close

Çağrı Merkezi
09:00 - 18.00

(850) 433-7397

En güncel kampanyalardan
ilk siz haberdar olun

Anonim Şirketler İçin Sanal Ofis Kiralamak

Sanal ofis kiralama sistemiyle anonim şirket kurmanın kolay oluşu akıllara sanal ofis kiralamanın yasal olup olmadığıyla ilgili sorular getirmektedir. Şirket ile sağlayıcı firma arasında resmi bir sözleşmeyle başlayan sanal ofis şirket kuruluşu tamamen yasaldır. Anonim şirket kurmak istediğinizde, tebligat adresi olarak kullanacağınız resmi bir adrese sahip olmanız gerekmektedir.

Anonim şirket, diğer şirket türlerine göre daha yüksek gelire sahip olan şirketlerin tercih ettiği bir şirket türüdür. Anonim şirketlerde sabit vergi oranları mevcuttur. Anonim şirket kuranlar, her türlü ticari faaliyette bulunabilirler. Anonim şirketlerin hak ve düzenlemeleri, Ticaret Kanunu kapsamında yer alır. Anonim şirket kurmak için gereken sermaye 50.000₺’dir. Anonim şirket kuruluş aşamasında gerekli olan belgeler; kira kontratı, kimlik fotokopisi, ikametgah belgeleri, sahip olunan sermaye bedeli, imza beyannamesi, dilekçe ve oda kayıt beyannamesidir.

sanalofisler.net olarak anonim şirketlere özel sanal ofis hizmetleri ile sizlere eşsiz bir çalışma deneyimi sunuyoruz. Anonim şirketler için optimize edilmiş sanal ofis hizmetleri ile iş verimliliğinizi arttırmanızı, aynı zamanda uygun maliyet ile prestijli bir adrese sahip olmanızı sağlıyoruz.

Anonim Şirketler İçin Sanal Ofis Avantajları

Anonim şirketler için sanal ofis kiraladığınızda yasal olarak resmi işyeri adresi kullanma hakkına sahip olursunuz. Bunun yanında anonim şirketiniz adına tahsis edilen telefon hattı üzerinden sekreterya hizmeti alabilir yine size gelen posta ve kargoların düzenli olarak takip edilmesini sağlayabilirsiniz. Anonim şirketler için sanal ofis kiralama hizmetinden yararlanarak müşterilerinizle belirli bir noktada buluşabilmek adına görüşme odaları, toplantı ve seminer salonu gibi alanları kullanma imkanına da sahip olabilirsiniz. Bunun yanında emlak komisyonu, stopaj ve aidat ödemeyerek geleneksel ofis kiralamaya göre %80′e varan maliyet avantajı elde edebilirsiniz.
Anonim şirketler için optimize edilmiş A+ plazalardaki ofislerimizde en uygun fiyatlar ile sanal ofis kiralamak için sanalofisler.net’in sunduğu fırsatları inceleyin!

Sanal Ofis İle Anonim Şirket Kurulumu Yapabilir Miyim?

Anonim şirketinizin kuruluşunuzu kiralayacağınız sanal ofiste yapabilirsiniz, anonim şirketler için sanal ofis hizmetleri vergi daireleri tarafından yasal olarak tanınan bir ofis kiralama modelidir.

Anonim Şirketimi Sanal Ofise Taşıyabilir Miyim?

Sanal ofis hizmeti kiralayarak anonim şirketinizi sanal ofise taşıyabilirsiniz.

Tasfiye Sürecindeki Anonim Şirketimi Sanal Ofise Taşıyabilir Miyim?

Tasfiye sürecindeki anonim şirketiniz için sanal ofis kiralayabilirsiniz.

Anonim Şirketim İçin Kısa Dönem Sanal Ofis Kiralayabilir Miyim?

Anonim şirketinizin yasal adresini, kiralamış olduğunuz sanal ofiste göstermek isterseniz minimum 6 ay süre ile sanal ofis kiralayabilirsiniz.

