomik bir yöntemdir.

Arabulucular İçin Sanal Ofis Hizmetinde Stopaj Ödeniyor Mu?

Arabulucular için sanal ofis hizmeti, firmalar tarafından sunulduğu için kira bedeline ek olarak +%18 KDV’li fatura kesilir. Bu sebeple KDV ödendiği için ayrıca stopaj vergisi ödenmez. Arabulucular için sanal ofis fiyatları bireysel işletmeler için de uygun çözümler sunar.

Arabulucular İçin Sanal Ofis Kiralamasında Gereken Evraklar Neler?

Arabulucular için sanal ofis kira sözleşmesi imzalayabilmeniz için gerekli olan belgeler şunlardır:
• İmza sirküleri / Şahıs şirketleri için imza beyannamesi
• Vergi levhası
• Faaliyet belgesi (Kurulu şirketler için)
• Şirket yetkilisi kimlik fotokopisi

Arabulucular İçin En Ucuz Sanal Ofis Hizmetleri Nelerdir?

Sanal ofis kiralamak isteyen arabulucular, bütçeleri doğrultusunda en ucuz sanal ofis seçeneklerini tercih eder. Sanal ofis firmaları, bulundukları lokasyon ve sundukları hizmetler doğrultusunda aylık belli bir ücret talep eder. Bu firmaları, sanal ofis konumlarını ve sunulan hizmetleri inceleyerek şirketiniz için en ucuz sanal ofis seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.