Anonim Şirketim İçin Sanal Ofis Kiraladığımda Vergi Dairesi Süreci Nasıl Oluyor?

Anonim şirketinizin kuruluşu veya adres taşıma işlemleri için sanal ofis hizmet kira sözleşmesini vergi dairesine beyan etmenizin ardından vergi denetim memuru kiralama yaptığınız adrese gelerek açılış veya taşıma işlemini onaylamaktadır.

Anonim Şirketler İçin Sanal Ofis Kiralamak Yasal Mıdır?

Anonim şirketler için sanal ofis vergilendirmesi konusunda herhangi bir problem yaşanmamaktadır. Sanal ofis kiralama hizmeti, vergi daireleri tarafından resmi olarak tanınmaktadır. Bu yüzden sanal ofis kiralamada kanun yönünden bir engel bulunmaz.

Anonim Şirketler İçin Sanal Ofislerde Stopaj Ödeniyor Mu?

Anonim şirketler için sanal ofis hizmeti, firmalar tarafından sunulduğu için kira bedeline ek olarak +%18 KDV’li fatura kesilir. Bu sebeple KDV ödendiği için ayrıca stopaj vergisi ödenmez.

Anonim Şirketler İçin Sanal Ofislerde Aidat Ödeniyor Mu?

Geleneksel ofis kiralamalarında bulunan aidat, elektrik, su, yakıt gibi masraflar sanal ofis kiralarında söz konusu değildir. Bu yüzden sanal ofisler, anonim şirketler için ekonomik bir yöntemdir.

Anonim Şirketler İçin En Ucuz Sanal Ofis Seçenekleri Nedir?

Sanal ofis kiralamak isteyen anonim şirket sahipleri, bütçeleri doğrultusunda en ucuz sanal ofis seçeneklerini tercih eder. Sanal ofis firmaları, bulundukları lokasyon ve sundukları hizmetler doğrultusunda aylık belli bir ücret talep eder. Bu firmaları, sanal ofis konumlarını ve sunulan hizmetleri inceleyerek anonim şirketiniz için en ucuz sanal ofis seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Anonim şirketler için sanal ofis fiyatları bireysel işletmeler için de uygun çözümler sunar.

Anonim Şirketler İçin Sanal Ofis Sözleşmesi Nasıl Oluyor?

Anonim şirketlere yasal bir adres imkanı sağlayan sanal ofisleri kiralamak için belirli başlı standart prosedürleri de uygulamak gereklidir. Bu işlemler belirli yasal prosedürler çerçevesinde sanal ofis kira sözleşmesi ile yapılmaktadır. Sanal ofis kira sözleşmesini imzalarken yasal adresiniz ile birlikte sanal ofis için size sunulan hizmetleri inceleyerek sözleşmenize de ek yapabilirsiniz.

Anonim Şirketler İçin Sanal Ofislerde Adres Gösterme Nasıl Oluyor?

Anonim şirket sahiplerinin mekana bağlı olmadan ofis ve yerel adreslerini prestijli alanlarda konumlandırmaları işletme masraflarının azaltılması konusunda fırsat sunmaktadır. Anonim şirketler için sanal ofis adres gösterme  için öncelikle sanal ofis ile kurulacak anonim şirket sahipleri bir anlaşma yapmalıdır. Yapılan anlaşmadan sonra sanal ofis hizmeti veren firma, adresinin kullanılmasına izin verecek ve sanal ofis kurma sürecini başlatacaktır.

Anonim Şirketler İçin Sanal Ofis Kiralarken Hangi Evraklar Gerekir?

Anonim şirket kuruluş aşamasında gerekli olan belgeler;

  • Kira kontratı
  • Kimlik fotokopisi
  • İkametgah belgeleri
  • Sahip olunan sermaye bedeli
  • İmza beyannamesi
  • Dilekçe
  • Oda kayıt beyannamesi